Avatars_small

Macura Jiří

Skupina Nadšenci 2B
Pohlaví muž
Věk 48 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 34 16 18 13 47.06%
2015/2016 37 21 16 9 56.76%
Celkem: 71 37 34 22 52.11%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Horák Martin Sc:2
Duben Kučerová Iveta Sc:2
Duben Májová Renáta Sc:2
Duben Borski Michal Sc:2
Duben Bakeš Radim Sc:2
Březen Hrčka Libor 2:Sc
Březen Koval Jiří 2:0
Březen Chmiel Adam 2:0
Březen Goldbricht Ivo 2:0
Únor Hruška Jakub Sc:2
Únor Adamec Lukáš Sc:2
Únor Miler Ctirad Sc:2
Únor Pecuch Jiří Sc:2
Leden Czepiec Marian Sc:2
Leden Travinský Víťa 2:1
Leden Žeravík David Sc:2
Leden Pretsch Dalibor Sc:2
Prosinec Májová Renáta 1:2
Prosinec Kříž Petr Sc:2
Prosinec Máj Tomáš 2:1
Prosinec Blažej Štěpán 2:0
Listopad Fajmon Jan 0:2
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Skácel Petr 2:Sc
Listopad Travinský Víťa 2:0
Říjen Filipčík Pavel 2:0
Říjen Adamec Lukáš 0:2
Říjen Hlavatý Jiří 0:2
Říjen Travinský Víťa 2:0
Říjen Vokál Daniel 2:0
Září Travinský Víťa 2:1
Září Záveský Petr 2:Sc
Září Kahún Patrik 2:1
Září Janoš Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Kubíček Michal Sc:2
Květen Bakeš Radim Sc:2
Květen Porubský Martin Sc:2
Květen Huňka Jindřich Sc:2
Duben Krejčí Martin Sc:2
Duben Litschmann Aleš Sc:2
Duben vymazáno vymazáno Sc:2
Duben Vlosinský Jiří Sc:2
Březen Benda Michal 0:2
Březen Li Fusheng 0:2
Březen Spáčil Lukáš 0:2
Březen Plaček Honza Sc:2
Únor Koval Slávek 0:2
Únor Bakeš Radim 2:0
Únor Plachý Martin 2:0
Únor Maceček Jan 1:2
Leden Hála Martin 2:Sc
Leden Oborný Tomáš 1:2
Leden Maceček Jan 2:1
Leden Krkoška Libor 1:2
Prosinec Kolbábek Jakub 2:Sc
Prosinec Pustka Jiri 2:0
Prosinec Miler Ctirad 2:0
Prosinec Merta Marek 2:Sc
Prosinec Blažej Štěpán 2:1
Listopad Václavek Martin 2:0
Listopad Krejčí Martin 2:1
Listopad Maceček Jan 2:0
Listopad Hrnčárková Zuzana 2:0
Říjen Slíva Radim 2:1
Říjen Hájek Jiří 2:Sc
Říjen Mrajca Jiří 2:0
Říjen Kučerová Martina 2:0
Září Urbánek Vít 2:Sc
Září Kubíček Michal 2:0
Září Fójcik Tadeusz 2:0 1
Září Borová Petra 2:0