Avatars_small

Fajmon Jan

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 2 1 1 50.00%
2019/2020 34 23 11 2 67.65%
2018/2019 46 20 23 16 43.48%
2017/2018 46 20 26 16 43.48%
2016/2017 45 32 13 0 71.11%
2015/2016 21 17 3 1 80.95%
Celkem: 196 114 77 36 58.16%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Oborný Tomáš
Říjen Ščigel Jiří
Říjen Baldrman Ondřej
Říjen Franek Pavel
Září Třos Milan Sc:Sc
Září Zeman Marek 1:2
Září Hošek Pavel 2:0
Září Pustka Jiri 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Kaloč Marek 2:1
Červenec-Srpen Oborný Tomáš 2:0
Červenec-Srpen Travinský Víťa 2:Sc
Červenec-Srpen Mikuláš David 2:Sc
Březen-Červen Pustka Jiri 2:1
Březen-Červen Procák Vladimír 0:2
Březen-Červen Třos Milan 2:0
Březen-Červen Faruzel Petr 2:0
Únor Horkel Petr 1:2
Únor Třos Milan 2:1
Únor Franek Pavel 0:2
Únor Kusin Patrik 2:1
Leden Faruzel Petr 2:1
Leden Szarowski Zbyněk 2:0
Leden Pustka Jiri 2:1
Leden Gulas Jan 2:1
Prosinec Bembenek Pavel Sc:2
Prosinec Horkel Petr 0:2
Prosinec Ščigel Jiří Sc:2
Prosinec Czepiec Marian 0:2
Listopad Ščigel Jiří 2:1
Listopad Fójcik Tadeusz 2:Sc
Listopad Procák Vladimír 2:1
Listopad Telecký Tomáš 2:0
Říjen Adamec Lukáš 1:2
Říjen Hlavatý Jiří 2:1
Říjen Travinský Víťa 2:1
Říjen Holásek Ladislav 2:0
Říjen Telecký Tomáš 2:0
Září Fójcik Tadeusz 2:1
Září Czepiec Marian 1:2
Září Kusin Patrik 1:2
Září Waliszewski Petr 1:2
Září Padrta Karel 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kaloč Marek Sc:2
Červenec/Srpen Žeravík David Sc:Sc
Červenec/Srpen Baldrman Ondřej Sc:Sc
Červenec/Srpen Li Fusheng Sc:Sc
Červen Kaloč Marek 1:2
Červen Pustka Jiri 2:1
Červen Pretsch Dalibor 2:1
Červen Zeman Marek 0:2
Květen Kusin Patrik 2:1
Květen Waliszewski Petr 2:1
Květen Rucký Daniel 0:2
Květen Trnka Tomáš 0:2
Duben Procák Vladimír 2:1
Duben Demel Ondřej 2:1
Duben Trnka Tomáš 2:0
Duben Franek Pavel 2:1
Březen Rucký Daniel Sc:2
Březen Koval Slávek Sc:2
Březen Fójcik Tadeusz Sc:2
Březen Li Fusheng Sc:2
Únor Bembenek Pavel Sc:2
Únor Gulas Jan Sc:2
Únor Hanzl Jan Sc:2
Únor Oswald Petr Sc:2
Leden Krkoška Libor 1:2
Leden Chylík Lukáš 2:0
Leden Bembenek Pavel 0:2
Leden Waliszewski Petr 2:Sc
Prosinec Czepiec Marian Sc:2
Prosinec Trojek Igor Sc:2
Prosinec Gulas Jan Sc:2
Prosinec Bembenek Pavel Sc:2
Listopad Hanzl Jan 0:2
Listopad Pelikán Aleš 2:Sc
Listopad Hošek Pavel 2:1
Listopad Pustka Jiri 2:0
Listopad Broulík Aleš 2:1
Říjen Krkoška Libor 2:1
Říjen Travinský Víťa 2:0
Říjen Li Fusheng 2:0
Říjen Hošek Pavel 1:2
Říjen Waliszewski Petr 2:0
Září Waliszewski Petr 0:2
Září Bakeš Radim 2:0
Září Rohovský Petr 2:0
Září Fójcik Tadeusz 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kňazovčík Jan 2:0
Červenec / Srpen Telecký Tomáš 0:2
Červenec / Srpen Rucký Daniel 2:1
Červenec / Srpen Faruzel Petr 1:2
Červen Horkel Petr 0:2
Červen Horák Martin 2:Sc
Červen Kret Martin 2:0
Červen Travinský Víťa 0:2
Květen Peterek Jakub 1:2
Květen Szarowski Zbyněk 2:1
Květen Pretsch Dalibor 2:1
Květen Hošek Pavel 0:2
Duben Hrabuška Tomáš 2:1
Duben Krul Tomáš 2:0
Duben Moják Petr 2:0
Duben Kříž Petr 2:Sc
Březen Rucký Daniel 1:2
Březen Šindelka Jan 2:0
Březen Velčovský Adrian 2:0
Březen Švec Rostislav 2:Sc
Únor Velčovský Adrian Sc:2
Únor Kříž Petr Sc:2
Únor Špaňhel Viktor Sc:2
Únor Hošek Pavel Sc:2
Leden Ščigel Jiří Sc:2
Leden Kňazovčík Jan Sc:2
Leden Botor Milan Sc:2
Leden Goldbricht Ivo Sc:2
Prosinec Krejčí Martin Sc:2
Prosinec Kvíčala Petr Sc:2
Prosinec Chylík Lukáš Sc:2
Prosinec Blažej Štěpán Sc:2
Listopad Trnka Tomáš Sc:2
Listopad Třos Milan Sc:2
Listopad Czepiec Marian Sc:2
Listopad Blažej Štěpán Sc:2
Říjen Blažej Štěpán 0:2
Říjen Kvíčala Petr 2:0
Říjen Verner Adam 2:0
Říjen Adamec Lukáš 2:1
Říjen Žeravík David 2:0
Září Spáčil Lukáš 0:2
Září Riedl Michal 0:2
Září Krejčí Martin 2:1
Září Žeravík David 2:1
Září Oborný Tomáš 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Priesol Daniel 2:Sc
Červenec/Srpen Czepiec Marian 1:2
Červenec/Srpen Třos Milan 2:0
Červenec/Srpen Vlosinský Jiří 2:1
Červen Krkoška Libor 2:1
Červen Gulas Jan 1:2
Červen Horkel Zdeněk 0:2
Červen Hrabec Radomír 2:0
Květen Třos Milan 2:1
Květen Janoš Petr 1:2
Květen Hopp Petr 2:1
Květen Bonobo Milan 1:2
Duben Maceček Jan 0:2
Duben Chylík Lukáš 2:0
Duben Stachovič Martin 2:0
Duben Padrta Karel 2:1
Březen Grohman Stanislav 2:1
Březen Špála Tomáš 0:2
Březen Hlavatý Jiří 0:2
Březen Priesol Daniel 2:1
Únor Spáčil Lukáš 1:2
Únor Kolondra Vítězslav 2:0
Únor Szarowski Zbyněk 2:1
Únor Renz Vojtěch 2:Sc
Únor Lanča Jaroslav 1:2
Leden Lalík David 2:0
Leden Klečková Stanislava 2:1
Leden Szarowski Zbyněk 2:0
Leden Rohovský Petr 2:1
Prosinec Rohovský Petr 2:0
Prosinec Bakeš Radim 1:2
Prosinec Miler Ctirad 2:0
Prosinec Žeravík David 0:2
Listopad Macura Jiří 2:0
Listopad Travinský Víťa 0:2
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Skácel Petr 2:Sc
Říjen Urban František 2:0
Říjen Chrenová Karina 2:0
Říjen Hruška Jakub 2:0
Říjen Marec Ján 2:1
Září Koval Jiří 2:0 2
Září Klimešová Petra 2:Sc
Září Meier Vladimir 2:0
Září Kutěj Honza 2:1 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Klečková Stanislava Sc:Sc
Červenec / Srpen Spáčil Lukáš 0:2
Červenec / Srpen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Červenec / Srpen Hopp Petr 1:2
Červen Fójcik Tadeusz 2:0
Červen Vlček Jaroslav 2:0
Červen Drbal Martin 0:2
Červen Záveský Petr 2:Sc
Květen Václavek Martin 2:0
Květen Kotásek Mirek 2:0
Květen Koval Jiří 2:Sc
Květen Filipčík Pavel 2:0
Duben Vojíř Josef 2:Sc
Duben Botor Milan 2:1
Duben Guniš Ondřej 2:0
Duben Křižanová Božena 2:0
Březen Hájek Jiří 2:1
Březen Strapáčová Blanka 2:0
Březen Klemens Pavel 2:0
Březen Vontor René 2:0
Březen Marec Ján 2:1