Avatars_small

Šindelka Jan


Hodně štěstí!

Skupina Nadšenci 2B
Pohlaví muž
Věk 50 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 37 18 19 4 48.65%
2016/2017 46 26 20 1 56.52%
Celkem: 83 44 39 5 53.01%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Holásek Ladislav 2:0
Květen Koval Jiří 1:2
Květen Hruška Jakub 0:2
Květen Vašíček Josef 0:2
Duben Kučerová Iveta 0:2
Duben Sepeši Marian 2:1
Duben Holásek Ladislav 2:0
Duben Švec Rostislav 2:Sc
Březen Fajmon Jan 0:2
Březen Švec Rostislav 2:Sc
Březen Velčovský Adrian 0:2
Březen Rucký Daniel 0:2
Únor Vítek Martin 2:1
Únor Minarčík Tomáš 2:0
Únor Rucký Daniel 0:2
Únor Kučerová Martina 2:0
Leden Hošek Pavel Sc:2
Leden Novosad Martin Sc:2
Leden Kučerová Martina Sc:2
Leden Filipčík Pavel Sc:2
Prosinec Koval Jiří 2:Sc
Prosinec Kubíček Michal 0:2
Prosinec Verner Adam 2:1
Prosinec Karkoška David 0:2
Listopad Benada Radek 2:0
Listopad Hájek Jiří 2:0
Listopad Moják Petr 1:2 1
Listopad Kalvar Matěj 2:0
Říjen Goldbricht Ivo 0:2
Říjen Krul Tomáš 0:2
Říjen Filipčík Pavel 0:2
Říjen Špaňhel Viktor 2:0
Září Václavek Martin 2:Sc 2
Září Lalík David 2:Sc
Září Soban David 2:1
Září Hruzík Lukáš 2:0
Září Pecuch Jiří 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hruzík Radim 2:Sc 1
Červenec/Srpen Brokeš Jiří 0:2
Červenec/Srpen Pretsch Dalibor 1:2
Červenec/Srpen Minařík František 0:2
Červen Urban František 2:1
Červen Kotásek Mirek 2:Sc 2
Červen Hruzík Radim 1:2
Červen Chmiel Adam 1:2
Květen Koval Jiří 2:1
Květen Bolom Fabio Sc:2
Květen Kučerová Iveta 2:0
Květen Mlčák Stanislav 2:0
Duben Špaňhel Viktor 1:2
Duben Vokál Daniel 2:1
Duben Holeš Jiří 2:0
Duben Botor Milan 1:2
Duben Hájek Jiří 2:0
Březen Panak Petr 0:2
Březen Vokál Daniel 0:2
Březen Kotásek Mirek 0:2
Březen Rohovský Petr 0:2
Únor Horák Martin 0:2
Únor Pulcer Pavel 1:2
Únor Krkoška Libor 0:2
Únor Bolom Fabio 2:0
Leden Kahún Patrik 2:Sc
Leden Procházková Iveta 2:1
Leden Krul Tomáš 1:2
Leden Smékalová Monika 2:0
Prosinec Klečková Stanislava 0:2
Prosinec Czepiec Marian 0:2 2
Prosinec Kučerová Iveta 2:0
Prosinec Chmiel Adam 0:2
Listopad Velek Martin 2:0
Listopad Václavek Martin 2:0
Listopad Urban František 2:0
Listopad Borová Petra 2:0
Říjen Hájek Jiří 2:0 2
Říjen Volná Monika 2:0
Říjen Pecuch Jiří 2:1
Říjen Kalvar Matěj 2:0
Září Kakáč Vladimír 2:0 1
Září Kalvar Tomáš 2:0
Září Volná Monika 2:0
Září Czepiec Marian 0:2
Září Peterek Jakub 2:0 2