9573ecae752dedc42756de5990dd401d6453084f_small

Procházková Iveta

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví žena
Věk 34 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 45 26 19 3 57.78%
2016/2017 41 25 15 1 60.98%
Celkem: 86 51 34 4 59.30%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Soban David 0:2
Červenec / Srpen Stočes Jan 2:1
Červenec / Srpen Miler Ctirad 2:Sc
Červenec / Srpen Filipčík Pavel 0:2
Červen Hrabec Radomír 2:Sc
Červen Kubáček Vojtěch 2:1
Červen Kosňovský Radim 2:0
Červen Rohovský Petr 0:2
Květen Kříž Petr 2:Sc
Květen Urban František 0:2
Květen Soban David 0:2
Květen Neubauer Jaroslav 2:0
Květen Vencl Radek 2:1
Duben Novák Luboš 2:0
Duben Hrabec Tomáš 2:0
Duben Prchal Dušan 2:1
Duben Vašenka Michal 2:0
Březen Pácal Miloslav 2:0
Březen Kalvar Tomáš 2:0
Březen Bolom Fabio Sc:2
Březen Benada Radek 2:0
Únor Urban František 0:2
Únor Fójcik Tadeusz 0:2
Únor Faruzel Petr 1:2
Únor Stočes Jan 0:2
Leden Pecuch Jiří Sc:2
Leden Kříž Petr 0:2
Leden Hruška Jakub 0:2
Leden Franek Pavel Sc:2
Prosinec Kotásek Mirek 2:0
Prosinec Soban David 2:1
Prosinec Neumann Karel 2:0
Prosinec Kutěj Honza 0:2 1
Listopad Kaloč Libor 2:0
Listopad Chrenová Karina 2:Sc
Listopad Minarčík Tomáš 2:0
Listopad Soban David 0:2
Říjen Kret Martin 2:0
Říjen Pácl Petr 2:0
Říjen Fójcik Tadeusz 2:1
Říjen Kozelský Martin 0:2
Září Peterek Jakub 1:2
Září Hruška Jakub 2:1
Září Kučerová Iveta 2:0
Září Vokál Daniel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Švec Rostislav 2:1
Červenec/Srpen Vlček Jaroslav 2:0
Červenec/Srpen Filipčík Pavel 0:2
Červenec/Srpen Kret Martin 1:2
Červen Kvíčala Petr 0:2
Červen Rohovský Petr 0:2
Červen Vavruša Martin 2:1
Červen Litschmann Aleš 0:2
Květen Janíček Tomáš 2:0
Květen Moják Petr 2:0
Květen Kotásek Mirek Sc:Sc
Květen Špaňhel Viktor 2:0
Duben Szarowski Zbyněk 0:2
Duben Czepiec Marian 0:2
Duben Panak Petr 0:2
Duben Ščigel Jiří 2:Sc
Březen Botor Milan 1:2
Březen Kvíčala Petr 0:2
Březen Filipčík Pavel 2:0
Březen Holman Vít 2:0
Únor Vencl Radek 2:0
Únor Šulc Zbyněk 2:0
Únor Vokál Daniel 1:2
Únor Chmiel Adam 2:0
Leden Krul Tomáš 0:2
Leden Šindelka Jan 1:2
Leden Smékalová Monika 2:0
Leden Kahún Patrik 2:Sc
Prosinec Koval Jiří 1:2
Prosinec Petřík Tomáš 2:0
Prosinec Vencl Radek 2:0
Prosinec Borová Petra 2:0
Listopad Kakáč Vladimír 2:0
Listopad Tota Martin 2:0
Listopad Volná Monika 2:0
Listopad Vlosinská Andrea 2:0
Říjen Kakáč Vladimír 2:0
Říjen Krul Tomáš 0:2
Říjen Smékal Petr 2:Sc
Říjen Kvíčala Petr 2:0
Říjen Montag Marek 2:0