Avatars_small

Pecuch Jiří

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 45 21 24 8 46.67%
2016/2017 47 26 21 0 55.32%
Celkem: 92 47 45 8 51.09%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hruzík Lukáš Sc:2 1
Červenec / Srpen Vychodil Tomáš Sc:2
Červenec / Srpen Botor Milan Sc:2
Červenec / Srpen Chovanec Martin Sc:2
Červen Vencl Radek 2:0
Červen Bakeš Radim 2:1
Červen Volný Martin 2:0
Červen Verner Adam 2:0
Květen Hrabuška Tomáš 1:2
Květen Kubáček Vojtěch 2:1
Květen Vavruša Martin 1:2
Květen Faruzel Petr 0:2
Duben Pácl Petr 2:0
Duben Botor Milan 2:1
Duben Kosňovský Radim 2:0
Duben Faruzel Petr 2:0
Březen Kňazovčík Jan 0:2
Březen Fójcik Tadeusz Sc:2
Březen Kříž Petr 1:2
Březen Filipčík Pavel 2:Sc
Únor Verner Adam 2:Sc
Únor Kalvar Matěj 2:0
Únor Pácal Miloslav 2:0
Únor Soban David 1:2
Leden Franek Pavel Sc:2
Leden Procházková Iveta 2:Sc
Leden Hruška Jakub 0:2
Leden Kříž Petr 1:2
Prosinec Kučerová Iveta 2:0
Prosinec Peterek Jakub 0:2
Prosinec Kret Martin 1:2
Prosinec Nociar Lukáš 2:0
Listopad Pretsch Dalibor Sc:2
Listopad Travinský Víťa 2:1
Listopad Kubíček Michal 1:2
Listopad Fójcik Tadeusz 1:2
Říjen Stočes Jan Sc:2
Říjen Pretsch Dalibor 1:2
Říjen Karkoška David 0:2
Říjen Bakeš Radim 0:2
Září Lalík David 2:Sc
Září Soban David 1:2
Září Hruzík Lukáš 2:0
Září Václavek Martin 2:0
Září Šindelka Jan 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Urban František 2:0
Červenec/Srpen Botor Milan 2:0
Červenec/Srpen Špaňhel Viktor 2:1
Červenec/Srpen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Bakeš Radim 1:2
Červen Filipčík Pavel 1:2
Červen Bolom Fabio 2:0
Červen Juračka Robert 1:2
Květen Petřík Tomáš 2:Sc
Květen Peterek Jakub 2:0
Květen Holman Vít 1:2
Květen Goldbricht Ivo 0:2
Duben Pulcer Pavel 2:0
Duben Žeravík David 0:2
Duben Chmiel Adam 0:2
Duben Kubíček Michal 1:2
Duben Lalík David 1:2
Březen Lanča Jaroslav 0:2
Březen Kozelský Martin 0:2
Březen Pretsch Dalibor 1:2
Březen Czepiec Marian 0:2
Březen Kňazovčík Jan 0:2
Únor Miler Ctirad 0:2
Únor Adamec Lukáš 2:1
Únor Hruška Jakub 2:0
Únor Macura Jiří 2:Sc
Leden Kučerová Iveta 2:0
Leden Holeš Jiří 2:0
Leden Peterek Jakub 1:2
Leden Chrenová Karina 2:0
Prosinec Pulcer Pavel 1:2
Prosinec Botor Milan 0:2
Prosinec Krul Tomáš 2:1
Prosinec Otisk Tomáš 2:1
Listopad Budiš Pavel 1:2
Listopad Smékalová Monika 2:0
Listopad Klemens Pavel 2:Sc
Listopad Chrenová Karina 2:1
Říjen Volná Monika 2:0
Říjen Kalvar Matěj 2:0
Říjen Šindelka Jan 1:2
Říjen Hájek Jiří 1:2
Září Špála Tomáš 2:Sc
Září Hýža David 2:0
Září Kasinec Tomáš 2:0
Září Lanča Jaroslav 2:Sc
Září Schwarz Stanislav 2:Sc