7dd6cfd8299fbd4117793a10e6f9b6445028b1f1_small

Vokál Daniel

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 23 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 36 19 17 3 52.78%
2016/2017 46 22 24 4 47.83%
2015/2016 45 27 18 0 60.00%
Celkem: 127 68 59 7 53.54%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Filipčík Pavel 2:1
Květen Adamec Lukáš 0:2
Květen Stočes Jan 1:2
Květen Botor Milan 1:2
Duben Adamec Lukáš 2:1
Duben Rucký Daniel 0:2
Duben Koval Jiří 1:2
Duben Urban František 2:0
Březen Hrabec Tomáš 2:0
Březen Urban František 1:2
Březen Mlčák Stanislav 2:0
Březen Kalvar Matěj 2:0
Únor Novák Luboš 2:0
Únor Krul Tomáš 2:1
Únor Šmíd Petr 2:1
Únor Holásek Ladislav 1:2
Leden Koval Jiří 0:2
Leden Kosňovský Radim 1:2
Leden Horáková Tereza 2:1
Leden Švec Rostislav 0:2
Prosinec Sepeši Marian 2:Sc
Prosinec Novák Luboš 2:0
Prosinec Benada Radek 2:0
Prosinec Schwarz Stanislav Sc:2
Listopad Kříž Petr Sc:2
Listopad Kalvar Tomáš 2:0
Listopad Janíček Tomáš Sc:2
Listopad Neumann Karel 2:0
Říjen Kutěj Honza 0:2 1
Říjen Koval Jiří 0:2
Říjen Benada Radek 2:0
Říjen Šulc Zbyněk 2:1
Září Kučerová Iveta 2:0
Září Peterek Jakub 0:2
Září Procházková Iveta 2:0
Září Hruška Jakub 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vavruša Martin 2:0
Červenec/Srpen Koval Jiří 0:2
Červenec/Srpen Peterek Jakub 2:1
Červenec/Srpen Moják Petr 2:1
Červen Špaňhel Viktor 2:Sc
Červen Fójcik Tadeusz 1:2
Červen Kubáček Vojtěch 2:0
Červen Holeš Jiří 2:0
Květen Hruška Jakub 0:2
Květen Kňazovčík Jan 0:2
Květen Filipčík Pavel Sc:2
Květen Ščigel Jiří 0:2
Duben Holeš Jiří 2:0
Duben Šindelka Jan 1:2
Duben Botor Milan 2:Sc
Duben Hájek Jiří 2:0
Duben Špaňhel Viktor 2:0 2
Březen Kotásek Mirek 2:0
Březen Šindelka Jan 2:0
Březen Panak Petr 1:2
Březen Rohovský Petr 0:2
Únor Šulc Zbyněk 2:0
Únor Chmiel Adam 1:2
Únor Procházková Iveta 2:1
Únor Vencl Radek 2:0
Leden Miler Ctirad 1:2
Leden Bolom Fabio Sc:2
Leden Kotásek Mirek Sc:2
Leden Blažej Štěpán 0:2
Prosinec Urban František 0:2
Prosinec Hruška Jakub 1:2
Prosinec Kubáček Vojtěch 2:0
Prosinec Hájek Jiří 2:0
Listopad Kolondra Vítězslav 0:2
Listopad Máj Tomáš 0:2
Listopad Kubíček Michal 0:2
Listopad Meier Vladimir 2:0
Říjen Travinský Víťa 0:2
Říjen Hlavatý Jiří Sc:2
Říjen Filipčík Pavel 2:0
Říjen Adamec Lukáš 1:2
Říjen Macura Jiří 0:2
Září Bolom Fabio 2:1
Září Šmíd Petr 2:1
Září Hopp Petr 0:2
Září Kučera Martin 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vlček Jaroslav 2:1
Červenec / Srpen Bakeš Radim 1:2
Červenec / Srpen Garba Dušan 2:0
Červenec / Srpen Lalík David 2:Sc
Červen Velek Martin 2:1
Červen Hájek Jiří 2:Sc
Červen Kubáček Vojtěch 2:0
Červen Botor Milan 2:1
Květen Šmíd Petr 2:Sc
Květen Kahún Patrik 0:2
Květen Botor Milan 2:1
Květen Mlčák Stanislav 1:2
Duben Hájek Jiří 2:1
Duben Kučerová Iveta 2:1
Duben Havránek Aleš 2:Sc 2
Duben Mrajca Jiří 2:0
Březen Kubulus Tomáš 2:1
Březen Mlčák Stanislav 0:2
Březen Filipčík Pavel 1:2
Březen Máj Tomáš 0:2
Únor Hrčka Libor 2:0
Únor Budiš Pavel 2:1
Únor Kotásek Mirek 2:0
Únor Růžička Lukáš 2:0
Leden Garba Dušan 0:2
Leden Huňka Jindřich 0:2
Leden Filipčík Pavel 2:1
Leden Kubulus Tomáš 0:2
Prosinec Holeš Jiří 0:2
Prosinec Guniš Ondřej 2:0
Prosinec Hrčka Libor 2:0
Prosinec Marec Ján 2:1
Listopad Kubáček Vojtěch 1:2
Listopad Kleibertová Věra 2:0
Listopad Huňka Jindřich 0:2
Listopad Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Riegel Jiří 2:0
Říjen Hrabec Tomáš 1:2
Říjen Li Fusheng 0:2
Říjen Horák Martin 1:2
Září Holman Vít 2:0
Září Li Fusheng 0:2
Září Šmíd Petr 2:Sc
Září Szarowski Zbyněk 1:2
Září Javůrková Petra 2:Sc