Avatars_small

Světelský Daniel

Skupina Mistři 1A
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 40 20 19 1 50.00%
2022/2023 30 22 8 3 73.33%
Celkem: 70 42 27 4 60.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Zeman Marek
Červenec - srpen Benda Michal
Červenec - srpen Gottwald Tomáš
Červenec - srpen Ptáček Josef
Červen Czepiec Marian 2:1
Červen Pudich Dalibor 2:1
Červen Demel Ondřej 2:Sc
Červen Drtil Tomáš 0:2
Květen Pustka Jiri 2:0
Květen Michalský Martin 1:2
Květen Hruška Jakub 2:0
Květen Kiszka Bogdan 2:0
Duben Demel Ondřej 2:Sc
Duben Oswald Petr 1:2
Duben Benda Michal 0:2
Duben Czepiec Marian 1:2
Březen Franek Pavel 2:Sc
Březen Faruzel Petr 2:1
Březen Fréhar Radim 0:2
Březen Ptáček Josef 2:Sc
Únor Palenčík Matúš 2:0
Únor Demel Ondřej Sc:Sc
Únor Telecký Tomáš 2:0
Únor Hopp Petr 2:Sc
Leden Palenčík Matúš 2:0
Leden Procák Vladimír 2:0
Leden Janošek Radim 2:0
Leden Kňazovčík Jan 2:0
Prosinec Janošek Radim 2:Sc
Prosinec Fréhar Radim 0:2
Prosinec Habrnál Libor 1:2
Prosinec Pindur Petr 1:2
Listopad Pindur Petr 1:2
Listopad Pudich Dalibor 1:2
Listopad Karas Tomáš 0:2
Listopad Demel Ondřej 0:2
Říjen Benda Michal 0:2
Říjen Ptáček Josef 0:2
Říjen Gottwald Tomáš 0:2
Říjen Baldrman Ondřej 0:2
Září Zeman Marek 0:2
Září Hruška Jakub 2:0
Září Karas Tomáš 2:1
Září Baldrman Ondřej 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Faruzel Petr 2:0
Červenec - srpen Žeravík David 2:1
Červenec - srpen Oswald Petr 2:Sc
Červenec - srpen Sviták Jakub 0:2
Červen Šefčík Petr 1:2
Červen Waliszewski Petr 2:Sc
Červen Gombos Dušan 2:1
Červen Žeravík David 1:2
Červen Gulas Jan 2:0
Květen Vychodil Tomáš 2:0
Květen Hric Jan 1:2
Květen Filipčík Pavel 2:0
Květen Pretsch Dalibor 2:1
Duben Plichta Tomas 2:0
Duben Kutěj Honza 2:1 2
Duben Moravec Petr 2:0
Duben Sukeník Vladimír 2:1
Březen Ston Kamil 2:0
Březen Hlavatý Jiří Sc:2
Březen Pískala Jan 2:0
Březen Holman Vít 2:0
Únor Plichta Tomas 0:2
Únor Moravec Petr 2:1
Únor Vašíček Josef Sc:2
Únor Mironidis Radek Sc:2
Leden Konkolský Roman 2:0
Leden Hlavatý Jiří 2:Sc
Leden Serbus Michal 2:Sc
Leden Vašíček Josef 2:0
Leden Lam Tung Luu 2:Sc