Avatars_small

Vavruša Martin


Preferuji čas 15-18 hod, Ova-centrum, Ova-Vítkovice

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 49 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 45 16 29 0 35.56%
2016/2017 46 28 18 0 60.87%
Celkem: 91 44 47 0 48.35%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Szarowski Zbyněk 0:2
Červenec / Srpen Žeravík David 0:2
Červenec / Srpen Bečák Patrik 0:2
Červenec / Srpen Klečková Stanislava 2:Sc
Červen Moják Petr 2:1
Červen Holman Vít 2:0
Červen Krul Tomáš 2:0
Červen Hruška Jakub 2:1
Květen Faruzel Petr 1:2
Květen Hrabuška Tomáš 1:2
Květen Pecuch Jiří 2:1
Květen Kubáček Vojtěch 2:0
Duben Hruška Jakub 2:0
Duben Hruzík Lukáš 1:2
Duben Bečák Patrik 1:2
Duben Miler Ctirad 2:1
Březen Minařík František 0:2
Březen Rohovský Petr 0:2
Březen Hošek Pavel 0:2
Březen Oborný Tomáš 0:2
Únor Juračka Robert 0:2
Únor Li Fusheng 2:Sc
Únor Bakeš Radim 2:1
Únor Franek Pavel 1:2
Leden Bakeš Radim 2:1
Leden Hrabec Radomír 0:2
Leden Kozelský Martin 0:2
Leden Minařík František 0:2
Prosinec Kozelský Martin 1:2
Prosinec Bakeš Radim 1:2
Prosinec Fójcik Tadeusz 2:1
Prosinec Stočes Jan 2:0
Listopad Litschmann Aleš 0:2
Listopad Oborný Tomáš 0:2
Listopad Klečková Stanislava 0:2
Listopad Krkoška Libor 0:2
Říjen Hrabec Radomír 0:2
Říjen Pelikán Aleš 1:2
Říjen Klečková Stanislava 1:2
Říjen Procák Vladimír 0:2
Říjen Faruzel Petr 2:0
Září Pretsch Dalibor 0:2
Září Travinský Víťa 2:0
Září Krkoška Libor 0:2
Září Czepiec Marian 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vokál Daniel 0:2
Červenec/Srpen Moják Petr 2:0
Červenec/Srpen Koval Jiří 2:1
Červenec/Srpen Peterek Jakub 2:0
Červen Rohovský Petr 0:2
Červen Litschmann Aleš 1:2
Červen Procházková Iveta 1:2
Červen Kvíčala Petr 0:2
Květen Kříž Petr 2:Sc
Květen Hruzík Lukáš 2:0
Květen Horák Martin 2:0
Květen Otisk Tomáš 2:0
Duben Klečková Stanislava 2:1
Duben Krejčí Martin 0:2
Duben Rohovský Petr 1:2
Duben Franek Pavel 2:Sc
Březen Smutek Jan 2:0
Březen Vlček Jaroslav 2:0
Březen Fójcik Tadeusz 2:0
Březen Stočes Jan 2:0
Únor Minařík František 2:0
Únor Li Fusheng 0:2
Únor Křístek Vladimír 2:1 2
Únor Kučera Martin 2:Sc
Únor Kutěj Honza 0:2 2
Leden Májová Renáta 2:1
Leden Adamec Lukáš 2:1
Leden Špaňhel Viktor 2:Sc
Leden Kolondra Vítězslav 0:2
Prosinec Chylík Lukáš 0:2
Prosinec Spáčil Lukáš 1:2
Prosinec Pretsch Dalibor 0:2
Prosinec Baldrman Ondřej 0:2
Listopad Kahún Patrik 2:0
Listopad Májová Renáta 2:1
Listopad Špaňhel Viktor 2:1
Listopad Kňazovčík Jan 2:0
Listopad Muryc Lukáš 2:Sc
Říjen Pretsch Dalibor 2:1
Říjen Bolom Fabio 2:0
Říjen Máj Tomáš 2:0
Říjen Kubíček Michal 1:2
Září Cvitanovič Alena 2:1
Září Li Fusheng 0:2
Září Kříž Petr 0:2
Září Renz Vojtěch 1:2