A2535151b3a6018321e9f5f41281bc3c15b1de86_small

Janíček Tomáš


preferované kurty: Fitpark, Komenského sady, sportovní hala Bohumín, Fajne

Skupina Nadšenci 3C
Pohlaví muž
Věk 29 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 29 11 18 1 37.93%
2016/2017 45 14 31 2 31.11%
Celkem: 74 25 49 3 33.78%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Nociar Lukáš 2:1
Březen Pácl Petr Sc:2
Březen Knap Marián 2:Sc
Březen Dolkoš Dominik 2:0
Únor Vencl Radek 1:2
Únor Kučerová Iveta 2:0
Únor Švec Rostislav 0:2
Únor Riegel Jiří 2:0
Leden Velčovský Adrian 0:2
Leden Špaňhel Viktor 0:2
Leden Novák Luboš 2:0
Leden Krul Tomáš 2:1
Prosinec Kříž Petr 1:2
Prosinec Hošek Pavel 2:1
Prosinec Botor Milan 0:2
Prosinec Travinský Víťa 0:2
Listopad Neumann Karel 2:1
Listopad Kříž Petr 0:2
Listopad Vokál Daniel 2:Sc
Listopad Kalvar Tomáš 2:0
Říjen Horák Martin 0:2
Říjen Miler Ctirad 0:2
Říjen Panak Petr 0:2
Říjen Botor Milan 0:2
Září Trnka Tomáš 0:2
Září Panak Petr 0:2
Září Horák Martin 1:2
Září Kvíčala Petr 0:2
Září Kříž Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Fójcik Tadeusz 0:2
Červenec/Srpen Nociar Lukáš 2:0
Červenec/Srpen Stočes Jan 1:2
Červenec/Srpen Hruzík Lukáš 2:0
Červen Vašenka Michal 2:0
Červen Kret Martin 0:2
Červen Peterek Jakub 0:2
Červen Benada Radek 2:1
Květen Špaňhel Viktor 2:0
Květen Procházková Iveta 0:2
Květen Kotásek Mirek Sc:2
Květen Moják Petr Sc:2
Duben Václavek Martin 2:0
Duben Stočes Jan 0:2
Duben Hruzík Lukáš 1:2
Duben Šablatura Lumír 2:0
Březen Máj Tomáš 1:2
Březen Adamec Lukáš 0:2
Březen Hruzík Lukáš 1:2
Březen Minařík František 0:2
Únor Stočes Jan 0:2
Únor Václavek Martin 2:Sc
Únor Holeš Jiří 2:Sc
Únor Mlčák Stanislav 2:0 1
Leden Fójcik Tadeusz 0:2
Leden Smutek Jan 1:2
Leden Hruška Jakub 2:1
Leden Hrčka Libor 2:Sc
Prosinec Velek Martin 2:Sc
Prosinec Vlček Jaroslav 1:2
Prosinec Kolondra Vítězslav 0:2
Prosinec Kusin Patrik 0:2
Listopad Adamec Lukáš 0:2
Listopad Horák Martin 0:2
Listopad Li Fusheng 1:2
Listopad Huňka Jindřich 0:2
Říjen Janoš Petr 0:2
Říjen Krejčí Martin 0:2
Říjen Žeravík David 0:2
Říjen Kňazovčík Jan 0:2
Říjen Májová Renáta 0:2
Září Maceček Jan 0:2
Září Oborný Tomáš 0:2
Září Hajný Jan 2:Sc
Září Kostka Zdeněk 0:2