73865515b0c81240df5d5315193f5b3cb8f43bdd_small

Kučera Martin

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 27 4 23 20 14.81%
2015/2016 40 27 13 11 67.50%
Celkem: 67 31 36 31 46.27%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Kutěj Honza Sc:2
Únor Minařík František Sc:2
Únor Li Fusheng Sc:2
Únor Vavruša Martin Sc:2
Únor Křístek Vladimír Sc:2
Leden Bakeš Radim Sc:2
Leden Oborný Tomáš Sc:2
Leden Chylík Lukáš Sc:2
Leden Karas Tomáš Sc:2
Prosinec Grohman Stanislav Sc:2
Prosinec Litschmann Aleš Sc:2
Prosinec Renz Vojtěch Sc:2
Prosinec Hrabec Radomír Sc:2
Prosinec Kuťák Radek Sc:2
Listopad Oborný Tomáš 0:2
Listopad Gulas Jan Sc:2
Listopad Pelikán Aleš Sc:2
Listopad Horkel Petr Sc:2
Říjen Benda Michal 0:2
Říjen Gottwald Tomáš 0:2
Říjen Horkel Zdeněk 2:1
Říjen Gulas Jan 2:1 2
Říjen Vašíček Jiří 2:Sc
Září Hopp Petr 2:Sc
Září Bolom Fabio Sc:2
Září Vokál Daniel Sc:2
Září Šmíd Petr Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krejčí Martin 2:1
Červenec / Srpen Hajný Jan 2:Sc
Červenec / Srpen Adamec Lukáš 2:0
Červenec / Srpen Maceček Jan 2:1
Červen Blažej Štěpán 2:1
Červen Cvitanovič Alena 2:0
Červen Lalík David 2:Sc
Červen Pešl Vít 2:0
Květen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Květen Fójcik Tadeusz 2:0
Květen Karas Tomáš 0:2
Květen Vlček Jaroslav 2:0
Duben Šmíd Petr 2:0
Duben Májová Renáta 2:Sc
Duben Kubáček Vojtěch 2:0
Duben Filipčík Pavel 2:0
Březen Šulc Zbyněk 2:Sc
Březen Kotásek Mirek 2:0
Březen Petruška Kamil 2:Sc
Březen Vojíř Josef 2:0
Únor Havránek Aleš 2:0
Únor Hrnčárková Zuzana 2:0
Únor Hájek Jiří 2:0
Únor Vontor René 2:Sc
Únor Kalvar Matěj 2:0
Leden Růžička Lukáš Sc:2
Leden Strapáčová Blanka Sc:2
Leden Hopp Petr Sc:2
Prosinec Šulc Zbyněk Sc:2
Prosinec Vítek Martin Sc:2
Prosinec Kleibertová Věra Sc:2
Prosinec Riegel Jiří Sc:2
Listopad Kučerová Martina Sc:2
Listopad Janoš Petr Sc:2
Listopad Garba Dušan Sc:2
Listopad Marec Ján Sc:2
Říjen Huňka Jindřich 2:0 2
Říjen Botor Milan 2:0
Říjen Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Vlosinský Jiří 2:0