9d5b55fbd0d2f71c4a151446df87008af99b0b51_small

Chrobák David

Skupina Jednotlivci B
Pohlaví muž
Věk 27 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 44 42 2 0 95.45%
2016/2017 44 38 6 1 86.36%
2015/2016 45 40 5 0 88.89%
Celkem: 133 120 13 1 90.23%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 48 40 8 0 83.33%
2016/2017 36 26 9 0 72.22%
2015/2016 61 50 10 0 81.97%
2014/2015 47 35 10 0 74.47%
2013/2014 12 6 6 0 50.00%
Celkem: 204 157 43 0 76.96%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Lach Tomáš 2:Sc
Červenec / Srpen Benda Michal 2:0
Červenec / Srpen Šmajstrla Miroslav 2:0
Červenec / Srpen Goldbricht Ivo 2:0
Červen Vašek Martin 2:0
Červen Hanzl Jan 2:0
Červen Šmajstrla Miroslav 2:1
Červen Bonobo Milan 2:0
Květen Durlák Ivo 2:0
Květen Gottwald Tomáš 2:1
Květen Fousek Roman 2:0
Květen Šmajstrla Miroslav 2:1
Duben Vašek Martin 2:0
Duben Zeman Marek 2:0
Duben Durlák Ivo 2:0
Duben Czepiec Marian 2:0
Březen Gottwald Tomáš 2:0
Březen Benda Michal 2:Sc
Březen Pindur Petr 2:0
Březen Gulas Jan 2:0
Únor Kusin Patrik 2:Sc
Únor Vašek Martin 2:0
Únor Ptáček Josef 2:0
Únor Holain Jiří 2:0
Leden Ptáček Josef 2:1
Leden Durlák Ivo 2:0
Leden Vašek Martin 2:0
Leden Hopp Petr 2:0
Prosinec Benda Michal 0:2
Prosinec Durlák Ivo 2:0
Prosinec Holain Jiří 2:0
Prosinec Zeman Marek 2:0
Listopad Vašek Martin 2:1
Listopad Gottwald Tomáš 2:1
Listopad Baldrman Ondřej 2:0
Listopad Ptáček Josef 2:1
Říjen Ptáček Josef 2:0
Říjen Šmajstrla Miroslav 2:0
Říjen Gamrot Daniel 2:0
Říjen Oswald Petr 2:0
Září Gelnar Marek 2:1
Září Vašek Martin 1:2
Září Durlák Ivo 2:0
Září Gottwald Tomáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Pindur Petr 2:1
Červenec/Srpen Benda Michal 2:0
Červenec/Srpen Gottwald Tomáš 2:1
Červenec/Srpen Gamrot Daniel 2:0
Červen Durlák Ivo 2:0
Červen Šmajstrla Miroslav 2:1
Červen Vašek Martin 0:2
Červen Holain Jiří 2:1
Květen Hruška Roman 2:0
Květen Holain Jiří 1:2
Květen Gelnar Marek 1:2
Květen Gottwald Tomáš 0:2
Duben Gelnar Marek 2:0
Duben Vašek Martin 2:0
Duben Šmajstrla Miroslav 2:0
Duben Zeman Marek 2:Sc
Březen Benda Michal 2:0
Březen Solanský Petr 2:0
Březen Gottwald Tomáš 2:0
Březen Šmajstrla Miroslav 2:0
Únor Kratochvíl Jan 2:0
Únor Gottwald Tomáš 2:1
Únor Gelnar Marek 0:2
Únor Vašek Martin 2:0
Leden Mlýnek Roman 2:1
Leden Gelnar Marek 2:0
Leden Šmajstrla Miroslav 2:0
Leden Ptáček Josef 2:1
Prosinec Kubín Vašek 2:1
Prosinec Gottwald Tomáš Sc:2 3
Prosinec Kratochvíl Jan 2:0
Prosinec Vašek Martin 2:0
Listopad Šmajstrla Miroslav 2:1
Listopad Bembenek Pavel 2:0
Listopad Ptáček Josef 2:0
Listopad Kratochvíl Jan 2:0
Říjen Ptáček Josef 2:0
Říjen Gamrot Daniel 2:1
Říjen Gelnar Marek 2:1
Říjen Zeman Marek 2:0
Září Gelnar Marek 2:0
Září Šmajstrla Miroslav 2:0
Září Kratochvíl Jan 2:0
Září Baldrman Ondřej 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vlček Vojtěch 2:0
Červenec / Srpen Benda Michal 1:2
Červenec / Srpen Holain Jiří 2:1
Červenec / Srpen Vojtěšek Petr 2:0
Červen Zeman Marek 2:0
Červen Ptáček Josef 2:0
Červen Holain Jiří 2:0
Červen Vašíček Jiří 2:0
Květen Vlček Vojtěch 2:1
Květen Benda Michal 2:0
Květen Ptáček Libor 1:2 2
Květen Broulík Aleš 2:0
Duben Holain Jiří 2:0
Duben Stachovič Martin 2:0
Duben Ptáček Libor 2:1
Duben Koval Slávek 2:0
Březen Ptáček Libor 2:0
Březen Svrček Jan 2:0
Březen Zeman Marek 2:0
Březen Oswald Petr 2:0
Únor Gelnar Marek 2:1
Únor Stachovič Martin 2:Sc
Únor Zeman Marek 2:1
Únor Broulík Aleš 2:0
Leden Holain Jiří 2:0 5
Leden Kozelský Martin 2:0
Leden Zeman Marek 2:0
Leden Oswald Petr 2:0
Prosinec Vlček Vojtěch 2:0
Prosinec Stachovič Martin 2:Sc
Prosinec Gelnar Marek 2:0
Prosinec Zeman Marek 2:1
Listopad Oswald Petr 2:0
Listopad Holain Jiří 2:0
Listopad Vlček Vojtěch 2:0
Listopad Kozelský Martin 2:0
Říjen Holain Jiří 1:2
Říjen Broulík Aleš 2:0
Říjen Ptáček Josef 0:2
Říjen Zeman Marek 1:2
Říjen Procák Vladimír 2:0
Září Vontor René 2:0
Září Garba Dušan 2:0
Září Koval Slávek 2:0
Září Kaleta Jakub 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Stojka Jiří 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Lusczak Pavel 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Trojek Igor 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Kolesár David 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Kořený Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Polášek Jan 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Lusczak Pavel 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Kořený Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Lusczak Pavel 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Benda Michal 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY A 2017/18 Wanke Karel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Gottwald Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Benda Michal 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY A 2017/18 Klimek Vojtěch 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Gottwald Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Kořený Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Ptáček Josef 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Lusczak Pavel 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Chylík Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Ptáček Josef 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Bonobo Milan 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Kořený Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Ptáček Josef 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Kolesár Radek 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Kublák Filip 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY A 2017/18 Kořený Tomáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Marušák Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Ptáček Josef 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vašek Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Lach Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kremzer Filip 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolesár Radek 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Fojtík Radim 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vlček Vojtěch 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Heidler Jakub 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Šmajstrla Miroslav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kremzer Filip 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár Radek 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Benda Michal 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolesár David 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vojtěšek Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Ptáček Josef 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Koval Slávek 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolesár Radek 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bonobo Milan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Marušák Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kostka Zdeněk 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár David 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kořený Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár Radek 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vlček Vojtěch 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Marušák Tomáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Harazim David 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár David 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár Radek 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kořený Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kostka Zdeněk 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Marušák Tomáš 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Šmajstrla Miroslav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Ondrušek Bronislav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kořený Tomáš 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár Radek 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Poláček Jan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Libor 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Koval Slávek 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Baldrman Ondřej 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Stoczek David 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Ondrušek Bronislav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Gelnar Marek 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimeš Marcel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Procák Vladimír 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Koval Slávek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vašek Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vašíček Karel 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Hála Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Ondrušek Bronislav 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Herejk Zdeněk 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kožela Lukáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Slíva Přemysl 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Spáčil Antonín 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B koňař michal 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Koval Slávek 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Bulejko Tomáš 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Poláček Jan 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Holain Jiří 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Libor 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Sedláček Petr 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimeš Marcel 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Grygar Petr 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kostka Zdeněk 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kříž Dušan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Švábek Michal 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Švábek Michal 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Priesol Daniel 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Klečková Stanislava 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Procák Vladimír 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Plaček Honza 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Padrta Karel 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Holain Jan 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Svrček Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Bulejko Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kozelský Mirek 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jan 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Moják Petr 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Chovanec Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Herman Michal 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Procák Vladimír 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Týn Kajetán 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Černý Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Bryndač Pavel 0:2