Avatars_small

Veselý Roman

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 51 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 5 4 1 0 80.00%
2019/2020 33 21 12 1 63.64%
2018/2019 29 20 9 0 68.97%
Celkem: 67 45 22 1 67.16%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Kubáček Vojtěch
Říjen Bakeš Radim
Říjen Vildomcová Lucie
Říjen Teplan Peter 0:2
Září Maniur Tomas 2:0
Září Michel Lukáš 2:1
Září Urban František 2:0 2
Září Neubauer Jaroslav 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Hlavatý Jiří 2:Sc
Červenec-Srpen Bárová Petra 2:Sc
Červenec-Srpen Hrabcová Jana 2:Sc
Červenec-Srpen Pernica Josef 2:0
Březen-Červen Maretka Adam 2:0
Březen-Červen Michel Lukáš 2:0
Březen-Červen Pavlačik Ondrej 2:Sc
Březen-Červen Tota Martin 2:0
Únor Neubauer Jaroslav 2:Sc
Únor Kolmáš petr 2:Sc
Únor Sepeši Marian 0:2
Únor Bakeš Radim 0:2
Leden Černoch Petr 0:2
Leden Bakeš Radim 0:2
Leden Sukeník Vladimír 0:2
Leden Hruzík Lukáš 0:2
Prosinec Lyko Pavel 2:1
Prosinec Pernica Josef 2:0
Prosinec Botor Milan 2:Sc
Prosinec Holík Pavel 1:2
Listopad Záruba Patrik 2:0
Listopad Cunda David Sc:2
Listopad Čech Lumír 0:2
Listopad Kučerová Iveta 2:Sc
Říjen Záruba Patrik 0:2
Říjen Schwarz Stanislav 2:0
Říjen Grussmannová Jana 2:0
Říjen Václavík Petr 2:0
Říjen Procáková Eva 2:0
Září Chalupa Vítězslav 2:0
Září Minarčík Tomáš 1:2
Září Kubáček Vojtěch 0:2
Září Doubek Jan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Čech Lumír 0:2
Červenec/Srpen Vildomcová Lucie 0:2
Červenec/Srpen Cvitanovič Alena 2:0
Červenec/Srpen Frydrychova Jana 0:2
Červen Kubáček Vojtěch 2:0 1
Červen Mlčák Stanislav 1:2
Červen Sepeši Marian 2:1
Červen Máj Tomáš 2:Sc
Květen Kovář Pavel 2:0
Květen Sepeši Marian 0:2
Květen Benada Radek 2:1
Květen Drtil Tomáš 2:Sc
Duben Procáková Eva 2:0
Duben Kakáč Vladimír 2:0
Duben Kuboňová Lenka 2:0
Duben Seget Martin 2:0
Březen Hrabcová Jana 2:0
Březen Máj Tomáš 0:2
Březen Kučera Jan 0:2
Březen Doleček Jiří 0:2
Únor Kotassek Martin 2:0
Únor Kalvarová Ivana 2:0 1
Únor Václavík Petr 2:0
Únor Kubisz Michael 2:Sc 1
Leden Jančík Mikuláš 2:0
Leden Pavlačik Ondrej 2:1 2
Leden Dvořák Tomáš 2:Sc
Leden Teplan Peter 0:2
Leden Sechra David 2:0