Eb2d41be03660df7b7f1f79ef38b0cdb964d5ab4_small

Grulich Ladislav


Na Rideře a Varenské hraji minimálně. Díky za pochopení..

Skupina Nadšenci 2D
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 40 17 23 3 42.50%
2019/2020 34 5 26 19 14.71%
2018/2019 48 23 25 0 47.92%
Celkem: 122 45 74 22 36.89%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kowalczyk Jan
Červen Michel Lukáš 2:0
Červen Králová Anna 2:0
Červen Koběluš Jaromír 0:2
Květen Konkolský Roman 0:2
Květen Plichta Tomas 0:2
Květen Maťovka Marek 2:1
Květen Kasinec Tomáš 0:2
Duben Kasinec Tomáš 0:2
Duben Serbus Michal 2:Sc
Duben Kutěj Honza 0:2 2
Duben Bárová Petra Sc:2
Březen Hrabec Tomáš 2:Sc
Březen Jankulár Martin 2:Sc
Březen Kučerová Iveta 2:Sc
Březen Šrámek Jiří 2:0
Únor Mironidis Radek 0:2
Únor Kutěj Honza 0:2 2
Únor Kubáček Vojtěch 0:2
Únor Koval Jiří 0:2
Leden Kowalczyk Jan 2:Sc
Leden Veselý Roman 2:Sc
Leden Novák Luboš 1:2
Leden Koval Jiří 0:2
Prosinec Bolom Fabio 0:2
Prosinec Augustin Michal 2:0
Prosinec Kalvar Tomáš 2:1
Prosinec Hrabec Tomáš 1:2
Listopad Li Fusheng 0:2
Listopad Urban František 0:2
Listopad Pavlíček David 0:2
Listopad Holibka Albert 0:2
Říjen Bourek Luboš 2:Sc 2
Říjen Žeravík David 0:2
Říjen Chalupa Vítězslav 2:1
Říjen Králová Anna 2:0
Září Michel Lukáš 1:2
Září Chalupa Vítězslav Sc:2
Září Kleibertová Věra 2:0
Září Rozprým Martin Sc:2
Září Kakáč Vladimír 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Wollný Adam Sc:Sc
Červenec-Srpen Kalvar Tomáš Sc:2
Červenec-Srpen Maťovka Marek Sc:Sc
Březen-Červen Sládek Pavel Sc:2
Březen-Červen Macečková Gabriela Sc:2
Březen-Červen Kičmer Jan Sc:2
Březen-Červen Hanusek Jaroslav Sc:2
Březen-Červen Kakáč Vladimír Sc:2
Únor Lembard Tomáš Sc:2
Únor Michel Lukáš Sc:2
Únor Markant Jáchym Sc:2
Únor Henzel Filip Sc:2
Únor Maťovka Marek Sc:2
Leden Tomíček Lukáš Sc:2
Leden Michel Lukáš 2:1
Leden Drtil Tomáš Sc:2
Leden Teplan Peter 1:2
Prosinec Konkolský Roman 2:0
Prosinec Záruba Patrik 0:2
Prosinec Bourek Luboš Sc:Sc
Prosinec Detáry Jakub 2:1 1
Listopad Kubínek Jiří 1:2
Listopad Bolom Fabio Sc:2
Listopad Michel Lukáš Sc:2
Listopad Koběluš Jaromír 0:2
Říjen Urban František 0:2
Říjen Chalupa Vítězslav 2:1
Říjen Maretka Adam 0:2
Říjen Pavlačik Ondrej 0:2
Říjen Hanusek Jaroslav 2:0 2
Září Novák Luboš 0:2
Září Václavík Petr 1:2
Září Maniur Tomas 1:2
Září Bárová Petra Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Doubek Jan 2:0
Červenec/Srpen Bedrlík David 2:0
Červenec/Srpen Křižanová Božena 2:Sc
Červenec/Srpen Kakáč Vladimír 2:0
Červen Grochal Lumír 2:1
Červen Kubínek Jiří 2:1
Červen Maťovka Marek 0:2
Červen Seget Martin 2:Sc
Červen Kalvarová Ivana 2:0
Květen Neubauer Jaroslav 0:2
Květen Kakáč Vladimír 2:0
Květen Mlčák Stanislav 0:2
Květen Vildomcová Lucie 0:2
Duben Schwarz Stanislav 1:2
Duben Bedrlík David 2:0
Duben Králová Anna 2:0
Duben Brožek Václav 2:0
Duben Ulman Vladimír 2:0
Březen Benada Radek 0:2
Březen Kovář Pavel 2:0
Březen Kalvarová Ivana 2:0
Březen Bárová Petra 0:2
Únor Prchal Dušan 0:2
Únor Grochal Lumír 0:2
Únor Maniur Tomas 0:2
Únor Čech Lumír 0:2
Leden Václavík Marek 0:2
Leden Králová Anna 2:0
Leden Bedrlík David 2:0
Leden Bourek Luboš 0:2
Prosinec Bourek Luboš 0:2
Prosinec Detáry Jakub 2:1
Prosinec Seget Martin 0:2
Prosinec Bartecká Jana 0:2
Prosinec Ulman Vladimír 2:0
Listopad Drtil Tomáš 0:2
Listopad Maťovka Marek 0:2
Listopad Vlček Lukáš 2:0
Listopad Bartecká Jana 1:2
Listopad Kovár Vojtěch 2:Sc
Říjen Bedrlík David 2:0
Říjen Matulová Táňa 1:2
Říjen Kubisz Michael 0:2
Říjen Bárová Petra 0:2
Září Drtil Tomáš 0:2
Září Mikuláš David 0:2
Září Václavík Petr 1:2
Září Němcová Klára 2:1