B41f23738564cd3d1cf1d4b71b7d7e69c61d6752_small

Bonobo Milan


www.slanacukrarna.cz

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 28 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 0 0 0 0 0.00%
2018/2019 44 23 21 0 52.27%
2017/2018 46 29 17 0 63.04%
2016/2017 47 32 15 1 68.09%
2015/2016 21 13 8 0 61.90%
Celkem: 158 97 61 1 61.39%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 18 10 6 0 55.56%
2017/2018 11 4 5 0 36.36%
2016/2017 23 14 9 0 60.87%
Celkem: 52 28 20 0 53.85%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Gulas Jan
Září Šmajstrla Miroslav
Září Telecký Jiří
Září Gottwald Tomáš
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hošek Pavel 2:1
Červenec/Srpen Czepiec Marian 2:0
Červenec/Srpen Horkel Petr 2:1
Červenec/Srpen Mikuláš David 2:0
Červen Horkel Petr 2:0
Červen Šmajstrla Miroslav 1:2
Červen Telecký Jiří 1:2
Červen Gottwald Tomáš 1:2
Květen Fójcik Tadeusz 2:0
Květen Chylík Lukáš 2:Sc
Květen Hopp Petr 2:1 1
Květen Šmajstrla Miroslav 1:2
Duben Trojek Igor 1:2
Duben Oborný Tomáš 2:1
Duben Benda Michal 1:2
Duben Bystroň Jan 1:2
Březen Baldrman Ondřej 0:2
Březen Juračka Robert 2:1
Březen Gottwald Tomáš 1:2
Březen Durlák Ivo 2:0
Únor Juračka Robert 1:2
Únor Vlosinský Jiří 1:2
Únor Durlák Ivo 2:0
Únor Hopp Petr 2:Sc
Leden Horkel Petr 2:0
Leden Oborný Tomáš 2:0
Leden Juračka Robert 2:0
Leden Panak Petr 2:0
Prosinec Vlosinský Jiří 1:2
Prosinec Baldrman Ondřej 1:2
Prosinec Benda Michal 0:2
Prosinec Telecký Jiří 0:2
Listopad Baldrman Ondřej 1:2
Listopad Gottwald Tomáš 1:2
Listopad Oswald Petr 2:1
Listopad Gulas Jan 2:0
Říjen Pindur Petr 0:2
Říjen Broulík Aleš 2:Sc
Říjen Třos Milan 2:0
Říjen Trojek Igor 2:1
Září Broulík Aleš 2:0
Září Gottwald Tomáš 0:2
Září Benda Michal 0:2
Září Zeman Marek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Spáčil Lukáš 2:1
Červenec / Srpen Pindur Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Vlosinský Jiří 2:0
Červenec / Srpen Kusin Patrik 2:1
Červen Šmajstrla Miroslav 1:2
Červen Hanzl Jan 2:Sc
Červen Vašek Martin 0:2
Červen Chrobák David 0:2
Květen Chylík Lukáš 2:0
Květen Lach Tomáš 2:0
Květen Hanzl Jan 0:2
Květen Kusin Patrik 2:0
Duben Trnka Tomáš 1:2
Duben Chylík Lukáš 2:1
Duben Riedl Michal 2:0
Duben Pustka Jiri 2:1
Březen Hopp Petr 2:Sc
Březen Hlavatý Jiří 1:2
Březen Hanzl Jan 0:2
Březen Zeman Marek 0:2
Únor Karas Tomáš 2:0
Únor Riedl Michal 2:0
Únor Oswald Petr 2:0
Únor Czepiec Marian 2:0
Únor Spáčil Lukáš 2:0
Leden Broulík Aleš 0:2
Leden Czepiec Marian 2:1
Leden Zeman Marek 1:2
Leden Šmajstrla Miroslav 1:2
Prosinec Lach Tomáš 2:Sc
Prosinec Horkel Zdeněk 2:0
Prosinec Bajger Marcel 0:2
Prosinec Vašek Martin 1:2
Listopad Kublák Filip 2:Sc
Listopad Pelikán Aleš 2:1
Listopad Karas Tomáš 2:1
Listopad Bajger Marcel 0:2
Říjen Gulas Jan 1:2
Říjen Baldrman Ondřej 0:2
Říjen Pindur Petr 2:0
Říjen Horkel Petr 2:Sc
Říjen Kubín Vašek 0:2
Září Gulas Jan 2:0
Září Třos Milan 2:1
Září Procák Vladimír 2:0
Září Litschmann Aleš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hanzl Jan 1:2
Červenec/Srpen Kusin Patrik 2:Sc
Červenec/Srpen Holain Jiří 2:Sc
Červenec/Srpen Kublák Filip 0:2
Červenec/Srpen Kratochvíl Jan 2:0
Červen Hlavatý Jiří 2:0
Červen Lach Tomáš 1:2
Červen Baldrman Ondřej 2:0
Červen Zeman Marek 1:2
Květen Třos Milan 2:1
Květen Hopp Petr 2:1
Květen Janoš Petr 2:1
Květen Fajmon Jan 2:1
Duben Horkel Petr 2:1
Duben Broulík Aleš 0:2
Duben Tourek Jaroslav 1:2
Duben Hrabec Radomír 0:2
Březen Vašek Martin 0:2
Březen Pindur Petr 0:2
Březen Bembenek Pavel Sc:2
Březen Ptáček Josef 0:2
Únor Horkel Petr 2:1
Únor Pelikán Aleš 2:1
Únor Brokeš Jiří 2:1
Únor Hruška Roman 1:2
Leden Kuťák Radek 2:0
Leden Vlosinský Jiří 2:1
Leden Kostka Zdeněk 2:0
Leden Procák Vladimír 1:2
Prosinec Gulas Jan 1:2
Prosinec Janoš Petr 0:2
Prosinec Kornel Martin 2:Sc
Prosinec Krejčí Martin 2:1
Prosinec Kožela Lukáš 2:1 1
Listopad Stachovič Martin 2:0
Listopad Spáčil Lukáš 2:0
Listopad Špála Tomáš 2:1
Listopad Franek Pavel 2:Sc
Říjen Li Fusheng 2:0
Říjen Pustka Jiri 2:1
Říjen Rohovský Petr 2:0
Říjen Komár Marcel 2:Sc
Říjen Bakeš Radim 2:1
Září Pretsch Dalibor 2:0
Září Adamec Lukáš 2:0
Září Fójcik Tadeusz 2:0
Září Mlčák Stanislav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Koval Slávek 0:2
Červenec / Srpen Priesol Daniel 2:1
Červenec / Srpen Zeman Marek 0:2
Červenec / Srpen Pelikán Aleš 2:Sc
Červen Janoš Petr 2:1
Červen Benda Michal 0:2
Červen Skácel Petr 2:1
Červen Horkel Zdeněk 1:2
Květen Vlosinský Jiří 2:0
Květen Voborník Radim 2:0
Květen Svrček Jan 2:Sc
Květen Li Fusheng 2:1
Duben Hála Martin 0:2
Duben Franek Pavel 2:1
Duben Vašíček Karel 2:0
Duben Pelikán Aleš 0:2
Březen Litschmann Aleš 2:1
Březen Vašíček Jiří 0:2
Březen Fojtášek Radim 2:0
Březen Skácel Petr 0:2
Březen Pustka Jiri 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Harazim David 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Šimko Jáchym 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Nesládek Matěj 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Poštulka Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Cinkraut Jakub 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Seidler Přemysl 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Procák Vladimír 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Šmajstrla Miroslav 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Telecký Jiří 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Benda Michal 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Peterek Jakub 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Plecák Martin 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Solanský Petr 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Lusczak Pavel 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Klimek Vojtěch 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Trojek Igor 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Gulas Jan 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY A 2017/18 Vašek Martin 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Gulas Jan 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Kremzer Filip 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Chrobák David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bajger Marcel 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kublák Filip 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Ondrušek Bronislav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Koval Slávek 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Ptáček Josef 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chylík Lukáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Koval Slávek 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bajger Marcel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vyplelová Agáta 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Sedláček Petr 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vlček Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vitásek Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Krul Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Šodek Ondřej 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Chylík Lukáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ptáček Josef 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Grapa Matěj 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Gulas Jan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kublák Filip 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Chrobák David 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár Radek 0:2