7a709cc1449738485215fca64387392ff69aff78_small

Bedrlík David

Skupina Nadšenci 3B
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 10 3 7 1 30.00%
2020/2021 8 0 4 4 0.00%
2019/2020 35 11 23 3 31.43%
2018/2019 44 12 31 3 27.27%
Celkem: 97 26 65 11 26.80%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Kowalczyk Jan
Listopad Kakáč Vladimír
Listopad Králová Anna 0:2
Listopad Klimeš Adrian Sc:2
Listopad Balušíková Denisa
Říjen Bárová Petra 2:Sc
Říjen Li Fusheng 0:2
Říjen Holibka Albert 0:2
Říjen Konkolský Roman 0:2
Září Janus Jakub 2:1
Září Pískala Jan 0:2
Září Smutek Jan 0:2
Září Kalvar Matěj 2:Sc 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Smutek Jan Sc:Sc
Říjen - Červen Černý Matěj Sc:Sc
Říjen - Červen Palenčík Matúš Sc:Sc
Říjen - Červen Otisk Tomáš Sc:Sc
Září Teplan Peter 0:2
Září Bárová Petra 0:2
Září Konkolský Roman 0:2
Září Chalupa Vítězslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Tepper Jakub 2:Sc
Červenec-Srpen Tota Martin 0:2
Červenec-Srpen Vencl Radek 0:2
Červenec-Srpen Doleček Jiří 2:Sc
Březen-Červen Banach Petr Sc:Sc
Březen-Červen Wojkowský Radim 0:2
Březen-Červen Pernica Josef 0:2
Březen-Červen Kosňovský Radim Sc:2
Březen-Červen Doleček Jiří 2:Sc
Únor Kakáč Vladimír 2:0
Únor Augustin Michal 2:0
Únor Maršíková Lenka 0:2
Únor Urban František 0:2
Leden Andrýsek Ondřej 2:Sc
Leden Doleček Jiří 2:Sc
Leden Fromelius Martin 2:0
Leden Banach Petr 2:Sc
Leden Bourek Luboš 0:2
Prosinec Banach Petr 0:2
Prosinec Bárová Petra 0:2
Prosinec Kičmer Jan 0:2
Prosinec Drtil Tomáš 0:2
Listopad Schwarz Stanislav 0:2
Listopad Doleček Jiří 0:2
Listopad Maretka Adam 0:2
Listopad Štefek Martin 0:2
Říjen Macečková Gabriela 2:1
Říjen Kubínek Jiří 0:2
Říjen Cunda David 0:2
Říjen Kakáč Vladimír 0:2
Říjen Augustin Michal 2:0
Září Maťovka Marek 0:2
Září Michel Lukáš 0:2
Září Doleček Jiří Sc:2
Září Hrabcová Jana 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Křižanová Božena 2:Sc
Červenec/Srpen Grulich Ladislav 0:2
Červenec/Srpen Kakáč Vladimír 1:2
Červenec/Srpen Doubek Jan 0:2
Červen Doubek Jan Sc:2
Červen Kuboňová Lenka 2:Sc
Červen Schwarz Stanislav 0:2
Červen Drtil Tomáš 2:Sc
Červen Kakáč Vladimír Sc:2
Květen Kubínek Jiří 2:Sc
Květen Bourek Luboš 0:2
Květen Kofránek Radim 0:2
Květen Kalvarová Ivana 1:2
Duben Ulman Vladimír 2:Sc
Duben Grulich Ladislav 0:2
Duben Brožek Václav 2:Sc
Duben Schwarz Stanislav 0:2
Duben Králová Anna 0:2
Březen Maniur Tomas 0:2
Březen Bourek Luboš 0:2
Březen Kučerová Iveta 0:2
Březen Němcová Klára 2:Sc
Únor Vlček Lukáš 2:0
Únor Pavlačik Ondrej 0:2
Únor Procáková Eva 0:2
Únor Hrabcová Jana 0:2
Leden Bourek Luboš 0:2
Leden Václavík Marek 0:2
Leden Grulich Ladislav 0:2
Leden Králová Anna 0:2
Prosinec Vlček Lukáš Sc:Sc
Prosinec Kalvar Tomáš 0:2
Prosinec Bláha Roman 2:Sc
Prosinec Křižanová Božena 0:2
Prosinec Doubek Jan 2:Sc
Listopad Procáková Eva 0:2
Listopad Kowalczyk Ryszard 2:Sc
Listopad Kaloč Libor 1:2
Listopad Kovář Pavel 0:2
Listopad Šimek Stanislav 2:Sc
Říjen Grulich Ladislav 0:2
Říjen Kubisz Michael 0:2
Říjen Bárová Petra 0:2
Říjen Matulová Táňa 0:2