Avatars_small

Konkolský Roman

Skupina Nadšenci 2D
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 20 10 10 0 50.00%
2020/2021 8 3 3 2 37.50%
2019/2020 35 14 20 1 40.00%
Celkem: 63 27 33 3 42.86%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Chalupa Vítězslav 2:0
Leden Strzelec Jan 1:2
Leden Plíhal Filip 2:0
Leden Kyselý Jakub
Leden Králová Anna 2:0
Prosinec Holman Vít 2:1
Prosinec Krištof Roman 2:Sc
Prosinec Koběluš Jaromír 0:2
Prosinec Novák Luboš 0:2
Listopad Teplan Peter 2:0
Listopad Kutěj Honza 0:2 2
Listopad Nytrová Martina 2:0
Listopad Čech Lumír 1:2
Říjen Holibka Albert 0:2
Říjen Bárová Petra 2:Sc
Říjen Bedrlík David 2:0
Říjen Li Fusheng 0:2
Září Bolom Fabio 0:2
Září Novák Luboš 1:2
Září Bárová Petra 2:1
Září Neubauer Jaroslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Urban František Sc:Sc
Říjen - Červen Neubauer Jaroslav 1:2
Říjen - Červen Holaň Filip 0:2
Říjen - Červen Grussmannová Jana Sc:Sc
Září Bárová Petra 2:0
Září Chalupa Vítězslav 2:0
Září Bedrlík David 2:0
Září Teplan Peter 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Moravec Petr 0:2
Červenec-Srpen Maršíková Lenka 0:2
Červenec-Srpen Čech Lumír 2:Sc
Červenec-Srpen Kičmer Jan 2:1
Březen-Červen Machalla Vojtěch 1:2
Březen-Červen Procáková Eva 2:0
Březen-Červen Lembard Tomáš 2:1
Březen-Červen Henzel Filip 2:Sc
Březen-Červen Markant Jáchym 2:1
Únor Maretka Adam 1:2
Únor Lyko Pavel 0:2
Únor Maniur Tomas 0:2
Únor Pácal Miloslav 2:Sc
Leden Hemzal Marek 2:Sc
Leden Kalvar Tomáš 0:2
Leden Lembard Tomáš 2:0
Leden Augustin Michal 2:0
Prosinec Grulich Ladislav 0:2
Prosinec Bourek Luboš Sc:Sc
Prosinec Detáry Jakub 0:2
Prosinec Záruba Patrik 0:2
Listopad Novák Luboš 1:2
Listopad Zinglar David 0:2
Listopad Hrabcová Jana 0:2
Listopad Pernica Josef 0:2
Říjen Detáry Jakub 0:2
Říjen Maťovka Marek 2:Sc
Říjen Grusman Jiří 2:Sc
Říjen Lembard Tomáš 2:1
Říjen Bourek Luboš 2:0
Září Herudek Erik 0:2
Září Maretka Adam 0:2
Září Cunda David 0:2
Září Záruba Patrik 0:2
Září Faruzel Petr 0:2