Avatars_small

Panak Petr

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 30 17 13 0 56.67%
2018/2019 46 22 24 7 47.83%
2017/2018 47 27 20 5 57.45%
2016/2017 37 26 11 4 70.27%
Celkem: 160 92 68 16 57.50%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 29 15 14 0 51.72%
2017/2018 6 3 3 0 50.00%
2016/2017 12 3 8 0 25.00%
2015/2016 29 8 21 0 27.59%
Celkem: 76 29 46 0 38.16%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Lach Tomáš
Červenec-Srpen Padrta Karel
Červenec-Srpen Hanzl Jan
Červenec-Srpen Karas Tomáš
Březen-Červen Juračka Robert 2:1
Březen-Červen Kaloč Marek 2:0 2
Březen-Červen Waliszewski Petr 0:2
Březen-Červen Telecký Tomáš 2:0 2
Únor Hošek Pavel 2:1
Únor Lach Tomáš 1:2
Únor Rutar Filip 0:2
Únor Holain Jiří 0:2
Únor Durlák Ivo 0:2
Leden Oborný Tomáš 2:0
Leden Telecký Jiří 0:2
Leden Waliszewski Petr 2:0
Leden Hopp Petr 0:2
Prosinec Riedl Michal 2:0
Prosinec Mikuláš David 2:1
Prosinec Baldrman Ondřej 0:2
Prosinec Karas Tomáš 0:2
Listopad Třos Milan 1:2
Listopad Chylík Lukáš 2:Sc
Listopad Filipčík Pavel 2:Sc
Listopad Mikuláš David 2:0
Říjen Bystroň Jan 2:1 1
Říjen Karas Tomáš 2:0
Říjen Gulas Jan 1:2
Říjen Czepiec Marian 0:2
Říjen Bonobo Milan 2:1
Září Juračka Robert 2:Sc
Září Karas Tomáš 0:2
Září Oborný Tomáš 2:0
Září Seidler Přemysl 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Zeman Marek 2:Sc
Červenec/Srpen Rucký Daniel Sc:2
Červenec/Srpen Waliszewski Petr Sc:2
Červenec/Srpen Oborný Tomáš Sc:2
Červen Karas Tomáš Sc:2
Červen Kusin Patrik Sc:2
Červen Trojek Igor Sc:2
Červen Hopp Petr Sc:2
Květen Benda Michal 0:2
Květen Horkel Petr 0:2
Květen Gottwald Tomáš 0:2
Květen Karas Tomáš 0:2
Duben Karas Tomáš 2:1
Duben Bembenek Pavel 2:Sc
Duben Kusin Patrik 0:2
Duben Gulas Jan 2:1
Březen Horkel Petr 0:2
Březen Hopp Petr 2:0
Březen Vlosinský Jiří 2:0
Březen Telecký Jiří 0:2
Únor Trojek Igor 0:2
Únor Šmajstrla Miroslav 0:2
Únor Kusin Patrik 2:0
Únor Karas Tomáš 2:1
Leden Juračka Robert 1:2
Leden Oborný Tomáš 2:0
Leden Horkel Petr 2:1
Leden Bonobo Milan 0:2
Prosinec Bystroň Jan 0:2
Prosinec Oborný Tomáš 2:0
Prosinec Kusin Patrik 2:1
Prosinec Trnka Tomáš 2:0
Listopad Krejčí Martin 2:0
Listopad Waliszewski Petr 2:0
Listopad Bystroň Jan 0:2
Listopad Szarowski Zbyněk 2:1
Listopad Fousek Roman 2:Sc
Říjen Juračka Robert 0:2
Říjen Karas Tomáš 1:2
Říjen Szarowski Zbyněk 2:0
Říjen Horkel Petr 0:2
Říjen Riedl Michal 2:1
Září Juračka Robert 1:2
Září Krejčí Martin 2:0
Září Minařík František 2:1
Září Žeravík David 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kozelský Martin 2:Sc
Červenec / Srpen Adamec Lukáš 2:Sc
Červenec / Srpen Krejčí Martin 2:1
Červenec / Srpen Travinský Víťa 1:2
Červen Krejčí Martin Sc:2
Červen Blažej Štěpán Sc:2 1
Červen Litschmann Aleš Sc:2
Červen Minařík František Sc:2
Červen Horkel Zdeněk Sc:2
Květen Travinský Víťa 2:1
Květen Minařík František 2:0
Květen Chovanec Martin 2:Sc
Květen Maceček Jan 2:1
Duben Szarowski Zbyněk 2:0
Duben Žeravík David 2:1
Duben Litschmann Aleš 1:2
Duben Oborný Tomáš 0:2
Březen Kvíčala Petr 2:1
Březen Riedl Michal 1:2
Březen Travinský Víťa 0:2
Březen Procák Vladimír 0:2
Únor Goldbricht Ivo 2:0
Únor Oborný Tomáš 2:0
Únor Žeravík David 2:1
Únor Travinský Víťa 2:0
Leden Blažej Štěpán 0:2
Leden Chylík Lukáš 0:2
Leden Kvíčala Petr 1:2
Leden Procák Vladimír 1:2
Prosinec Kňazovčík Jan 2:0
Prosinec Vlosinský Jiří 1:2
Prosinec Žeravík David 0:2
Prosinec Goldbricht Ivo 2:0
Listopad Kvíčala Petr 1:2
Listopad Juračka Robert 2:0
Listopad Franek Pavel 2:1
Listopad Koval Jiří 2:0
Listopad Verner Adam 2:0
Říjen Miler Ctirad 2:1
Říjen Botor Milan 2:0
Říjen Horák Martin 2:0
Říjen Janíček Tomáš 2:0
Září Kvíčala Petr 1:2
Září Janíček Tomáš 2:0
Září Kříž Petr 2:1
Září Horák Martin 2:1
Září Trnka Tomáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Padrta Karel Sc:2
Červenec/Srpen Blažej Štěpán Sc:2
Červenec/Srpen Litschmann Aleš Sc:2
Červenec/Srpen Májová Renáta Sc:2
Červen Chylík Lukáš 2:1
Červen Li Fusheng 0:2
Červen Maceček Jan 0:2
Červen Hopp Petr 2:1
Květen Krejčí Martin 2:0
Květen Stachovič Martin 2:Sc
Květen Kostka Zdeněk 2:1
Květen Li Fusheng 0:2
Duben Czepiec Marian 1:2
Duben Ščigel Jiří 2:Sc
Duben Procházková Iveta 2:0
Duben Szarowski Zbyněk 1:2
Březen Šindelka Jan 2:0
Březen Rohovský Petr 2:1
Březen Vokál Daniel 2:1
Březen Kotásek Mirek 2:0
Únor Komár Marcel 2:Sc
Únor Smutek Jan 2:0
Únor Kalvar Matěj 2:0
Únor Smékalová Monika 2:0
Leden Křižanová Božena 2:0
Leden Václavek Martin 2:0
Leden Sladovník Richard 2:0
Leden Otisk Tomáš 2:Sc
Prosinec Volná Monika 2:0
Prosinec Richtar Jan 2:Sc
Prosinec Kalvar Tomáš 2:0
Prosinec Stočes Jan 2:1
Listopad Vitasek Petr 1:2
Listopad Palas Tomáš 2:Sc
Listopad Řezáč Radek 2:0
Listopad Richtar Jan 1:2
Listopad Stočes Jan 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Wanke Kateřina 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Bystroň Jan 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Sládeček Martin 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Švábek Michal 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Schlauch Radek 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Šimko Jáchym 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Blažej Štěpán 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 ong Roman 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Balwar David 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bystroň Jan 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Franek Pavel 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Herudek Erik 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Peterek Jakub 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Zbranek Antonín 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Plecák Martin 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Lusczak Pavel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Broda Ondřej 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Borski Michal 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Wanke Kateřina 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kovář Ivo 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kvíčala Petr 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Riedl Michal 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Czepiec Marian 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Šodek Ondřej 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Palas Tomáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Balwar David 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kvíčala Petr 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Dvořák Milan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Krejčí Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Robert 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Ondřej 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Mičánek David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Huňka Jindřich 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Sobek Jan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Franek Pavel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Nesládek Matěj 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Machura Miroslav 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Lasák Dominik 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Herejk Zdeněk 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Huňka Jindřich 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Stoczek Radek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Ondrušek Bronislav 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Otisk Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Iveta 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Slíva Přemysl 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 0:2