Avatars_small

Chalupa Vítězslav


skvělou hru všem

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 54 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 15 6 9 0 40.00%
2017/2018 32 13 19 0 40.63%
2016/2017 30 14 15 1 46.67%
Celkem: 77 33 43 1 42.86%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 6 2 4 0 33.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Soban David
Červenec/Srpen Pretsch Dalibor 0:2
Červenec/Srpen Telecký Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Juračka Robert 2:Sc 1
Červen Szarowski Zbyněk 0:2
Červen Hric Jan 0:2
Červen Riedl Michal 2:Sc
Červen Filipčík Pavel 0:2
Říjen Minarčík Tomáš 0:2
Říjen Tota Martin 0:2
Říjen Stočes Jan 0:2
Říjen Kakáč Vladimír 2:0
Září Hrabcová Jana 2:1
Září Křižanová Božena 2:0
Září Sepeši Marian 0:2
Září Kalvar Tomáš 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Sepeši Marian 0:2
Červenec / Srpen Bolom Fabio 0:2
Červenec / Srpen Kubíček Michal 0:2
Červenec / Srpen Minarčík Tomáš 0:2
Červen Neubauer Jaroslav 2:0
Červen Kučerová Iveta 2:0
Červen Vildomcová Lucie 0:2
Červen Bourek Luboš 2:0
Květen Tota Martin 2:1
Květen Kovář Pavel 2:0
Květen Pernica Josef 0:2
Květen Kotassek Martin 2:0
Duben Mlčák Stanislav 0:2
Duben Horáková Tereza 0:2
Duben Pernica Josef 1:2
Duben Kalvar Matěj 0:2
Březen Kotásek Mirek 0:2
Březen Chrenová Karina 2:Sc
Březen Křižanová Božena 2:0
Březen Minarčík Tomáš 0:2
Listopad Šulc Zbyněk 1:2
Listopad Horáková Tereza 0:2
Listopad Velčovský Adrian 0:2
Listopad Holman Vít 0:2
Říjen Vítek Martin 2:0
Říjen Chovanec Martin 0:2
Říjen Křižanová Božena 2:0
Říjen Pernica Josef 2:1
Září Novák Luboš 1:2
Září Kučerová Martina 2:0 1
Září Grošaft Jiří 2:Sc
Září Pácl Petr 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Horáčková Vladimíra 2:0
Červenec/Srpen Balusova Petra 2:0
Červenec/Srpen Kaloč Libor 2:0
Červenec/Srpen Riegel Jiří 2:0
Červenec/Srpen Kleibertová Věra 2:0
Červen Botor Milan 0:2
Červen Marec Ján 1:2
Červen Vencl Radek 1:2
Červen Krul Tomáš 0:2
Červen Kučerová Iveta 0:2
Květen Sladovník Richard 2:Sc
Květen Tota Martin 2:0
Květen Guniš Ondřej 2:0
Květen Kalvar Matěj 2:0
Duben Nociar Lukáš 0:2
Duben Vencl Radek 1:2
Duben Křižanová Božena 0:2
Duben Marec Ján 1:2
Březen Tota Martin 2:1
Březen Novák Luboš 2:1
Březen Hruzík Radim 0:2
Březen Montag Marek 0:2
Únor Řezáč Radek Sc:Sc
Únor Richtar Jan 0:2
Únor Vančura Martin 2:1
Únor Vašenka Michal 0:2
Leden Klemens Pavel 2:Sc
Leden Vašenka Michal 1:2
Leden Novák Luboš 2:0
Leden Pácl Petr 1:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Novák Luboš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vyplelová Agáta 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Hruzík Lukáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Ptáček Jan 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Botor Milan 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Sedláček Petr 0:2