1f256ce6c1d9d89fd9f120ef033222c6d85c4e87_small

Holain Jiří

Skupina Jednotlivci A
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 8 3 5 4 37.50%
2017/2018 36 13 23 12 36.11%
2016/2017 46 22 24 8 47.83%
2015/2016 45 34 11 0 75.56%
2014/2015 46 32 14 0 69.57%
2013/2014 22 19 3 0 86.36%
Celkem: 203 123 80 24 60.59%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 24 21 3 0 87.50%
2016/2017 19 17 2 0 89.47%
2015/2016 12 5 6 0 41.67%
2014/2015 59 47 11 0 79.66%
2013/2014 30 24 5 0 80.00%
Celkem: 144 114 27 0 79.17%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Šmajstrla Miroslav Sc:2
Říjen Durlák Ivo Sc:2
Říjen Baldrman Ondřej Sc:2
Říjen Kusin Patrik Sc:2
Září Pindur Petr 1:2
Září Czepiec Marian 2:0
Září Vlosinský Jiří 2:0
Září Hopp Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Krkoška Libor Sc:2
Květen Pustka Jiri Sc:2
Květen Litschmann Aleš Sc:2
Květen Kvíčala Petr Sc:2
Duben Hopp Petr Sc:2
Duben Kvíčala Petr Sc:2
Duben Kusin Patrik Sc:2
Duben Karas Tomáš Sc:2
Březen Vlosinský Jiří Sc:2
Březen Kusin Patrik Sc:2
Březen Czepiec Marian Sc:2
Březen Šmajstrla Miroslav Sc:2
Únor Kusin Patrik 2:Sc
Únor Ptáček Josef 0:2
Únor Vašek Martin 0:2
Únor Chrobák David 0:2
Leden Riedl Michal 2:1
Leden Kusin Patrik 0:2
Leden Gulas Jan 2:0
Leden Spáčil Lukáš 2:0
Prosinec Zeman Marek 2:Sc
Prosinec Benda Michal 2:1
Prosinec Chrobák David 0:2
Prosinec Durlák Ivo 0:2
Listopad Kubín Vašek 2:Sc
Listopad Lach Tomáš 2:1
Listopad Durlák Ivo 0:2
Listopad Gamrot Daniel 1:2
Říjen Broulík Aleš 2:1
Říjen Vašek Martin 1:2
Říjen Hanzl Jan 2:1
Říjen Gottwald Tomáš 1:2
Září Lach Tomáš 2:0
Září Koval Slávek 2:0
Září Kožela Lukáš 2:0
Září Oswald Petr 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kublák Filip Sc:2
Červenec/Srpen Hanzl Jan Sc:2
Červenec/Srpen Bonobo Milan Sc:2
Červenec/Srpen Kratochvíl Jan Sc:2
Červenec/Srpen Kusin Patrik Sc:2
Červen Vašek Martin Sc:2
Červen Durlák Ivo Sc:2
Červen Chrobák David 1:2
Červen Šmajstrla Miroslav Sc:2
Květen Gelnar Marek 2:0
Květen Chrobák David 2:1
Květen Gottwald Tomáš 2:1
Květen Hruška Roman 2:1
Duben Bembenek Pavel 2:0
Duben Hanzl Jan 2:1
Duben Horkel Zdeněk 2:Sc
Duben Špála Tomáš 2:0
Březen Kožela Lukáš 2:0
Březen Mlýnek Roman 2:0
Březen Vlosinský Jiří 2:0
Březen Baldrman Ondřej 2:1
Únor Gamrot Daniel 0:2
Únor Broulík Aleš 2:0
Únor Hanzl Jan 1:2
Únor Šmajstrla Miroslav 0:2
Leden Tourek Jaroslav 2:0
Leden Kožela Lukáš 2:Sc
Leden Vojtěšek Petr 0:2
Leden Špála Tomáš 2:0
Prosinec Hruška Roman 1:2
Prosinec Ptáček Josef 0:2
Prosinec Benda Michal 2:0
Prosinec Solanský Petr 1:2
Listopad Durlák Ivo 0:2
Listopad Kubín Vašek 0:2
Listopad Lach Tomáš 1:2
Listopad Gelnar Marek 0:2
Říjen Hanzl Jan 2:0
Říjen Vašek Martin 2:1
Říjen Kožela Lukáš 2:0
Říjen Kratochvíl Jan 2:0
Říjen Kornel Martin 2:0
Září Ptáček Josef 0:2
Září Bembenek Pavel 0:2
Září Durlák Ivo 0:2
Září Kubín Vašek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Benda Michal 0:2
Červenec / Srpen Vojtěšek Petr 2:0
Červenec / Srpen Vlček Vojtěch 2:Sc
Červenec / Srpen Chrobák David 1:2
Červen Vašíček Jiří 2:1
Červen Zeman Marek 2:1
Červen Chrobák David 0:2
Červen Ptáček Josef 0:2
Květen Horkel Zdeněk 2:0
Květen Gelnar Marek 0:2
Květen Ptáček Josef 2:1
Květen Oswald Petr 2:1
Duben Koval Slávek 2:0
Duben Chrobák David 0:2
Duben Ptáček Libor 2:1
Duben Stachovič Martin 2:0
Březen Gelnar Marek 0:2
Březen Horkel Zdeněk 2:0
Březen Ptáček Josef 2:0
Březen Kozelský Martin 2:0
Únor Procák Vladimír 2:0
Únor Ptáček Josef 2:0
Únor Ptáček Libor 2:0
Únor Vlček Vojtěch 2:0
Leden Oswald Petr 2:0
Leden Chrobák David 0:2 5
Leden Zeman Marek 2:0
Leden Kozelský Martin 2:0
Prosinec Broulík Aleš 2:0
Prosinec Priesol Daniel 2:0
Prosinec Ptáček Josef 2:1
Prosinec Ptáček Libor 0:2
Listopad Vlček Vojtěch 2:0
Listopad Chrobák David 0:2
Listopad Oswald Petr 2:0
Listopad Kozelský Martin 2:0
Říjen Chrobák David 2:1
Říjen Procák Vladimír 2:0
Říjen Zeman Marek 2:Sc
Říjen Broulík Aleš 2:Sc
Říjen Ptáček Josef 2:1
Září Šťastný Jiří 2:1
Září Cunda David 2:1
Září Klimeš Marcel 2:0
Září Gelnar Marek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Gelnar Marek 0:2
Červenec / Srpen Klimeš Marcel 0:2
Červenec / Srpen Marušák Tomáš 2:1
Červenec / Srpen Šťastný Jiří 2:1
Červen Ščigel Jiří 2:0
Červen Marušák Tomáš 0:2
Červen Brokeš Jiří 2:Sc
Červen Cunda David 2:0
Květen Chovanec Martin 2:Sc
Květen Minkovič David 2:1
Květen Vaníček Dalibor 2:Sc
Květen Fojtášek Radim 2:0
Duben Vlnieška Milan 1:2
Duben Klimeš Marcel 0:2
Duben Ščigel Jiří 2:0
Duben Václavík Marek 2:0
Březen Gelnar Marek 0:2
Březen Klimeš Marcel 0:2
Březen Halfar Pavel 1:2
Březen Marušák Tomáš 0:2
Únor Halfar Pavel 0:2
Únor Ščigel Jiří 2:0
Únor Vlnieška Milan 2:Sc
Únor Chovanec Martin 2:0
Leden Marušák Tomáš 0:2
Leden Klimeš Marcel 0:2 1
Leden Vlnieška Milan 2:1
Leden Ščigel Jiří 1:2
Leden Gelnar Marek 1:2
Prosinec Plecák Martin 2:1
Prosinec Procák Vladimír 2:1
Prosinec Klimeš Marcel 2:1 3
Prosinec Minkovič David 2:0
Listopad Černý Martin 2:0
Listopad Broulík Aleš 2:0
Listopad Franek Pavel 2:0
Listopad Šťastný Jiří 2:0
Listopad Oswald Petr 2:0
Říjen Kňazovčík Jan 2:0
Říjen Židek Václav 2:0
Říjen Vlček Jaroslav 2:0
Říjen Stachovič Martin 2:Sc
Září Kozelský Martin 2:1
Září Litschmann Aleš 2:0
Září Mlčák Stanislav 2:0
Září Naar Lukáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lach Tomáš 1:2
Červen Kyselý Petr 2:Sc
Červen Gelnar Marek 1:2
Červen Šťastný Jiří 2:Sc
Červen Vlnieška Milan 2:0
Květen Stachovič Martin 2:0
Květen Priesol Daniel 2:0
Květen Chovanec Martin 2:1
Květen Slíva Radim 0:2
Květen Rubeš Pavel 2:1
Duben Petruška Kamil 2:0
Duben Václavík Marek 2:0
Duben Broulík Aleš 2:0
Duben Riedl Pavel 2:0
Březen Richtar Jan 2:0
Březen Vaníček Dalibor 2:0
Březen Jakel Radim 2:0
Březen Kyselý Petr 2:Sc
Únor Vlček Jaroslav 2:0
Únor Budiš Pavel 2:0
Únor Broulík Aleš 2:0
Únor Gembík Michal 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Trojek Igor 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Vašek Martin 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Kolesár David 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Bečák Patrik 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Juračka Robert 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Benda Michal 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bečák Patrik 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Padrta Karel 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 ong Roman 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Harazim David 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Balwar David 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Vlček Vojtěch 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Vyvial Lukas 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Janča Martin 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Rejda Lukáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Adamec Lukáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Balwar David 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Celárek Ondřej 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Solanský Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Franek Pavel 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Novák Luboš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašek Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Blažej Štěpán 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kublák Filip 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vitásek Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Demel Ondřej 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Benda Michal 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Hrabec Radomír 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ondrušek Bronislav 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Stoczek Radek 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Krejčí Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vlček Vojtěch 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vitásek Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Poláček Jan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Vašek Martin 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Poláček Jan 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Merta Marek 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Libor 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Sedláček Petr 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Skácel René 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Sedláček Petr 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kornel Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Švábek Michal 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Máj Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Václavík Marek 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Gelnar Marek 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kremzer Filip 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Procák Vladimír 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Porubský Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Svrček Jan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Starý Lukáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Špaňhel Viktor 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Súkup Josef 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Grohman Stanislav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Teuchner Dan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Bulejko Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Plecák Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Bryndač Pavel 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Zeman Marek 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Pavlorek Patrik 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Klečková Stanislava 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Lach Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Gelnar Marek 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Procák Vladimír 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Hon Luděk 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Chovanec Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Halamíček Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Weber Jiří 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Moják Petr 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Černý Martin 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Hamerka Petr 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Herman Michal 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Bodrog Miroslav 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Tužinský Miroslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kornel Martin 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Bitta Jan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Bryndač Pavel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Teuchner Dan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Klečková Stanislava 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Plachký Jakub 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Šrámek Viktor 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Starovič Miroslav 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Svrček Jan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kofránek Radim 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Barabáš Ladislav 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kolbábek Jakub 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Svrček Jan 1:1