Avatars_small

Koběluš Jaromír

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 3 2 1 0 66.67%
2018/2019 45 28 17 0 62.22%
2017/2018 24 14 10 0 58.33%
Celkem: 72 44 28 0 61.11%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 22 7 14 0 31.82%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Tota Martin 2:0
Září Kutěj Honza 1:2 1
Září Vencl Radek
Září Pernica Josef 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Maniur Tomas 2:0
Červenec/Srpen Bárová Petra 2:0
Červenec/Srpen Tomíček Lukáš 2:0
Červenec/Srpen Vencl Radek 2:0
Červen Rohovský Petr 0:2
Červen Botor Milan 2:Sc
Červen Sukeník Vladimír 0:2
Červen Bárová Petra 2:0
Květen Vychodil Tomáš 0:2
Květen Michel Lukáš 2:0
Květen Pernica Josef 2:0
Květen Kalvar Matěj 2:0
Duben Kňazovčík Jan 0:2
Duben Filipčík Pavel 0:2
Duben Cinkraut Jakub 2:Sc 2
Duben Gelnar Roman 0:2
Březen Holman Vít 2:0
Březen Michel Lukáš 2:0
Březen Vojtovič Daniel 0:2
Březen Matulová Táňa 2:1
Únor Cvitanovič Alena 0:2
Únor Adamec Lukáš 0:2
Únor Holman Vít 2:0
Únor Frydrychova Jana 1:2
Leden Serbus Michal 2:0
Leden Kučera Jan 2:0
Leden Vašíček Josef 1:2
Leden Krul Tomáš 0:2
Prosinec Pácl Petr 2:0
Prosinec Pernica Josef 2:0
Prosinec Drtil Tomáš 2:1
Prosinec Wojkowský Radim 2:0
Listopad Maniur Tomas 2:0
Listopad Mikuláš David 0:2
Listopad Gelnar Roman 1:2
Listopad Sepeši Marian 2:1
Říjen Václavek Martin 2:Sc
Říjen Kučerová Iveta 2:0
Říjen Cinkraut Jakub 0:2
Říjen Telecký Tomáš 0:2
Říjen Horáková Tereza 2:0
Září Doubek Jan 2:0
Září Prchal Dušan 1:2
Září Goldstein Igor 2:0
Září Lembard Tomáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hájek Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Křižanová Božena 2:0
Červenec / Srpen Vašíček Josef 0:2
Červenec / Srpen Pácal Miloslav 2:1
Červen Vašíček Josef 2:Sc
Červen Vychodil Tomáš 0:2
Červen Horáková Tereza 0:2
Červen Li Fusheng 0:2
Květen Harabiš Michal 2:0
Květen Vítek Martin 2:0
Květen Benada Radek 1:2
Květen Guniš Ondřej 1:2
Duben Knap Marián 2:Sc
Duben Maťovka Marek 2:0
Duben Tota Martin 2:0
Duben Telecký Tomáš 0:2
Březen Václavek Martin 2:0
Březen Vychodil Tomáš 0:2
Březen Marec Ján 2:1
Březen Maťovka Marek 2:0
Únor Vildomcová Lucie 2:0
Únor Vychodil Tomáš 0:2
Únor Doubek Jan 2:0
Únor Volný Martin 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Melčák Jakub 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Drtil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Novák Luboš 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Ballarin Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Vychodil Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Melčák Jakub 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Zinglar David 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Vychodil Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Kowalczyk Ryszard 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Vychodil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Zbranek Antonín 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Černoch Petr 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 ong Roman 0:2