20162ffc47ae9b4e7a11c8074df1552259a5da85_small

Zeman Marek

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 1 1 0 0 100.00%
2018/2019 44 16 25 23 36.36%
2017/2018 46 24 21 6 52.17%
2016/2017 44 19 25 6 43.18%
2015/2016 45 26 19 1 57.78%
2014/2015 45 34 10 5 75.56%
Celkem: 225 120 100 41 53.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 0 0 0 0 0.00%
2014/2015 6 4 2 0 66.67%
2013/2014 7 3 4 0 42.86%
Celkem: 13 7 6 0 53.85%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Bembenek Pavel
Září Koval Slávek
Září Hošek Pavel 2:Sc
Září Chylík Lukáš
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Oborný Tomáš Sc:2
Červenec/Srpen Panak Petr Sc:2
Červenec/Srpen Waliszewski Petr Sc:2
Červenec/Srpen Rucký Daniel Sc:2
Červen Pretsch Dalibor 2:0 4
Červen Pustka Jiri Sc:2
Červen Kaloč Marek 2:0
Červen Fajmon Jan 2:0
Květen Litschmann Aleš 2:Sc
Květen Padrta Karel 2:1
Květen Hanzl Jan 2:Sc
Květen Hric Jan 2:0
Duben Szarowski Zbyněk 2:1
Duben Pavlačik Ondrej Sc:Sc
Duben Žeravík David 2:0
Duben Černoch Petr Sc:Sc
Březen Hruzík Lukáš Sc:2
Březen Krejčí Martin Sc:2
Březen Riedl Michal Sc:2
Březen Chylík Lukáš Sc:2
Únor Czepiec Marian Sc:2
Únor Hošek Pavel Sc:2
Únor Koval Slávek Sc:2
Únor Horkel Petr Sc:2
Leden Pindur Petr Sc:2
Leden Czepiec Marian Sc:2
Leden Vlosinský Jiří Sc:2
Leden Karas Tomáš Sc:2
Prosinec Gottwald Tomáš 0:2
Prosinec Juračka Robert Sc:Sc
Prosinec Hopp Petr 1:2
Prosinec Durlák Ivo 0:2
Listopad Kusin Patrik 2:0
Listopad Horkel Petr 2:0
Listopad Hopp Petr Sc:2
Listopad Trojek Igor 2:0
Říjen Telecký Jiří Sc:2
Říjen Hopp Petr 2:0
Říjen Benda Michal Sc:2 1
Říjen Gottwald Tomáš 0:2
Září Broulík Aleš 2:Sc
Září Benda Michal 2:0
Září Gottwald Tomáš 0:2
Září Bonobo Milan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Karas Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Riedl Michal 2:Sc
Červenec / Srpen Ščigel Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Hanzl Jan 2:Sc
Červen Baldrman Ondřej 1:2
Červen Gottwald Tomáš 1:2
Červen Pindur Petr Sc:Sc
Červen Benda Michal 0:2
Květen Czepiec Marian 2:0
Květen Hopp Petr 0:2
Květen Baldrman Ondřej 2:1
Květen Gulas Jan 2:0
Duben Chrobák David 0:2
Duben Czepiec Marian 2:0
Duben Durlák Ivo 1:2
Duben Vašek Martin 0:2
Březen Hopp Petr 2:Sc
Březen Hanzl Jan 1:2
Březen Hlavatý Jiří 2:0
Březen Bonobo Milan 2:0
Únor Šmajstrla Miroslav 2:0
Únor Baldrman Ondřej 0:2
Únor Benda Michal 0:2
Únor Gottwald Tomáš 0:2
Leden Czepiec Marian 2:Sc
Leden Šmajstrla Miroslav 0:2
Leden Bonobo Milan 2:1
Leden Broulík Aleš 2:0
Prosinec Holain Jiří Sc:2
Prosinec Durlák Ivo 0:2
Prosinec Benda Michal 0:2
Prosinec Chrobák David 0:2
Listopad Riedl Michal 2:0
Listopad Broulík Aleš 1:2
Listopad Koval Slávek 2:Sc
Listopad Spáčil Lukáš 2:0
Říjen Hopp Petr 2:0
Říjen Karas Tomáš 2:0
Říjen Kratochvíl Jan 2:Sc
Říjen Koval Slávek 2:0
Říjen Třos Milan 2:0
Září Horkel Zdeněk Sc:2
Září Hanzl Jan Sc:2
Září Pustka Jiri Sc:2
Září Tourek Jaroslav 2:Sc
Září Broulík Aleš Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Gulas Jan Sc:2
Červenec/Srpen Lanča Jaroslav 2:1
Červenec/Srpen Oswald Petr 2:Sc
Červenec/Srpen Kožela Lukáš Sc:2
Červen Baldrman Ondřej 0:2
Červen Lach Tomáš 2:0
Červen Hlavatý Jiří 1:2
Červen Bonobo Milan 2:1
Květen Tourek Jaroslav 1:2
Květen Durlák Ivo 0:2
Květen Špála Tomáš 2:0
Květen Pindur Petr 0:2
Duben Gelnar Marek Sc:2
Duben Šmajstrla Miroslav Sc:2
Duben Vašek Martin Sc:2
Duben Chrobák David Sc:2
Březen Koval Slávek 2:0
Březen Kratochvíl Jan 2:1
Březen Broulík Aleš 2:1
Březen Hruška Roman 1:2
Únor Kubín Vašek 0:2
Únor Benda Michal 0:2
Únor Durlák Ivo 1:2
Únor Ptáček Josef 0:2
Leden Vašek Martin 2:0
Leden Broulík Aleš 2:0
Leden Bembenek Pavel 2:0
Leden Pelikán Aleš 2:0
Prosinec Šmajstrla Miroslav 0:2
Prosinec Gelnar Marek 1:2
Prosinec Gamrot Daniel 1:2
Prosinec Durlák Ivo 2:1
Listopad Gottwald Tomáš 2:1
Listopad Pindur Petr 2:1
Listopad Procák Vladimír 2:0
Listopad Broulík Aleš 0:2
Říjen Ptáček Josef 0:2
Říjen Gelnar Marek 0:2
Říjen Gamrot Daniel 1:2
Říjen Chrobák David 0:2
Září Broulík Aleš 2:0
Září Tourek Jaroslav 0:2
Září Gottwald Tomáš 2:1
Září Vašek Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Priesol Daniel 2:0
Červenec / Srpen Pelikán Aleš 2:Sc
Červenec / Srpen Bonobo Milan 2:0
Červenec / Srpen Koval Slávek 2:0
Červen Chrobák David 0:2
Červen Holain Jiří 1:2
Červen Vašíček Jiří 1:2
Červen Ptáček Josef 0:2
Květen Stachovič Martin 2:0
Květen Maceček Jan 2:Sc
Květen Procák Vladimír 0:2
Květen Hála Martin 2:Sc
Duben Priesol Daniel 2:0
Duben Gelnar Marek 0:2
Duben Ptáček Josef 0:2
Duben Vlček Vojtěch 0:2
Březen Svrček Jan 2:0
Březen Oswald Petr 2:1
Březen Ptáček Libor 2:0
Březen Chrobák David 0:2
Únor Stachovič Martin 2:1
Únor Broulík Aleš 2:1
Únor Gelnar Marek 0:2
Únor Chrobák David 1:2
Leden Kozelský Martin 2:0
Leden Oswald Petr 2:1 1
Leden Holain Jiří 0:2
Leden Chrobák David 0:2
Prosinec Vlček Vojtěch 2:1
Prosinec Gelnar Marek 0:2
Prosinec Stachovič Martin 2:0
Prosinec Chrobák David 1:2
Listopad Bakeš Radim 2:0
Listopad Oborný Tomáš 2:0
Listopad Broulík Aleš 0:2
Listopad Plaček Honza 2:1
Říjen Procák Vladimír 2:Sc
Říjen Ptáček Josef 1:2
Říjen Holain Jiří Sc:2
Říjen Chrobák David 2:1
Říjen Broulík Aleš 2:1
Září Kozelský Martin 2:0
Září Fojtášek Radim 2:0
Září Litschmann Aleš 2:0
Září Stachovič Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Cunda David 0:2
Červenec / Srpen Vlnieška Milan 2:Sc
Červenec / Srpen Broulík Aleš 2:0
Červenec / Srpen Ptáček Josef 0:2
Červen Vašíček Jiří 2:0
Červen Václavík Marek 1:2
Červen Procák Vladimír 2:0
Červen Fojtášek Radim 2:Sc
Květen Priesol Daniel 2:0 3
Květen Rubeš Pavel 2:Sc
Květen Naar Lukáš 2:Sc
Květen Vašíček Karel 2:Sc
Duben Kyselý Petr 2:0
Duben Oborný Tomáš 2:0
Duben Kolondra Vítězslav 2:0
Duben Grohman Stanislav 2:0
Březen Kostka Zdeněk 2:1
Březen Spáčil Lukáš 2:0
Březen Bakeš Radim 2:0
Březen Májová Renáta Sc:2 12
Únor Priesol Daniel 1:2
Únor Klečková Stanislava Sc:2
Únor Stachovič Martin 2:0
Únor Kňazovčík Jan 2:0
Leden Broulík Aleš Sc:2
Leden Vaníček Dalibor Sc:2
Leden Cunda David 0:2
Leden Černý Martin 2:Sc
Prosinec Stachovič Martin 2:0
Prosinec Fojtášková Blanka 2:0
Prosinec Litschmann Aleš 2:0
Prosinec Plachý Martin 2:0
Prosinec Kňazovčík Jan 2:0
Listopad Mlčák Stanislav 2:1
Listopad Chrenová Karina 2:0
Listopad Vašíček Jiří 0:2
Listopad Spáčil Lukáš 2:0
Říjen Hájek Jiří 2:Sc
Říjen Kučerová Martina 2:0
Říjen Klečková Stanislava 2:1
Říjen Marec Ján 2:0
Září Zůbek Jiří Sc:Sc
Září Beck Jiří 2:0
Září Smékal Petr 2:0
Září Májová Renáta 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Herman Michal 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Bulejko Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Farago Vojtěch 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kremzer Filip 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Weber Jiří 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Badal Aleš 0:2