Avatars_small

Fójcik Tadeusz

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 5 0 5 0 0.00%
2018/2019 47 25 22 0 53.19%
2017/2018 45 26 19 0 57.78%
2016/2017 44 27 17 4 61.36%
2015/2016 44 23 21 3 52.27%
Celkem: 185 101 84 7 54.59%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Maceček Jan
Říjen Šefčík Petr
Říjen Černoch Petr
Říjen Ščigel Jiří
Říjen Pustka Jiri
Září Fajmon Jan 1:2
Září Waliszewski Petr 1:2
Září Czepiec Marian 1:2
Září Padrta Karel 1:2
Září Kusin Patrik 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Gulas Jan 1:2 2
Červenec/Srpen Koval Slávek 0:2
Červenec/Srpen Karas Tomáš 1:2
Červenec/Srpen Procák Vladimír 0:2
Červen Žeravík David 2:0
Červen Li Fusheng 2:0
Červen Waliszewski Petr 1:2
Červen Czepiec Marian 0:2
Květen Bonobo Milan 0:2
Květen Hopp Petr 0:2
Květen Šmajstrla Miroslav 0:2
Květen Chylík Lukáš 2:Sc
Duben Durlák Ivo 0:2
Duben Rucký Daniel 2:0
Duben Pindur Petr 1:2
Duben Juračka Robert 2:1
Březen Koval Slávek 2:0
Březen Li Fusheng 2:1
Březen Fajmon Jan 2:Sc
Březen Rucký Daniel 0:2
Únor Padrta Karel 2:1
Únor Maceček Jan 2:1
Únor Pustka Jiri 2:0
Únor Procák Vladimír 2:1
Únor Li Fusheng 0:2
Leden Franek Pavel 2:Sc
Leden Třos Milan 0:2
Leden Krejčí Martin 2:1
Leden Rohovský Petr 2:0
Prosinec Bakeš Radim 2:0
Prosinec Cinkraut Jakub 0:2
Prosinec Bečák Patrik 2:0
Prosinec Telecký Tomáš 2:1
Listopad Kubíček Michal 2:0
Listopad Vašíček Josef 2:Sc
Listopad Maceček Jan 0:2
Listopad Franek Pavel 0:2 1
Listopad Stočes Jan 2:0
Říjen Kubíček Michal 2:0
Říjen Kňazovčík Jan 1:2
Říjen Bečák Patrik 0:2
Říjen Filipčík Pavel 2:1
Říjen Kiszka Bogdan 1:2
Září Rohovský Petr 1:2
Září Waliszewski Petr 0:2
Září Fajmon Jan 2:1
Září Bakeš Radim 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Oborný Tomáš 1:2
Červenec / Srpen Horkel Petr 2:0
Červenec / Srpen Kvíčala Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Litschmann Aleš 0:2
Červen Trnka Tomáš 0:2
Červen Hlavatý Jiří 1:2
Červen Oborný Tomáš 0:2
Červen Ptáček Josef 0:2
Květen Klečková Stanislava 1:2
Květen Kozelský Martin 2:Sc
Květen Horák Martin 2:Sc
Květen Krejčí Martin 2:1
Duben Maceček Jan 1:2
Duben Horák Martin 2:0
Duben Hrabec Radomír 2:Sc
Duben Horkel Petr 2:Sc
Březen Kříž Petr 2:0
Březen Pecuch Jiří 2:Sc
Březen Kňazovčík Jan 1:2
Březen Filipčík Pavel 2:Sc
Únor Procházková Iveta 2:0
Únor Stočes Jan 2:1
Únor Faruzel Petr 2:Sc
Únor Urban František 2:0
Leden Hruzík Lukáš 1:2
Leden Adamec Lukáš 1:2
Leden Pretsch Dalibor 1:2
Leden Soban David 2:1
Prosinec Bakeš Radim 0:2
Prosinec Stočes Jan 2:0
Prosinec Kozelský Martin 0:2
Prosinec Vavruša Martin 1:2
Listopad Kubíček Michal 2:0
Listopad Travinský Víťa 0:2
Listopad Pretsch Dalibor 2:0
Listopad Pecuch Jiří 2:1
Říjen Pácl Petr 2:0
Říjen Kozelský Martin 2:1
Říjen Procházková Iveta 1:2
Říjen Kret Martin 2:0
Září Urban František 2:1
Září Kotásek Mirek 0:2
Září Kubáček Vojtěch 2:Sc
Září Kaloč Libor 2:0
Září Holman Vít 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Janíček Tomáš 2:0
Červenec/Srpen Hruzík Lukáš 2:1
Červenec/Srpen Nociar Lukáš 2:0
Červenec/Srpen Stočes Jan 2:1 1
Červen Kubáček Vojtěch 2:0
Červen Vokál Daniel 2:1
Červen Holeš Jiří 2:0
Červen Špaňhel Viktor 2:Sc
Květen Vencl Radek 2:0
Květen Křižanová Božena 2:0
Květen Borová Petra 2:0
Květen Benada Radek 2:0
Duben Otisk Tomáš Sc:2
Duben Moják Petr Sc:2
Duben Smutek Jan Sc:2
Duben Kotásek Mirek Sc:2
Březen Stočes Jan 2:0
Březen Smutek Jan 2:0
Březen Vavruša Martin 0:2
Březen Vlček Jaroslav 1:2
Únor Urban František 2:0
Únor Kubíček Michal 0:2
Únor Koval Jiří 2:1
Únor Franek Pavel 0:2
Leden Hrčka Libor 2:Sc
Leden Janíček Tomáš 2:0
Leden Hruška Jakub 1:2
Leden Smutek Jan 2:Sc
Prosinec Křístek Vladimír 1:2
Prosinec Adamec Lukáš 0:2
Prosinec Kutěj Honza 2:0 1
Prosinec Travinský Víťa 0:2
Listopad Chmiel Adam 2:0
Listopad Šulc Zbyněk 2:0
Listopad Holman Vít 2:0
Listopad Kučerová Martina 2:0
Říjen Špaňhel Viktor 0:2
Říjen Holman Vít 2:0
Říjen Kubáček Vojtěch 2:0
Říjen Kotásek Mirek 0:2
Září Mlčák Stanislav 2:1
Září Pretsch Dalibor 0:2
Září Bonobo Milan 0:2
Září Adamec Lukáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Filipčík Pavel Sc:2
Červenec / Srpen Šulc Zbyněk Sc:2
Červenec / Srpen Kučerová Iveta Sc:2
Červenec / Srpen Meier Vladimir 2:0
Červen Fajmon Jan 0:2
Červen Záveský Petr 2:Sc
Červen Vlček Jaroslav 0:2
Červen Drbal Martin 2:0
Květen Karas Tomáš 0:2
Květen Kučera Martin 0:2
Květen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Květen Vlček Jaroslav 1:2
Duben Huňka Jindřich 1:2
Duben Minkovič David 2:Sc
Duben Máj Tomáš 0:2
Duben Smékal Petr 2:Sc
Březen Otisk Tomáš 2:1
Březen Bolom Fabio 2:0
Březen Drbal Martin 2:0
Březen Botor Milan 1:2
Únor Holeš Jiří 2:0
Únor Bolom Fabio 2:0
Únor Huňka Jindřich 0:2
Únor Šmíd Petr 2:0
Leden Drbal Martin 0:2
Leden Kolondra Vítězslav 0:2
Leden Kubáček Vojtěch 2:0
Leden Kříž Dušan 2:Sc
Prosinec Máj Tomáš 0:2
Prosinec Křižanová Božena 2:Sc
Prosinec Kučerová Martina 2:0
Prosinec Horák Martin 2:0
Listopad Slíva Radim 0:2
Listopad Holman Vít 0:2
Listopad Lalík David 0:2
Listopad Bolom Fabio 0:2
Říjen Filipčík Pavel 2:0
Říjen Marec Ján 2:1
Říjen Miler Ctirad 0:2
Říjen Kleibertová Věra 2:0
Září Kubíček Michal 2:0
Září Borová Petra 2:0
Září Macura Jiří 0:2 1
Září Urbánek Vít 2:Sc