8a5e98dc04b2826da333b31350a291a2783a06dd_small

Maceček Jan

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 38 27 8 3 71.05%
2017/2018 35 17 17 5 48.57%
2016/2017 41 23 18 2 56.10%
2015/2016 45 25 19 7 55.56%
2014/2015 31 23 7 4 74.19%
Celkem: 190 115 69 21 60.53%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Procák Vladimír Sc:Sc
Červen Mikuláš David Sc:Sc
Červen Baldrman Ondřej 2:Sc
Červen Oborný Tomáš Sc:Sc
Květen Žeravík David 1:2
Květen Szarowski Zbyněk 2:0 1
Květen Krejčí Martin 2:1
Květen Mikuláš David 2:0
Duben Hruzík Lukáš 2:0
Duben Mikuláš David 2:0
Duben Sabolčák Peter 2:Sc
Duben Hlavatý Jiří 2:Sc
Březen Franek Pavel 0:2
Březen Procák Vladimír 0:2
Březen Padrta Karel 2:0
Březen Krkoška Libor 2:0
Únor Procák Vladimír 2:0
Únor Fójcik Tadeusz 1:2
Únor Padrta Karel 2:1
Únor Li Fusheng 2:1
Únor Pustka Jiri 1:2
Leden Bystroň Jan 1:2
Leden Trnka Tomáš 2:0
Leden Blažej Štěpán 2:1
Leden Hošek Pavel 1:2 1
Prosinec Černoch Petr 2:0 1
Prosinec Pretsch Dalibor 2:1
Prosinec Kiszka Bogdan 2:0
Prosinec Szarowski Zbyněk 2:Sc
Listopad Franek Pavel 2:0
Listopad Stočes Jan 2:0
Listopad Fójcik Tadeusz 2:0
Listopad Vašíček Josef 2:Sc
Listopad Kubíček Michal 2:0
Říjen Botor Milan 2:0
Říjen Holman Vít 2:0
Říjen Pernica Josef 2:0
Říjen Franek Pavel 1:2 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Žeravík David Sc:Sc
Červen Hošek Pavel 2:1
Červen Procák Vladimír 1:2
Červen Telecký Tomáš 1:2
Červen Kvíčala Petr 1:2
Květen Chovanec Martin 2:Sc
Květen Travinský Víťa 2:1
Květen Panak Petr 1:2
Květen Minařík František 0:2
Duben Fójcik Tadeusz 2:1
Duben Hrabec Radomír 2:Sc
Duben Horkel Petr 2:Sc
Duben Horák Martin 2:0
Březen Pretsch Dalibor 0:2
Březen Pelikán Aleš 1:2
Březen Juračka Robert 0:2
Březen Hrabec Radomír 2:Sc
Únor Litschmann Aleš 1:2
Únor Kvíčala Petr 1:2
Únor Minařík František 2:0
Únor Ščigel Jiří 0:2
Leden Kubíček Michal 2:0
Leden Travinský Víťa 2:0 2
Leden Krejčí Martin 1:2
Leden Karkoška David 2:0
Prosinec Horáková Tereza 2:0
Prosinec Franek Pavel 2:1
Prosinec Kubáček Vojtěch 2:0
Prosinec Filipčík Pavel 2:0
Prosinec Kosňovský Radim 2:0
Listopad Adamec Lukáš Sc:2
Listopad Goldbricht Ivo Sc:2
Listopad Novosad Martin Sc:2
Listopad Krejčí Martin 0:2
Listopad Žeravík David Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Li Fusheng 2:1
Červen Hopp Petr 2:1
Červen Panak Petr 2:0
Červen Chylík Lukáš 1:2
Květen Kusin Patrik Sc:2
Květen Baldrman Ondřej 0:2
Květen Bajger Marcel 0:2
Květen Horkel Petr Sc:2
Duben Fajmon Jan 2:0
Duben Padrta Karel 1:2
Duben Chylík Lukáš 2:0
Duben Stachovič Martin 2:1
Březen Hopp Petr 2:0
Březen Travinský Víťa 2:1
Březen Ščigel Jiří 2:Sc
Březen Krejčí Martin 2:0
Únor Žeravík David 2:Sc
Únor Hlavatý Jiří 0:2
Únor Oborný Tomáš 2:0
Únor Kusin Patrik 1:2
Leden Hrabec Radomír 0:2
Leden Priesol Daniel 0:2
Leden Spáčil Lukáš 0:2
Leden Ščigel Jiří 0:2
Prosinec Franek Pavel 2:1
Prosinec Li Fusheng 2:0
Prosinec Pustka Jiri 2:0
Prosinec Hlavatý Jiří 2:0
Listopad Baldrman Ondřej 1:2
Listopad Priesol Daniel 1:2
Listopad Litschmann Aleš 2:1
Listopad Janoš Petr 0:2
Říjen Hruška Roman 0:2
Říjen Brokeš Jiří 1:2
Říjen Špála Tomáš 1:2
Říjen Litschmann Aleš 2:1
Říjen Ščigel Jiří 2:Sc
Září Janíček Tomáš 2:0
Září Hajný Jan 2:Sc
Září Kostka Zdeněk 2:0
Září Oborný Tomáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Adamec Lukáš 2:0
Červenec / Srpen Hajný Jan Sc:Sc
Červenec / Srpen Krejčí Martin 2:0
Červenec / Srpen Kučera Martin 1:2
Červen Priesol Daniel Sc:2
Červen Hanzl Jan Sc:2
Červen Kříž Petr Sc:2
Červen Litschmann Aleš Sc:2
Květen Procák Vladimír 0:2
Květen Zeman Marek Sc:2
Květen Hála Martin 2:Sc
Květen Stachovič Martin Sc:2
Duben Hajný Jan 1:2
Duben Janoš Petr 2:0
Duben Plaček Honza 2:Sc
Duben Kostka Zdeněk 2:1
Březen Priesol Daniel 2:1
Březen Procák Vladimír 0:2
Březen Vašíček Karel 2:0
Březen Stachovič Martin 0:2
Únor Plachý Martin 2:Sc
Únor Bakeš Radim 2:1
Únor Koval Slávek 2:1
Únor Macura Jiří 2:1
Leden Krkoška Libor 2:Sc
Leden Hála Martin 2:Sc
Leden Macura Jiří 1:2
Leden Oborný Tomáš 2:0
Prosinec Záveský Petr 2:1
Prosinec Koval Slávek 2:1 1
Prosinec Vlček Jaroslav 2:0
Prosinec Franek Pavel 1:2
Prosinec Petruška Kamil 2:Sc
Listopad Hrnčárková Zuzana 2:0
Listopad Václavek Martin 2:0
Listopad Macura Jiří 0:2
Listopad Krejčí Martin 2:0
Říjen Lalík David 2:Sc
Říjen Kučerová Iveta 2:0
Říjen Hajný Jan 1:2
Říjen Kolbábek Jakub 0:2
Září Vašíček Karel 1:2
Září Horčičák Tomáš 2:0
Září Hajný Jan 1:2
Září Pelikán Aleš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kahún Patrik Sc:2
Červenec / Srpen Slíva Radim Sc:Sc
Červenec / Srpen Petruška Kamil Sc:2
Červenec / Srpen Kolondra Vítězslav Sc:2
Červen Slíva Radim 2:1
Červen Bakeš Radim 2:0
Červen Kříž Dušan 2:1
Červen Plachý Martin 2:0
Květen Kolondra Vítězslav 2:1
Květen Kostka Zdeněk 1:2
Květen Hajný Jan 1:2
Květen Zůbek Jiří 2:0
Duben Horák Martin 2:0
Duben Kňazovčík Jan 2:1
Duben Petruška Kamil 2:0
Duben Bolom Fabio 2:0
Březen Budiš Pavel 2:Sc
Březen Smékal Petr 2:0
Březen Hric Roman 2:0
Březen Kahún Patrik 0:2
Únor Kučerová Martina 2:0
Únor Lalík David 2:0
Únor Záveský Petr 2:0
Únor Suchomel Václav 2:0
Leden Hájek Jiří 2:0
Leden Vojíř Josef 2:0
Leden Navrátilová Adéla 2:0
Leden Losovský Martin 2:Sc
Prosinec Mlynář David 0:2
Prosinec Filipčík Pavel 2:0
Prosinec Karchňáková Hana 2:0