Avatars_small

Urban František

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 3 1 0 75.00%
2019/2020 30 18 12 0 60.00%
2018/2019 44 15 26 3 34.09%
2017/2018 47 25 22 1 53.19%
2016/2017 44 18 26 0 40.91%
Celkem: 169 79 87 4 46.75%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Konkolský Roman
Říjen Grussmannová Jana
Říjen Neubauer Jaroslav
Říjen Holaň Filip
Září Michel Lukáš 2:0
Září Neubauer Jaroslav 2:0
Září Veselý Roman 0:2 2
Září Maniur Tomas 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Koběluš Jaromír 1:2
Červenec-Srpen Lyko Pavel 1:2
Červenec-Srpen Hruzík Lukáš 0:2
Červenec-Srpen Švábek Michal 0:2
Březen-Červen Štefek Martin 0:2
Březen-Červen Maršíková Lenka 2:1
Březen-Červen Vychodil Tomáš 1:2
Březen-Červen Holík Pavel 2:Sc
Únor Maršíková Lenka 0:2
Únor Augustin Michal 2:0
Únor Kakáč Vladimír 2:0
Únor Bedrlík David 2:0
Leden Kutěj Honza 2:0 1
Leden Vychodil Tomáš 0:2
Leden Holman Vít 1:2
Leden Kříž Dušan 0:2
Leden Bárová Petra 2:1
Prosinec Minarčík Tomáš 0:2
Prosinec Kofránek Radim 1:2
Prosinec Pavlačik Ondrej 2:0
Prosinec Bolom Fabio 2:0
Listopad Detáry Jakub 2:0
Listopad Stočes Jan 2:1
Listopad Maniur Tomas 2:1
Listopad Teplan Peter 2:0
Říjen Grulich Ladislav 2:0
Říjen Pavlačik Ondrej 2:Sc
Říjen Chalupa Vítězslav 2:1
Říjen Hanusek Jaroslav 2:0
Říjen Maretka Adam 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Travinský Víťa 0:2
Červenec/Srpen Serbus Michal 0:2
Červenec/Srpen Bakeš Radim 0:2
Červenec/Srpen Mlčák Stanislav 1:2
Červen Hruška Jakub 0:2
Červen Kutěj Honza 0:2 1
Červen Václavík Marek 2:Sc
Červen Šefčík Petr 0:2
Květen Adamec Lukáš 2:Sc
Květen Cvitanovič Alena 2:1
Květen Kubáček Vojtěch 2:1
Květen Vašíček Josef 1:2
Duben Novák Luboš 2:1
Duben Bourek Luboš 2:0
Duben Sepeši Marian 2:1
Duben Bárová Petra 2:0
Březen Pernica Josef 0:2
Březen Bečák Patrik Sc:Sc
Březen Prchal Dušan 0:2
Březen Vychodil Tomáš 0:2
Únor Holík Pavel Sc:Sc
Únor Minarčík Tomáš 1:2
Únor Žeravík David 0:2
Únor Bečák Patrik Sc:Sc
Leden Frydrychova Jana 1:2
Leden Sepeši Marian 2:0
Leden Pernica Josef 2:1
Leden Holman Vít 0:2
Prosinec Stočes Jan 0:2
Prosinec Prchal Dušan 0:2
Prosinec Hruzík Lukáš 1:2
Prosinec Gelnar Roman 1:2
Listopad Vencl Radek 2:0
Listopad Prchal Dušan 0:2
Listopad Cinkraut Jakub 1:2
Listopad Kalvar Matěj 2:1
Říjen Hric Jan 1:2
Říjen Kalvar Tomáš 2:0
Říjen Vildomcová Lucie 2:0
Říjen Kotassek Martin 2:0
Září Soban David 0:2
Září Bolom Fabio 0:2
Září Vencl Radek 0:2
Září Krul Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Velčovský Adrian 2:Sc
Červenec / Srpen Máj Tomáš Sc:2
Červenec / Srpen Vildomcová Lucie 2:1
Červenec / Srpen Verner Adam 2:Sc
Červenec / Srpen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Szarowski Zbyněk 0:2
Červen Koval Jiří 2:Sc
Červen Cinkraut Jakub 0:2
Červen Kubíček Michal 1:2
Květen Soban David 0:2
Květen Procházková Iveta 2:0
Květen Vencl Radek 2:0
Květen Kříž Petr 2:Sc
Květen Neubauer Jaroslav 2:0
Duben Koval Jiří 1:2
Duben Rucký Daniel 0:2
Duben Adamec Lukáš 2:0
Duben Vokál Daniel 0:2
Březen Vokál Daniel 2:1
Březen Kalvar Matěj 2:0
Březen Mlčák Stanislav 2:0
Březen Hrabec Tomáš 2:0
Únor Procházková Iveta 2:0
Únor Faruzel Petr 2:1
Únor Stočes Jan 0:2
Únor Fójcik Tadeusz 0:2
Leden Neumann Karel 2:0
Leden Pácal Miloslav 2:0
Leden Mlčák Stanislav 2:0
Leden Vašenka Michal 2:0
Prosinec Horák Martin 1:2
Prosinec Hájek Jiří 0:2
Prosinec Václavek Martin 2:0
Prosinec Pretsch Dalibor 0:2
Listopad Žywczok Petr 1:2
Listopad Fousek Roman 0:2
Listopad Karkoška David 0:2
Listopad Hruzík Lukáš 1:2
Říjen Švec Rostislav 2:1
Říjen Fousek Roman 0:2
Říjen Bolom Fabio 2:0
Říjen Kučerová Iveta 1:2
Září Fójcik Tadeusz 1:2
Září Kaloč Libor 2:0
Září Holman Vít 2:0
Září Kubáček Vojtěch 1:2
Září Kotásek Mirek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Mlčák Stanislav 2:1
Červenec/Srpen Pecuch Jiří 0:2
Červenec/Srpen Špaňhel Viktor 0:2
Červenec/Srpen Botor Milan 0:2
Červen Šindelka Jan 1:2
Červen Chmiel Adam 0:2
Červen Kotásek Mirek 0:2
Červen Hruzík Radim 0:2
Květen Pretsch Dalibor 0:2
Květen Žeravík David 0:2
Květen Klečková Stanislava 0:2
Květen Travinský Víťa 0:2
Duben Miler Ctirad 0:2
Duben Křístek Vladimír 2:Sc
Duben Peterek Jakub 2:0
Duben Kutěj Honza 1:2 1
Březen Čermák Jakub 2:0
Březen Bolom Fabio 2:0
Březen Kučerová Iveta 2:0
Březen Šmíd Petr 2:0
Únor Fójcik Tadeusz 0:2
Únor Koval Jiří 0:2
Únor Franek Pavel 0:2
Únor Kubíček Michal 0:2
Leden Chmiel Adam 2:Sc
Leden Filipčík Pavel 2:Sc
Leden Holman Vít 0:2
Leden Máj Tomáš 1:2
Prosinec Hájek Jiří 2:1
Prosinec Vokál Daniel 2:0
Prosinec Kubáček Vojtěch 2:0
Prosinec Hruška Jakub 1:2
Listopad Borová Petra 2:0
Listopad Velek Martin 0:2
Listopad Šindelka Jan 0:2
Listopad Václavek Martin 1:2
Říjen Fajmon Jan 0:2
Říjen Hruška Jakub 2:1
Říjen Marec Ján 2:1
Říjen Chrenová Karina 2:1
Září Velek Martin 0:2
Září Vontor René 2:Sc
Září Pulcer Pavel 0:2
Září Riegel Jiří 2:Sc