13e5e83c74d6bc76e5fec814541ee2ae9f8ed170_small

Novák Luboš

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 27 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 7 5 2 0 71.43%
2018/2019 44 23 21 5 52.27%
2017/2018 44 19 25 3 43.18%
2016/2017 29 11 16 4 37.93%
Celkem: 124 58 64 12 46.77%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 5 0 4 0 0.00%
2018/2019 52 17 34 0 32.69%
2017/2018 38 7 30 0 18.42%
2016/2017 24 1 22 0 4.17%
Celkem: 119 25 90 0 21.01%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Pernica Josef
Říjen Maniur Tomas 1:2
Říjen Cinkraut Jakub 0:2
Říjen Blažej Štěpán
Říjen Hrabcová Jana 2:0
Září Bárová Petra 2:0
Září Grulich Ladislav 2:0
Září Maniur Tomas 2:0
Září Václavík Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Tota Martin 0:2
Červenec/Srpen Máj Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Kubínek Jiří 2:0
Červenec/Srpen Kovář Pavel 2:Sc
Červen Hrabcová Jana Sc:2
Červen Procáková Eva 2:0
Červen Sechra David 2:Sc
Červen Michel Lukáš Sc:2
Květen Kuboňová Lenka 2:0
Květen Ulman Vladimír 2:0
Květen Kaloč Libor 2:0
Květen Matulová Táňa 2:1
Duben Urban František 1:2
Duben Sepeši Marian 1:2
Duben Bárová Petra Sc:2
Duben Bourek Luboš 0:2
Březen Guniš Ondřej 1:2
Březen Wojkowský Radim 0:2
Březen Křižanová Božena 2:0
Březen Kotassek Martin 2:0
Únor Beck Roman 2:1
Únor Detáry Jakub 2:0
Únor Václavík Marek 0:2
Únor Pernica Josef Sc:2
Leden Vildomcová Lucie 0:2
Leden Grochal Lumír Sc:2
Leden Vychodil Tomáš 0:2
Leden Minarčík Tomáš 0:2
Prosinec Schwarz Stanislav 2:0
Prosinec Maťovka Marek 2:0
Prosinec Kakáč Vladimír 2:0
Prosinec Kučera Jan 2:0
Listopad Špaňhel Viktor 0:2
Listopad Kaloč Marek 0:2
Listopad Wojkowský Radim 1:2
Listopad Holman Vít 2:1
Říjen Bolom Fabio 0:2
Říjen Vencl Radek 1:2
Říjen Kret Martin 2:Sc
Říjen Vašíček Josef 1:2
Září Guniš Ondřej 2:1
Září Maniur Tomas 2:0
Září Miler Ctirad 2:Sc
Září Kleibertová Věra 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Guniš Ondřej 2:0
Červenec / Srpen Neubauer Jaroslav 0:2
Červenec / Srpen Maťovka Marek 2:0
Červenec / Srpen Kakáč Vladimír 2:0
Červen Holásek Ladislav 0:2
Červen Sepeši Marian 1:2
Červen Prchal Dušan 0:2
Červen Riegel Jiří 2:Sc
Květen Mlčák Stanislav 0:2
Květen Novosad Martin 0:2
Květen Minarčík Tomáš 1:2
Květen Krul Tomáš 0:2
Duben Procházková Iveta 0:2
Duben Prchal Dušan 2:Sc
Duben Vašenka Michal 2:1
Duben Hrabec Tomáš 0:2
Březen Telecký Matyáš 2:0
Březen Kaloč Libor 2:0
Březen Kučerová Martina 1:2
Březen Vencl Radek 0:2
Únor Vokál Daniel 0:2
Únor Holásek Ladislav Sc:2
Únor Krul Tomáš Sc:2
Únor Šmíd Petr Sc:2
Leden Špaňhel Viktor 0:2
Leden Krul Tomáš 2:1
Leden Velčovský Adrian 0:2
Leden Janíček Tomáš 0:2
Prosinec Benada Radek 2:1
Prosinec Vokál Daniel 0:2
Prosinec Schwarz Stanislav 2:0
Prosinec Sepeši Marian 2:Sc
Listopad Vančura Martin 2:0
Listopad Riegel Jiří 2:Sc
Listopad Kakáč Vladimír 2:0
Listopad Schwarz Stanislav 0:2
Říjen Kakáč Vladimír 2:1
Říjen Chrenová Karina 0:2
Říjen Košťálová Zuzana 2:0
Říjen Nociar Lukáš 1:2
Září Chalupa Vítězslav 2:1
Září Pácl Petr 0:2
Září Kučerová Martina 1:2
Září Grošaft Jiří 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Schwarz Stanislav 2:1
Červenec/Srpen Čermák Jakub 2:Sc
Červenec/Srpen Smutek Jan 2:Sc
Červenec/Srpen Vítek Martin 1:2
Červen Janoško Tomáš 0:2
Červen Borová Petra Sc:Sc
Červen Šugar Petr 0:2
Červen Kakáč Vladimír Sc:2
Květen Kleibertová Věra 2:0
Květen Šugar Petr 1:2
Květen Volná Monika 2:Sc
Květen Hermann Patrik 0:2
Květen Balusova Petra 2:0
Duben Ausficírová Veronika Sc:2
Duben Řezáč Radek Sc:Sc
Duben Kakáč Vladimír 2:0
Březen Hruzík Radim 0:2
Březen Chalupa Vítězslav 1:2
Březen Tota Martin 2:1
Březen Montag Marek 0:2
Únor Borski Michal 0:2
Únor Stanieková Magda 2:0
Únor Sepeši Marian 1:2
Únor Hruzík Radim 0:2
Únor Hrubý František 2:Sc 1
Leden Vašenka Michal 0:2
Leden Pácl Petr 0:2
Leden Chalupa Vítězslav 0:2
Leden Klemens Pavel 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Kříž Martin 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Lindovská Zuzana 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Botor Milan 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Wanke Kateřina 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Riemel Daniel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Vychodil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Grussmannová Jana 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Riemel Daniel 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Franek Pavel 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Ballarin Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Týn Kajetán 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Sepeši Marian 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Hric Jan 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Richtar Jan 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Vychodil Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Ballarin Ondřej 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Švábek Michal 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Riemel Daniel 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Melčák Jakub 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Koběluš Jaromír 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Sládeček Martin 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Zinglar David 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Wanke Kateřina 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Juračka Robert 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Sládeček Martin 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Bečák Patrik 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Pavlačik Ondrej 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Melčák Jakub 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Bečák Patrik 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Jančík Mikuláš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Sechra David 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bulejko Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Zbranek Antonín 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Vychodil Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Balwar David 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Koběluš Jaromír 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Fojtík Radim 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Mikušek hynek 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Balwar David 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Duchek Miroslav 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Koběluš Jaromír 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Franek Pavel 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Bonobo Milan 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Hromada Jiří 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Janča Martin 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Zbranek Antonín 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Duchek Miroslav 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Sabolčák Peter 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 ong Roman 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Soban David 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Lindovská Zuzana 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Dolkoš Dominik 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Hruzík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2017/18 Štolba Miroslav 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Tomečková Andrea 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Kučerová Iveta 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Vrbka Martin 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2017/18 Moravec René 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Losovský Martin 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Kňazovčík Jan 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Dolkoš Dominik 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Mikušek hynek 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Vrbka Martin 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Holásek Ladislav 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Vašíček Karel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Berka Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Kolek Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Kvíčala Petr 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Vašíček Karel 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Pácal Miloslav 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Kolek Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Koval Slávek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Otisková Hana 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bystroň Jan 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Wanke Kateřina 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Czepiec Marian 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Šodek Ondřej 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Sepeši Marian 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Botor Milan 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Janča Martin 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Duchek Miroslav 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vašíček Karel 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Machová Magdaléna 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Petřík Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Borski Michal 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Botor Milan 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Holman Vít 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Rybicki Jacek 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Holain Jiří 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vyplelová Agáta 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Hrubý Tomáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Sochorek Dalibor 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Chalupa Vítězslav 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Adamec Lukáš 0:2