Avatars_small

Pretsch Dalibor

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 31 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 45 25 20 1 55.56%
2017/2018 44 25 18 2 56.82%
2016/2017 45 29 16 3 64.44%
2015/2016 40 23 17 11 57.50%
Celkem: 174 102 71 17 58.62%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 6 2 4 0 33.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Juračka Robert 2:Sc
Červenec/Srpen Chalupa Vítězslav 2:0
Červenec/Srpen Soban David
Červenec/Srpen Telecký Tomáš 2:0
Červen Zeman Marek 0:2 4
Červen Kaloč Marek 2:0
Červen Fajmon Jan 1:2
Červen Pustka Jiri 1:2
Květen Hruzík Lukáš 2:0
Květen Demel Ondřej 2:Sc
Květen Franek Pavel 0:2
Květen Kaloč Marek 2:1
Duben Padrta Karel 0:2
Duben Telecký Tomáš 2:0
Duben Krkoška Libor 1:2
Duben Botor Milan 2:0
Březen Sabolčák Peter 1:2
Březen Soban David 2:1
Březen Žeravík David 1:2
Březen Cvitanovič Alena 2:0
Březen Kiszka Bogdan 2:Sc
Únor Rohovský Petr 2:0
Únor Franek Pavel 0:2
Únor Šimko Jáchym 0:2
Únor Botor Milan 2:0
Leden Telecký Tomáš 0:2
Leden Soban David 2:0
Leden Rucký Daniel 1:2
Leden Li Fusheng 1:2
Prosinec Kiszka Bogdan Sc:2
Prosinec Maceček Jan 1:2
Prosinec Černoch Petr 2:0
Prosinec Szarowski Zbyněk 2:Sc
Listopad Blažej Štěpán 1:2
Listopad Krkoška Libor 0:2
Listopad Li Fusheng 2:Sc
Listopad Adamec Lukáš 2:Sc
Říjen Klečková Stanislava 2:Sc 2
Říjen Hrabec Tomáš 2:1
Říjen Koval Slávek 2:0
Říjen Soban David 2:0
Říjen Černoch Petr 2:1
Září Li Fusheng 1:2
Září Kňazovčík Jan 0:2
Září Hošek Pavel 0:2
Září Klečková Stanislava 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Minařík František 2:1
Červenec / Srpen Krkoška Libor 0:2
Červenec / Srpen Procák Vladimír 2:Sc
Červenec / Srpen Oswald Petr 1:2
Červen Rucký Daniel 2:1
Červen Bečák Patrik 1:2
Červen Oswald Petr 0:2
Červen Klečková Stanislava 2:Sc
Květen Hošek Pavel 2:0
Květen Peterek Jakub 2:0
Květen Fajmon Jan 1:2
Květen Szarowski Zbyněk 2:1
Duben Travinský Víťa 0:2
Duben Ščigel Jiří 1:2
Duben Oswald Petr 0:2
Duben Hošek Pavel 1:2
Březen Maceček Jan 2:0
Březen Juračka Robert 1:2
Březen Hrabec Radomír 2:Sc
Březen Pelikán Aleš Sc:2
Únor Krejčí Martin 2:0
Únor Kutěj Honza 2:Sc
Únor Szarowski Zbyněk 1:2
Únor Klečková Stanislava 2:0
Leden Soban David 2:0
Leden Hruzík Lukáš 2:0
Leden Fójcik Tadeusz 2:1
Leden Adamec Lukáš 2:1
Prosinec Horák Martin 2:1
Prosinec Václavek Martin 2:0
Prosinec Hájek Jiří 2:0
Prosinec Urban František 2:0
Listopad Pecuch Jiří 2:Sc
Listopad Kubíček Michal 1:2
Listopad Fójcik Tadeusz 0:2
Listopad Travinský Víťa 1:2
Říjen Karkoška David 2:1
Říjen Pecuch Jiří 2:1
Říjen Stočes Jan 2:0
Říjen Bakeš Radim 0:2
Září Vavruša Martin 2:0
Září Czepiec Marian 0:2
Září Travinský Víťa Sc:Sc
Září Krkoška Libor 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Minařík František 2:Sc
Červenec/Srpen Hruzík Radim 2:Sc
Červenec/Srpen Šindelka Jan 2:1
Červenec/Srpen Brokeš Jiří 0:2
Červen Moják Petr 2:1
Červen Kňazovčík Jan 1:2
Červen Stočes Jan 2:Sc
Červen Blažej Štěpán 0:2
Květen Urban František 2:0
Květen Travinský Víťa 2:Sc
Květen Žeravík David 0:2 1
Květen Klečková Stanislava 1:2
Duben Kubáček Vojtěch 2:0
Duben Hruška Jakub 2:0
Duben Krul Tomáš 2:0
Duben Kozelský Martin 2:0
Březen Kňazovčík Jan 0:2
Březen Lanča Jaroslav 0:2
Březen Pecuch Jiří 2:1
Březen Kozelský Martin 2:Sc
Březen Czepiec Marian 1:2
Únor Lalík David 2:Sc
Únor Krul Tomáš 2:1
Únor Botor Milan 2:1
Únor Peterek Jakub 2:0
Leden Žeravík David Sc:2
Leden Czepiec Marian Sc:2
Leden Macura Jiří 2:Sc
Leden Travinský Víťa Sc:2
Prosinec Baldrman Ondřej 0:2
Prosinec Chylík Lukáš 1:2
Prosinec Vavruša Martin 2:0
Prosinec Spáčil Lukáš 0:2
Listopad Rohovský Petr 2:1
Listopad Szarowski Zbyněk 2:1
Listopad Karkoška David 2:Sc
Listopad Vlček Jaroslav 2:0
Říjen Kubíček Michal 2:0
Říjen Vavruša Martin 1:2
Říjen Máj Tomáš 2:0
Říjen Bolom Fabio 2:1
Září Bonobo Milan 0:2
Září Fójcik Tadeusz 2:0
Září Mlčák Stanislav 2:0
Září Adamec Lukáš 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Májová Renáta 2:1
Červenec / Srpen Horák Martin 2:0
Červenec / Srpen Hrčka Libor 2:Sc
Červenec / Srpen Vontor René 2:Sc
Červen Szarowski Zbyněk Sc:2
Červen Kahún Patrik Sc:2
Červen Mlčák Stanislav Sc:2
Červen Kolondra Vítězslav Sc:2
Květen Klečková Stanislava Sc:2
Květen Lalík David Sc:2
Květen Adamec Lukáš Sc:2
Květen Záveský Petr Sc:2
Duben Blažej Štěpán Sc:2
Duben Oborný Tomáš Sc:2
Duben Szarowski Zbyněk 2:Sc
Duben Pešl Vít Sc:2
Březen Kahún Patrik 2:1
Březen Vlosinský Jiří 0:2
Březen Kříž Petr 0:2
Březen Smékal Petr 2:Sc
Únor Franek Pavel 1:2
Únor Porubský Martin 2:0
Únor Blažej Štěpán 2:0
Únor Hála Martin 0:2
Leden Záveský Petr 2:1
Leden Vlček Jaroslav 2:Sc
Leden Spáčil Antonín 2:1 5
Leden Kolbábek Jakub 2:Sc
Prosinec Kučerová Iveta 2:0
Prosinec Pala Přemysl 2:0
Prosinec Garba Dušan 2:0
Prosinec Drbal Martin 2:1
Listopad Huňka Jindřich 2:1
Listopad Kubáček Vojtěch 2:0
Listopad Vokál Daniel 2:0
Listopad Kleibertová Věra 2:0
Říjen Botor Milan 2:0
Říjen Vlosinský Jiří 1:2
Říjen Huňka Jindřich 1:2
Říjen Kučera Martin 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Buglová Tereza 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Štolba Miroslav 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Rucký Daniel 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 0:2