0d90a12216c0413857b28ea4c45e398ddad27dd0_small

Oborný Tomáš


Preferuji hru v SC Fajne v Porubě

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 29 15 14 0 51.72%
2018/2019 44 24 18 2 54.55%
2017/2018 47 23 24 0 48.94%
2016/2017 46 25 20 1 54.35%
2015/2016 46 25 21 0 54.35%
2014/2015 45 30 14 1 66.67%
Letní badmintonování 2014 5 2 1 3 40.00%
Celkem: 262 144 112 7 54.96%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Travinský Víťa
Červenec-Srpen Fajmon Jan
Červenec-Srpen Mikuláš David
Červenec-Srpen Kaloč Marek
Březen-Červen Travinský Víťa 2:1
Březen-Červen Kusin Patrik 2:0
Březen-Červen Czepiec Marian 1:2
Březen-Červen Koval Slávek 2:Sc
Únor Riedl Michal 0:2
Únor Waliszewski Petr 1:2
Únor Koval Slávek 2:0
Únor Gulas Jan 1:2
Leden Panak Petr 0:2
Leden Waliszewski Petr 1:2
Leden Hopp Petr 0:2
Leden Telecký Jiří 0:2
Prosinec Kusin Patrik 1:2
Prosinec Třos Milan 2:1
Prosinec Waliszewski Petr 0:2
Prosinec Gulas Jan 2:0
Listopad Oswald Petr 2:Sc
Listopad Waliszewski Petr 2:1
Listopad Szarowski Zbyněk 2:0
Listopad Koval Slávek 2:1
Listopad Padrta Karel 2:1
Říjen Kusin Patrik 0:2
Říjen Padrta Karel 2:1
Říjen Procák Vladimír 2:1
Říjen Vlosinský Jiří 1:2
Září Karas Tomáš 1:2
Září Seidler Přemysl 2:0
Září Panak Petr 0:2
Září Juračka Robert 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Zeman Marek 2:Sc
Červenec/Srpen Waliszewski Petr 2:0
Červenec/Srpen Rucký Daniel 2:1
Červenec/Srpen Panak Petr 2:Sc
Červen Procák Vladimír Sc:Sc
Červen Baldrman Ondřej 2:Sc
Červen Mikuláš David 1:2
Červen Maceček Jan Sc:Sc
Květen Vlosinský Jiří 2:1
Květen Gulas Jan 0:2
Květen Hošek Pavel 0:2
Květen Baldrman Ondřej 2:Sc
Duben Bystroň Jan 0:2
Duben Bonobo Milan 1:2
Duben Trojek Igor 0:2
Duben Benda Michal 0:2
Březen Oswald Petr 2:Sc
Březen Czepiec Marian 2:1
Březen Pindur Petr 0:2
Březen Bystroň Jan 2:1
Únor Bystroň Jan 1:2
Únor Fousek Roman 0:2
Únor Riedl Michal 2:0
Únor Chylík Lukáš 2:1
Leden Bonobo Milan 0:2
Leden Panak Petr 0:2
Leden Juračka Robert 0:2
Leden Horkel Petr 2:0
Prosinec Panak Petr 0:2
Prosinec Trnka Tomáš 2:0
Prosinec Kusin Patrik 2:1
Prosinec Bystroň Jan 2:1
Listopad Kňazovčík Jan 2:1
Listopad Filipčík Pavel 2:0
Listopad Karas Tomáš 0:2
Listopad Litschmann Aleš 2:1
Říjen Vlosinský Jiří 0:2
Říjen Fousek Roman 2:Sc
Říjen Czepiec Marian 0:2
Říjen Trnka Tomáš 1:2
Září Szarowski Zbyněk 2:1
Září Travinský Víťa 2:0
Září Litschmann Aleš 2:0
Září Ščigel Jiří 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Fójcik Tadeusz 2:1
Červenec / Srpen Litschmann Aleš 2:0
Červenec / Srpen Horkel Petr 2:1
Červenec / Srpen Kvíčala Petr 2:Sc
Červen Hlavatý Jiří 0:2
Červen Ptáček Josef 0:2
Červen Fójcik Tadeusz 2:0
Červen Trnka Tomáš 0:2
Květen Oswald Petr 1:2
Květen Riedl Michal 1:2
Květen Procák Vladimír 2:0
Květen Ščigel Jiří 1:2
Duben Szarowski Zbyněk 2:0
Duben Litschmann Aleš 2:1
Duben Žeravík David 0:2
Duben Panak Petr 2:0
Březen Hošek Pavel 2:0
Březen Minařík František 2:0
Březen Vavruša Martin 2:0
Březen Rohovský Petr 2:0
Únor Travinský Víťa 0:2
Únor Panak Petr 0:2
Únor Goldbricht Ivo 0:2
Únor Žeravík David 0:2
Leden Fousek Roman 0:2
Leden Juračka Robert 2:0
Leden Pustka Jiri 0:2
Leden Li Fusheng 1:2
Leden Szarowski Zbyněk 2:0
Prosinec Litschmann Aleš 2:1
Prosinec Hlavatý Jiří 0:2
Prosinec Li Fusheng 2:Sc
Prosinec Karas Tomáš 0:2
Listopad Klečková Stanislava 1:2
Listopad Vavruša Martin 2:0
Listopad Litschmann Aleš 2:0
Listopad Krkoška Libor 0:2
Říjen Bajger Marcel 1:2
Říjen Czepiec Marian 1:2
Říjen Li Fusheng 2:0
Říjen Litschmann Aleš 0:2
Říjen Szarowski Zbyněk 2:1
Září Žeravík David 2:0
Září Spáčil Lukáš 2:1
Září Riedl Michal 1:2
Září Krejčí Martin 1:2
Září Fajmon Jan 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Krkoška Libor 2:1
Červenec/Srpen Klečková Stanislava 2:0
Červenec/Srpen Kostka Zdeněk 2:Sc
Červenec/Srpen Fousek Roman 1:2
Červen Spáčil Lukáš 2:Sc
Červen Czepiec Marian 0:2
Červen Fousek Roman 1:2
Červen Brokeš Jiří 2:Sc
Květen Szarowski Zbyněk 2:0
Květen Chmiel Adam 2:1
Květen Adamec Lukáš 2:0
Květen Bakeš Radim 2:1
Duben Kostka Zdeněk 0:2
Duben Travinský Víťa 0:2
Duben Lanča Jaroslav 0:2
Duben Priesol Daniel 0:2
Březen Franek Pavel 2:1
Březen Borski Michal 2:1
Březen Kutěj Honza 2:0 2
Březen Májová Renáta 2:0
Březen Horák Martin 2:0
Únor Kusin Patrik 2:1
Únor Žeravík David 2:0
Únor Maceček Jan 0:2
Únor Hlavatý Jiří 0:2
Leden Kučera Martin 2:Sc
Leden Karas Tomáš 1:2
Leden Chylík Lukáš 2:0
Leden Bakeš Radim Sc:Sc 2
Prosinec Třos Milan 1:2 2
Prosinec Ščigel Jiří 0:2
Prosinec Stachovič Martin 0:2
Prosinec Vlosinský Jiří 0:2 3
Listopad Kučera Martin 2:0
Listopad Pelikán Aleš 0:2
Listopad Horkel Petr 0:2
Listopad Gulas Jan 1:2
Říjen Renz Vojtěch 2:0
Říjen Třos Milan 2:1
Říjen Kuťák Radek 2:1
Říjen Vlosinský Jiří 1:2
Říjen Muryc Lukáš 2:0
Září Janíček Tomáš 2:0
Září Kostka Zdeněk 0:2
Září Hajný Jan 2:Sc
Září Maceček Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kostka Zdeněk 2:0
Červenec / Srpen Janoš Petr 2:0
Červenec / Srpen Porubský Martin 2:Sc
Červenec / Srpen Kozelský Martin 1:2
Červen Hopp Petr 2:Sc
Červen Kubíček Michal 2:Sc
Červen Krejčí Martin 2:0
Červen Vlosinský Jiří 2:1
Květen Litschmann Aleš 1:2
Květen Pustka Jiri 0:2
Květen Brokeš Jiří 2:0
Květen Plaček Honza 2:Sc
Duben Pretsch Dalibor 2:Sc
Duben Pešl Vít 2:0
Duben Szarowski Zbyněk 2:Sc
Duben Blažej Štěpán 2:0
Březen Franek Pavel 0:2
Březen Bakeš Radim 0:2
Březen Kňazovčík Jan 2:0
Březen Janoš Petr 0:2
Únor Pelikán Aleš 0:2
Únor Cvitanovič Alena 0:2
Únor Pustka Jiri 2:1
Únor Vašíček Karel 0:2
Leden Krkoška Libor 2:Sc
Leden Macura Jiří 2:1
Leden Hála Martin 2:Sc
Leden Maceček Jan 0:2
Prosinec Horkel Zdeněk 0:2
Prosinec Kostka Zdeněk 2:0
Prosinec Hála Martin 1:2
Prosinec Procák Vladimír 0:2
Prosinec Pelikán Aleš 0:2
Listopad Plaček Honza 0:2
Listopad Zeman Marek 0:2
Listopad Bakeš Radim 0:2
Listopad Broulík Aleš 1:2
Říjen Plachý Martin 2:0
Říjen Fojtášek Radim 2:0
Říjen Kahún Patrik 2:0
Říjen Svrček Jan 2:0
Říjen Vašek Martin 1:2
Září Kahún Patrik 2:1
Září Bakeš Radim 1:2
Září Ptáček Libor 0:2
Září Petruška Kamil 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kozelský Martin 1:2
Červenec / Srpen Fojtášková Blanka Sc:Sc
Červenec / Srpen Hajný Jan 0:2
Červenec / Srpen Fojtášek Radim 2:Sc
Červen Kahún Patrik 2:1
Červen Cvitanovič Alena 2:1
Červen Kostka Zdeněk 2:Sc
Červen Holain Jan 2:Sc
Květen Spáčil Lukáš 0:2
Květen Franek Pavel 2:Sc
Květen Smékal Petr 2:1
Květen Plachý Martin 2:1
Duben Kolondra Vítězslav 2:1
Duben Zeman Marek 0:2
Duben Kyselý Petr 1:2
Duben Grohman Stanislav 0:2
Březen Litschmann Aleš 0:2
Březen Fojtášek Radim 0:2
Březen Porubský Martin 2:0
Březen Holain Jan 2:Sc
Únor Plachký Jakub 2:1
Únor Kříž Dušan 2:1
Únor Bakeš Radim 0:2
Únor Vašíček Karel 2:0
Únor Závada Tomáš 2:Sc
Leden Beránek Vít 2:0 2
Leden Nociar Lukáš 2:0
Leden Hric Roman 2:Sc
Leden Horčičák Tomáš 2:0
Prosinec Hrabec Tomáš 2:Sc
Prosinec Chrenová Karina 2:0
Prosinec Pala Přemysl 2:0
Prosinec Ptáček Josef 1:2
Listopad Smékal Petr 2:0
Listopad Křižanová Božena 2:Sc
Listopad Porubský Martin 2:1
Listopad Merta Marek 0:2
Říjen Holain Jan 0:2
Říjen Blažej Štěpán 2:0
Říjen Kubáček Vojtěch 2:Sc
Říjen Ludvik Lukáš 2:0
Září Papcunová Eva 2:0
Září Beránek Vít 2:0
Září Vašíček Jiří 1:2
Září Fojtášková Blanka 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Herejk Zdeněk Sc:Sc
Srpen Králová Anna Sc:Sc
Srpen Procáková Eva Sc:2
Srpen Smékal Petr 2:1
Srpen Nociar Lukáš 2:0