D4803b1c3e2fc0222ae5719eb4a399b401032dd4_small

Křižanová Božena

Skupina Nadšenci 3A
Pohlaví žena
Věk 49 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 41 17 24 6 41.46%
2017/2018 46 22 24 0 47.83%
2016/2017 45 19 26 0 42.22%
2015/2016 45 14 27 7 31.11%
2014/2015 44 17 25 7 38.64%
Letní badmintonování 2013 8 2 5 3 25.00%
2013/2014 40 13 27 1 32.50%
2012/2013 28 15 13 0 53.57%
Zkušební kola 12 2 10 0 16.67%
Celkem: 309 121 181 24 39.16%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 11 2 9 0 18.18%
2013/2014 52 16 36 0 30.77%
Celkem: 63 18 45 0 28.57%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bedrlík David
Červenec/Srpen Kakáč Vladimír
Červenec/Srpen Doubek Jan
Červenec/Srpen Grulich Ladislav
Červen Maniur Tomas Sc:2
Červen Pernica Josef 2:Sc
Červen Vencl Radek Sc:2
Červen Kučerová Iveta Sc:2
Květen Kučera Jan 2:Sc
Květen Krul Tomáš 2:Sc
Květen Tomíček Lukáš 0:2
Květen Kučerová Iveta 0:2
Duben Vlček Lukáš 2:0
Duben Hrabcová Jana 2:0 1
Duben Kovář Pavel 0:2
Duben Kotassek Martin 2:0
Březen Kotassek Martin 2:Sc
Březen Guniš Ondřej 1:2
Březen Novák Luboš 0:2
Březen Wojkowský Radim 0:2
Únor Kalvar Tomáš Sc:2
Únor Gelnar Roman 0:2
Únor Kubáček Vojtěch Sc:2
Únor Travinský Víťa 0:2
Leden Matulová Táňa 0:2
Leden Schwarz Stanislav 2:0
Leden Michel Lukáš 0:2
Leden Hrabcová Jana 2:0
Prosinec Doubek Jan 2:Sc
Prosinec Vlček Lukáš 2:Sc
Prosinec Kalvar Tomáš 0:2
Prosinec Bedrlík David 2:0
Prosinec Bláha Roman 2:Sc 1
Listopad Frydrychova Jana 0:2
Listopad Kotassek Martin 0:2
Listopad Benada Radek 2:Sc
Listopad Kalvar Tomáš 1:2
Říjen Kaloč Marek 0:2
Říjen Šimko Jáchym 0:2
Říjen Drtil Tomáš 1:2
Říjen Maťovka Marek 2:0
Září Sepeši Marian Sc:2
Září Chalupa Vítězslav 0:2
Září Kalvar Tomáš 2:1
Září Hrabcová Jana 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vašíček Josef 0:2
Červenec / Srpen Koběluš Jaromír 0:2
Červenec / Srpen Hájek Jiří 2:Sc 2
Červenec / Srpen Pácal Miloslav 0:2
Červen Bartecká Jana 2:0
Červen Kromer Pavel 2:Sc
Červen Vašenka Michal 0:2
Červen Telecký Matyáš 2:Sc
Květen Goldstein Igor 2:0
Květen Vančura Martin 2:0
Květen Čvandová Ivana 2:Sc
Květen Kovár Vojtěch 0:2
Květen Kakáč Vladimír 2:1
Duben Vítek Martin 1:2
Duben Benada Radek 0:2
Duben Kuboňová Lenka 2:0
Duben Dolkoš Dominik 0:2
Březen Chrenová Karina 2:Sc
Březen Minarčík Tomáš 0:2
Březen Chalupa Vítězslav 0:2
Březen Kotásek Mirek 0:2
Únor Čuraj Karel 2:0
Únor Schreier Petr 2:0
Únor Šulc Zbyněk 1:2
Únor Zinglar David 2:Sc
Leden Goldstein Igor 2:1
Leden Hrabcová Jana 2:0
Leden Harabiš Michal 2:0
Leden Horáčková Vladimíra 2:Sc
Leden Kalvarová Ivana 2:Sc
Prosinec Riegel Jiří 1:2
Prosinec Hrabuška Tomáš 0:2
Prosinec Kalvarová Ivana 2:Sc
Prosinec Kakáč Vladimír 2:0
Listopad Holásek Ladislav 1:2
Listopad Guniš Ondřej 0:2
Listopad Marec Ján 2:Sc
Listopad Vašenka Michal 0:2
Říjen Chovanec Martin 0:2
Říjen Pernica Josef 0:2
Říjen Chalupa Vítězslav 0:2
Říjen Vítek Martin 0:2
Září Kleibertová Věra 2:0
Září Benada Radek 0:2
Září Goldbricht Ivo 0:2
Září Kalvar Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vašenka Michal 0:2 2
Červenec/Srpen Procáková Eva 2:0
Červenec/Srpen Janoško Tomáš 2:0
Červenec/Srpen Kubáček Vojtěch 0:2 1
Červen Sladovník Richard 2:Sc
Červen Vančura Martin 0:2
Červen Kleibertová Věra 2:0
Červen Ausficírová Veronika 2:0
Květen Fójcik Tadeusz 0:2
Květen Benada Radek 0:2
Květen Borová Petra 2:1
Květen Vencl Radek 1:2
Duben Vencl Radek 0:2
Duben Marec Ján 2:0
Duben Chalupa Vítězslav 2:0
Duben Nociar Lukáš 0:2
Březen Hájek Jiří 0:2
Březen Vencl Radek 1:2
Březen Vítek Martin 0:2
Březen Moják Petr 1:2
Únor Budiš Pavel 2:1
Únor Chrenová Karina 0:2
Únor Pernica Josef 0:2
Únor Schwarz Stanislav 2:0
Únor Goldbricht Ivo 0:2
Leden Panak Petr 0:2
Leden Sladovník Richard 2:1
Leden Otisk Tomáš 2:Sc
Leden Václavek Martin 0:2
Prosinec Krkoška Libor 0:2
Prosinec Vlosinská Andrea 2:0
Prosinec Hrčka Libor 0:2
Prosinec Procáková Eva 2:Sc
Listopad Riegel Jiří 2:0
Listopad Hájek Jiří 1:2
Listopad Vítek Martin 2:0
Listopad Kvíčala Petr 0:2
Říjen Šulc Zbyněk 0:2
Říjen Benada Radek 1:2
Říjen Hopp Petr 0:2
Říjen Procáková Eva 2:0
Září Guniš Ondřej 2:0
Září Horák Martin 0:2
Září Kotásek Mirek 0:2
Září Kleibertová Věra 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Petřík Tomáš Sc:Sc
Červenec / Srpen Klimešová Petra 2:Sc
Červenec / Srpen Otisk Tomáš 2:Sc
Červenec / Srpen Mrajca Jiří Sc:Sc
Červen Koval Jiří 1:2
Červen Vítek Martin 2:1
Červen Horák Martin 1:2
Červen Kalvar Matěj 2:0
Květen Vontor René 1:2
Květen Petřík Tomáš 2:0
Květen Bolom Fabio 0:2
Květen Hrabec Tomáš 0:2
Duben Guniš Ondřej 2:0
Duben Botor Milan 0:2
Duben Vojíř Josef 2:Sc
Duben Fajmon Jan 0:2
Březen Šmíd Petr 0:2
Březen Kučerová Iveta 0:2
Březen Hopp Petr 0:2
Březen Garba Dušan 0:2
Únor Botor Milan 0:2
Únor Šulc Zbyněk 2:1
Únor Kříž Dušan 2:Sc
Únor Mrajca Jiří 2:1
Leden Kučerová Martina 1:2
Leden Procáková Eva 2:0
Leden Guniš Ondřej 2:0
Leden Holeš Jiří 0:2
Prosinec Fójcik Tadeusz Sc:2
Prosinec Horák Martin Sc:2
Prosinec Kučerová Martina Sc:2
Prosinec Máj Tomáš 0:2
Listopad Szarowski Zbyněk 0:2
Listopad Mrajca Jiří 2:0
Listopad Benda Michal 0:2
Listopad Adamec Lukáš 0:2
Listopad Hrabec Tomáš 0:2
Říjen Budiš Pavel Sc:Sc
Říjen Horčičák Tomáš 0:2
Říjen Kříž Petr 0:2
Říjen Kubulus Tomáš 0:2
Září Budiš Pavel Sc:Sc
Září Drbal Martin 2:Sc
Září Václavek Martin 0:2
Září Záveský Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Cigánek David 2:Sc
Červenec / Srpen Plachý Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Zůbek Jiří Sc:Sc
Červenec / Srpen Kňazovčík Jan 0:2
Červen Hric Roman 2:Sc
Červen Drastich Lukáš 2:Sc
Červen Chrenová Karina Sc:2
Červen Cigánek David 0:2
Květen Fuks Petr 2:Sc
Květen Kubulus Tomáš 0:2
Květen Herejk Zdeněk 0:2
Květen Chrenová Karina 0:2
Duben Franek Pavel 0:2
Duben Plachký Jakub 0:2
Duben Boštík Kamil 0:2
Duben Vlček Jaroslav 0:2
Březen Tračík Štěpán 2:0
Březen Bolom Fabio 1:2
Březen Filipčík Pavel 2:0
Březen Beck Jiří 2:Sc
Únor Andrýsek Miroslav 2:0
Únor Marec Ján 2:0
Únor Němec Petr 2:0
Únor Drastich Lukáš 2:1
Leden Záveský Petr 0:2
Leden Polok Filip 2:0
Leden Kleibertová Věra 2:0
Leden Mlynář David 0:2
Prosinec Kotásková Kateřina 2:0
Prosinec Budiš Pavel 0:2
Prosinec Boštík Kamil 0:2
Prosinec Václavek Martin Sc:2
Listopad Oborný Tomáš Sc:2
Listopad Merta Marek Sc:2
Listopad Porubský Martin Sc:2 1
Listopad Smékal Petr 0:2
Říjen Halfar Pavel 0:2 3
Říjen Plachý Martin 2:Sc
Říjen Suchomel Václav 1:2
Říjen Naar Lukáš 0:2
Září Máj Tomáš 0:2
Září Trnka René 0:2
Září Bolom Fabio 2:0
Září Tračík Štěpán 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Mikulecký Oldřich 0:2
Srpen Židek Václav Sc:2
Srpen Ščigel Jiří Sc:2
Srpen Kostka Zdeněk Sc:Sc
Červenec Marec Ján 2:Sc
Červenec Tejzr Lukáš 2:Sc
Červenec Procák Vladimír 0:2
Červenec Kahún Patrik 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jakel Radim 0:2
Červen Kubulus Tomáš 1:2
Červen Mikulecký Oldřich 1:2
Červen Kňazovčík Jan 0:2
Květen Gembík Michal 2:0
Květen Seidler Přemysl 2:Sc
Květen Židková Dana 2:0
Květen Kubulus Tomáš 0:2
Duben Bolom Fabio 1:2
Duben Nociar Lukáš 2:1
Duben Dvorník Miroslav 2:0
Duben Guznar Jan 1:2
Březen Buglová Tereza 2:0
Březen Fuks Petr 2:1
Březen Procáková Eva 2:0
Březen Pavlík Libor 2:0
Únor Seidler Přemysl 0:2
Únor Harok Tomáš 0:2
Únor Moják Adam 2:1 2
Únor Kotásková Kateřina 2:0
Leden Spáčil Lukáš 0:2
Leden Nociar Lukáš 0:2
Leden Naar Lukáš 0:2
Leden Richtar Jan Sc:2
Prosinec Petruška Kamil 0:2
Prosinec Jakel Radim 0:2
Prosinec Suchomel Václav 0:2
Prosinec Tauber Lukáš 0:2
Listopad Židek Václav 0:2
Listopad Máj Tomáš 0:2
Listopad Plachký Jakub 0:2
Listopad Kyselý Petr 0:2
Říjen Řehánek Ladislav 0:2
Říjen Lyko Pavel 0:2
Říjen Vlnieška Milan 0:2
Říjen Plachký Jakub 1:2
Září Chrenová Karina 0:2
Září Suchanek Bohdan 0:2
Září Bajgar Vít 2:Sc
Září Bajgar Lukáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Rais Pavel 2:1
Červen Čajan Jan 2:0
Červen Kašpar Luděk 2:1
Červen Horčičák Tomáš 2:0
Květen Hynčicová Dagmar 2:1
Květen Staš Jiří 2:0
Květen Lach Tomáš 0:2
Květen Dolenský Petr 0:2
Duben Židek Jan 2:1
Duben Franek Pavel 0:2 1
Duben Herejk Zdeněk 2:0
Duben Setlová Petra 1:2
Březen Chrenová Karina 0:2
Březen Židek Václav 0:2
Březen Marec Ján 2:0
Březen Tourek Jaroslav 0:2
Únor Riedl Pavel 0:2
Únor Králová Lucie 2:0
Únor Čajan Jan 2:0
Únor Petruška Kamil 0:2
Leden Doležal Ondřej 2:Sc
Leden Rožnai Ladislav 0:2
Leden Plecák Martin 0:2 1
Leden Farago Vojtěch 0:2
Prosinec Prchal Dušan 0:2
Prosinec Stuchlík Miloš 2:Sc
Prosinec Badalová Veronika 2:Sc
Prosinec Setlová Petra 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Vybíral Aleš 0:2
Listopad Mlýnek Roman 0:2
Listopad Prchal Dušan 0:2
Listopad Vlček Dobroslav 0:2 2
Říjen Durlák Ivo 0:2
Říjen Zubáň Jakub 1:2
Říjen Chrenová Karina 0:2
Říjen Farago Vojtěch 2:Sc
Září Farago Vojtěch 0:2
Září Durlák Ivo 0:2
Září Brynda Pavel 2:Sc
Září Chrenová Karina 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Franek Pavel 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Šlahorek Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Jakel Radim 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Čigáš Kamil 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Boštík Kamil 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Nociar Lukáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kofránek Radim 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Lach Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Marsín Petr 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Kňazovčík Jan 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Čechák Roman 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Fuks Petr 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kršjak Roman 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Petr Jiří 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jan 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Tužinský Miroslav 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stachovič Martin 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Plachký Jakub 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Stará Lucie 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Moják Petr 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hamerka Petr 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Černý Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Tužinský Miroslav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Činčala Petr 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Ščigel Jiří 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Plachký Jakub 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Gor Ros 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Buglová Tereza 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Buron Jiří 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Řeháček Tomáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Budiš Pavel 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Warmuž Jiří 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlčák Stanislav 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Zawada Pavel 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Svrček Jan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Buglová Tereza 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kupský Adam 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Platková Lucie 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Hanzel Miroslav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Geleta Jan 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Dvorská Míša 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Buglová Tereza 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 0:2