927f196dc24323021a1998e907e9dc0644d0e5bd_small

Krkoška Libor

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 59 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 15 9 6 0 60.00%
2018/2019 41 21 20 1 51.22%
2017/2018 45 26 18 1 57.78%
2016/2017 38 31 7 0 81.58%
2015/2016 29 8 19 13 27.59%
2014/2015 38 15 21 9 39.47%
2013/2014 48 18 30 1 37.50%
2012/2013 29 13 16 1 44.83%
Zkušební kola 11 8 3 0 72.73%
Celkem: 294 149 140 26 50.68%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 12 7 5 0 58.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Pretsch Dalibor 1:2
Březen Fójcik Tadeusz
Březen Soban David 2:1
Březen Drtil Tomáš
Únor Švábek Michal 2:0
Únor Kutěj Honza 2:Sc 2
Únor Vychodil Tomáš 2:1
Únor Holík Pavel 2:0
Leden Maceček Jan 1:2
Leden Oswald Petr 1:2
Leden Cinkraut Jakub 2:0
Leden Litschmann Aleš 0:2
Prosinec Hruzík Lukáš 2:1
Prosinec Juračka Robert 1:2
Prosinec Hruška Jakub 2:0
Prosinec Hlavatý Jiří 0:2
Prosinec Pretsch Dalibor 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Krejčí Martin Sc:2
Červen Hlavatý Jiří 2:1
Červen Třos Milan 1:2
Červen Stočes Jan 2:Sc
Květen Vojtovič Daniel 2:0
Květen Hlavatý Jiří 2:0
Květen Pavlačik Ondrej 2:Sc
Květen Soban David 2:1
Duben Telecký Tomáš 1:2
Duben Botor Milan 2:1
Duben Pretsch Dalibor 2:1
Duben Padrta Karel 1:2
Březen Padrta Karel 0:2
Březen Procák Vladimír 2:1
Březen Franek Pavel 2:0
Březen Maceček Jan 0:2
Únor Rucký Daniel 0:2
Únor Telecký Tomáš 0:2
Únor Hlavatý Jiří 2:0
Únor Třos Milan 0:2
Leden Fajmon Jan 2:1
Leden Bembenek Pavel 2:1
Leden Waliszewski Petr 0:2
Leden Chylík Lukáš 0:2
Prosinec Blažej Štěpán 1:2
Prosinec Koval Slávek 2:0
Prosinec Třos Milan 2:Sc
Prosinec Rucký Daniel 2:0
Listopad Pretsch Dalibor 2:0
Listopad Adamec Lukáš 2:0
Listopad Li Fusheng 2:Sc
Listopad Blažej Štěpán 1:2
Říjen Fajmon Jan 1:2
Říjen Hošek Pavel 2:1
Říjen Travinský Víťa 1:2
Říjen Waliszewski Petr 0:2
Říjen Li Fusheng 1:2
Září Trnka Tomáš 2:0
Září Hlavatý Jiří 0:2
Září Pustka Jiri 1:2
Září Chylík Lukáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Procák Vladimír 1:2
Červenec / Srpen Pretsch Dalibor 2:0
Červenec / Srpen Minařík František 0:2
Červenec / Srpen Oswald Petr 0:2
Červen Juračka Robert 2:0
Červen Ščigel Jiří 0:2
Červen Riedl Michal 0:2
Červen Czepiec Marian 2:0
Květen Holain Jiří 2:Sc
Květen Kvíčala Petr 2:Sc
Květen Pustka Jiri 1:2
Květen Litschmann Aleš 2:0
Duben Horkel Zdeněk 1:2
Duben Juračka Robert 1:2
Duben Franek Pavel 2:0
Duben Kozelský Martin 2:1
Březen Lach Tomáš 0:2
Březen Spáčil Lukáš 1:2
Březen Chylík Lukáš 0:2
Březen Horkel Zdeněk 0:2
Únor Pelikán Aleš 2:0
Únor Horkel Petr 2:Sc
Únor Blažej Štěpán 2:0
Únor Pustka Jiri 1:2
Leden Horkel Zdeněk 1:2
Leden Trnka Tomáš 0:2
Leden Třos Milan 0:2
Leden Hlavatý Jiří 0:2
Prosinec Chovanec Martin 2:1
Prosinec Szarowski Zbyněk 2:0
Prosinec Procák Vladimír 2:1
Prosinec Hrabec Radomír 2:Sc
Listopad Klečková Stanislava 2:0
Listopad Litschmann Aleš 2:1
Listopad Vavruša Martin 2:0
Listopad Oborný Tomáš 2:0
Říjen Rohovský Petr 2:1
Říjen Kotásek Mirek 2:0
Říjen Peterek Jakub 2:0
Říjen Travinský Víťa 2:1
Říjen Kňazovčík Jan 2:0
Září Travinský Víťa Sc:Sc
Září Czepiec Marian 1:2
Září Vavruša Martin 2:0
Září Pretsch Dalibor 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Fousek Roman 0:2
Červenec/Srpen Oborný Tomáš 1:2
Červenec/Srpen Kostka Zdeněk 2:0
Červenec/Srpen Klečková Stanislava 2:0
Červen Fajmon Jan 1:2
Červen Hrabec Radomír 2:1
Červen Gulas Jan 1:2
Červen Horkel Zdeněk 1:2
Květen Pustka Jiri 2:Sc
Květen Brokeš Jiří 1:2
Květen Priesol Daniel 2:0
Květen Procák Vladimír 2:1
Duben Grohman Stanislav 2:0
Duben Fousek Roman 2:0
Duben Blažej Štěpán 1:2
Duben Spáčil Lukáš 2:1
Březen Szarowski Zbyněk 2:0
Březen Krul Tomáš 2:Sc
Březen Klečková Stanislava 2:0
Březen Křístek Vladimír 2:Sc
Březen Žeravík David 2:1
Únor Pulcer Pavel 2:Sc
Únor Bolom Fabio 2:0
Únor Šindelka Jan 2:0
Únor Horák Martin 2:0
Leden Šmíd Petr 2:0
Leden Komár Marcel 2:Sc
Leden Koval Jiří 2:0
Leden Velek Martin 2:0
Prosinec Křižanová Božena 2:0
Prosinec Procáková Eva 2:Sc
Prosinec Vlosinská Andrea 2:0
Prosinec Hrčka Libor 2:0
Listopad Montag Marek 2:0
Listopad Smékal Petr 2:Sc
Listopad Malik Petr 2:Sc 1
Listopad Sladovník Richard 2:0
Listopad Kalvar Tomáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Krejčí Martin Sc:2
Březen Minkovič David Sc:Sc
Březen Brokeš Jiří Sc:2
Březen Szarowski Zbyněk Sc:2
Březen Voborník Radim Sc:2
Únor Záveský Petr 2:0
Únor Kostka Zdeněk Sc:2
Únor Spáčil Antonín 2:1
Únor Janoš Petr 1:2
Leden Maceček Jan Sc:2
Leden Oborný Tomáš Sc:2
Leden Hála Martin 2:Sc
Leden Macura Jiří 2:1
Prosinec Cvitanovič Alena Sc:2
Prosinec Vašíček Karel Sc:2
Prosinec Porubský Martin Sc:2
Prosinec Zůbek Jiří Sc:2
Listopad Procák Vladimír Sc:Sc
Listopad Stachovič Martin 1:2
Listopad Vašek Martin 1:2
Listopad Priesol Daniel 1:2
Říjen Ptáček Libor 1:2
Říjen Kňazovčík Jan 2:0
Říjen Brokeš Jiří 2:0
Říjen Vlček Vojtěch 1:2
Září Priesol Daniel 2:1 2
Září Vašíček Jiří 1:2
Září Vlček Vojtěch 2:0
Září Ptáček Josef 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Procák Vladimír 1:2
Květen Riedl Pavel Sc:Sc
Květen Grohman Stanislav Sc:Sc
Květen Oswald Petr 0:2
Duben Zůbek Jiří 2:0
Duben Spáčil Lukáš 2:Sc
Duben Naar Lukáš 2:1
Duben Vašíček Karel 2:0
Březen Priesol Daniel 0:2
Březen Kyselý Petr 2:1
Březen Oswald Petr 0:2
Březen Vaníček Dalibor 0:2
Únor Václavík Marek Sc:2
Únor Šťastný Jiří Sc:2
Únor Procák Vladimír Sc:2
Únor Broulík Aleš Sc:2
Leden Kyselý Petr 2:0
Leden Riedl Pavel Sc:2
Leden Václavík Marek Sc:2
Leden Rubeš Pavel Sc:2
Prosinec Chovanec Martin 2:0
Prosinec Šťastný Jiří 2:Sc
Prosinec Vaníček Dalibor 2:Sc
Prosinec Riedl Pavel 2:1
Prosinec Trnka René 1:2
Listopad Chovanec Martin 0:2
Listopad Brokeš Jiří 2:0
Listopad Kyselý Petr 2:1
Listopad Klimeš Marcel 0:2
Listopad Židek Václav 2:0
Říjen Černý Martin 2:0
Říjen Gelnar Marek 0:2
Říjen Rubeš Pavel 1:2
Říjen Minkovič David 0:2
Září Vlnieška Milan 0:2
Září Černý Martin 2:Sc
Září Lach Tomáš 0:2
Září Marušák Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kozelský Martin 2:0
Červen Židek Václav 2:1
Červen Riedl Pavel 0:2
Červen Minkovič David 1:2
Červen Chovanec Martin 2:1
Květen Kozelský Martin 0:2
Květen Ščigel Jiří 1:2
Květen Václavík Marek Sc:2
Květen Vybíral Aleš 2:Sc
Květen Kyselý Petr 2:1
Duben Slíva Radim 1:2
Duben Oswald Petr 2:1
Duben Kukučka Pavel 2:Sc
Duben Gelnar Marek 0:2
Duben Kozelský Martin 2:1
Březen Fojtík Radim 0:2
Březen Procák Vladimír 0:2
Březen Žák Patrik 0:2
Březen Kolesár David 0:2
Březen Šťastný Jiří 1:2
Únor Marušák Tomáš 0:2
Únor Černý Martin 0:2
Únor Mlýnek Roman 1:2
Únor Kožela Lukáš 0:2
Únor Lach Tomáš 0:2
Leden Gelnar Marek 2:0
Leden Lyko Pavel 2:1 3
Leden Fojtík Radim 0:2
Leden Černý Martin 2:0
Leden Riedl Pavel 2:1
Prosinec Vybíral Aleš 0:2
Prosinec Kožela Lukáš 1:2
Prosinec Vlnieška Milan 2:Sc
Prosinec Ščigel Jiří 2:0
Listopad Černý Martin 1:2
Listopad Lyko Pavel 0:2
Listopad Mach Vladimír 2:0
Listopad Fojtík Radim 0:2
Říjen Marušák Tomáš 0:2
Říjen Černý Martin 2:0
Říjen Vybíral Aleš 1:2
Říjen Lach Tomáš 0:2
Říjen Kožela Lukáš 0:2
Září Plecák Martin 2:1
Září Marušák Tomáš 0:2
Září Mlýnek Roman 2:0
Září Lach Tomáš 0:2
Září Kožela Lukáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Petruška Kamil 2:1
Červen Mach Vladimír 1:2
Červen Plachký Jakub 2:0
Červen Glas Petr 2:Sc
Červen Řehánek Ladislav 2:1
Květen Vybíral Aleš 1:2
Květen Tourek Jaroslav 2:1
Květen Marušák Tomáš 0:2
Květen Suchanek Bohdan 2:1
Duben Kožela Lukáš 0:2
Duben Marušák Tomáš 1:2
Duben Lyko Pavel 0:2
Duben Durlák Ivo 0:2
Březen Kožela Lukáš 0:2
Březen Doležal Ondřej 2:1
Březen Černý Martin 2:0
Březen Vybíral Aleš 2:1
Únor Plecák Martin 1:2
Únor Černý Martin Sc:2 1
Únor Mlýnek Roman 1:2
Únor Durlák Ivo 0:2
Leden Mlýnek Roman 1:2 1
Leden Durlák Ivo 0:2
Leden Kožela Lukáš 2:0 2
Leden Vybíral Aleš 2:1 1
Prosinec Doležal Ondřej 1:2
Prosinec Durlák Ivo 0:2
Prosinec Karpeta Petr 2:0
Prosinec Kožela Lukáš 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Kožela Lukáš 1:2
Listopad Karpeta Petr 2:0
Listopad Křetinský David 2:0
Listopad Durlák Ivo 0:2
Říjen Bajgar Lukáš 2:0
Říjen Křetinský David 2:0
Říjen Marec Ján 2:0
Říjen Kožela Lukáš 1:2
Září Prchal Dušan 2:0
Září Rožnai Ladislav 2:0
Září Šefčík Petr 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kahún Patrik 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kolbábek Jakub 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Černý Martin 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Plecák Martin 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlčák Stanislav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kofránek Radim 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2