F4ae48f30675353f97e3eb3f17901aabd3f02a09_small

Holman Vít

Skupina Nadšenci 2A
Pohlaví muž
Věk 54 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 25 14 11 0 56.00%
2018/2019 44 23 21 0 52.27%
2017/2018 47 23 24 0 48.94%
2016/2017 44 20 24 0 45.45%
2015/2016 45 23 22 0 51.11%
Celkem: 205 103 102 0 50.24%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 6 3 3 0 50.00%
2016/2017 7 3 3 0 42.86%
2015/2016 5 1 4 0 20.00%
2014/2015 11 2 9 0 18.18%
Celkem: 29 9 19 0 31.03%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Bárová Petra 2:0
Únor Wojkowský Radim 2:0
Únor Popek Roman 2:1
Únor Tomíček Lukáš 2:Sc
Leden Bárová Petra 2:0
Leden Kříž Dušan 1:2
Leden Urban František 2:1
Leden Kutěj Honza 0:2 2
Leden Vychodil Tomáš 0:2
Prosinec Herudek Erik 1:2
Prosinec Vašíček Josef 1:2
Prosinec Vencl Radek 2:0
Prosinec Tomíček Lukáš 2:Sc
Listopad Vildomcová Lucie 0:2
Listopad Habrnál Libor 0:2
Listopad Tomíček Lukáš 2:Sc
Listopad Neubauer Jaroslav 0:2
Říjen Habrnál Libor 0:2
Říjen Pácal Miloslav 2:1
Říjen Doleček Jiří 2:1
Říjen Kalvar Matěj 2:0
Září Serbus Michal 1:2
Září Vildomcová Lucie 2:1
Září Pácal Miloslav 2:1
Září Vychodil Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Šefčík Petr 0:2
Červenec/Srpen Riedl Michal 2:Sc
Červenec/Srpen Pavlačik Ondrej 0:2
Červenec/Srpen Teplan Peter 2:0
Červen Cvitanovič Alena 2:Sc
Červen Sabolčák Peter 2:Sc
Červen Vojtovič Daniel 2:Sc
Červen Teplan Peter 2:0
Květen Bakeš Radim 0:2
Květen Vencl Radek 2:0
Květen Kňazovčík Jan 0:2
Květen Travinský Víťa 2:Sc
Duben Holík Pavel 0:2
Duben Mlčák Stanislav 2:0
Duben Tota Martin 2:0
Duben Adamec Lukáš 2:1
Březen Koběluš Jaromír 0:2
Březen Vojtovič Daniel 0:2
Březen Matulová Táňa 2:0
Březen Michel Lukáš 2:0
Únor Adamec Lukáš 2:0
Únor Frydrychova Jana 0:2
Únor Koběluš Jaromír 0:2
Únor Cvitanovič Alena 0:2
Leden Frydrychova Jana 0:2
Leden Pernica Josef 2:0
Leden Sepeši Marian 1:2
Leden Urban František 2:0
Prosinec Kalvarová Ivana 2:0
Prosinec Václavík Petr 2:Sc
Prosinec Kaloč Libor 2:0
Prosinec Krul Tomáš 2:0
Listopad Špaňhel Viktor 0:2
Listopad Wojkowský Radim 2:1
Listopad Kaloč Marek 0:2
Listopad Novák Luboš 1:2
Říjen Maceček Jan 0:2
Říjen Franek Pavel 0:2
Říjen Pernica Josef 1:2
Říjen Botor Milan 0:2
Září Benada Radek 2:0
Září Kučerová Iveta 2:1
Září Mlčák Stanislav 0:2
Září Hrabec Tomáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Huňka Jindřich 2:Sc
Červenec / Srpen Prchal Dušan 0:2
Červenec / Srpen Kubáček Vojtěch 2:Sc
Červenec / Srpen Hrabec Tomáš 0:2
Červen Krul Tomáš 1:2
Červen Vavruša Martin 0:2
Červen Moják Petr 0:2
Červen Hruška Jakub 0:2
Květen Verner Adam 2:Sc
Květen Hrabec Radomír 2:Sc
Květen Horkel Petr 0:2
Květen Kret Martin 0:2
Duben Kubáček Vojtěch 0:2
Duben Kotásek Mirek 2:1
Duben Pácal Miloslav 2:1
Duben Soban David 2:1
Březen Klečková Stanislava 0:2
Březen Kosňovský Radim 2:Sc
Březen Špaňhel Viktor 0:2
Březen Bečák Patrik 0:2
Březen Koval Jiří 1:2
Únor Novosad Martin 2:1
Únor Koval Jiří 2:1
Únor Hrabec Tomáš 1:2
Únor Kotásek Mirek 1:2
Leden Šmíd Petr 2:1
Leden Hájek Jiří 2:1
Leden Minarčík Tomáš 2:1
Leden Moják Petr 1:2
Prosinec Vančura Martin 2:0
Prosinec Šmíd Petr 2:1
Prosinec Kalvar Matěj 2:0
Prosinec Vašíček Josef 2:0
Listopad Šulc Zbyněk 0:2
Listopad Velčovský Adrian 0:2
Listopad Horáková Tereza 0:2
Listopad Chalupa Vítězslav 2:0
Říjen Kříž Petr 0:2
Říjen Minařík František 0:2
Říjen Hájek Jiří 2:0
Říjen Franek Pavel 0:2
Říjen Kubíček Michal 0:2
Září Kaloč Libor 2:0
Září Kubáček Vojtěch 2:0
Září Urban František 0:2
Září Kotásek Mirek 2:1
Září Fójcik Tadeusz 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vlosinská Andrea 2:0
Červenec/Srpen Šmíd Petr 2:1
Červenec/Srpen Montag Marek 2:1
Červenec/Srpen Bolom Fabio 2:1
Červen Mlčák Stanislav 2:1
Červen Budiš Pavel 2:Sc
Červen Riegel Jiří 2:0
Červen Vlosinská Andrea 2:0
Květen Goldbricht Ivo 0:2
Květen Petřík Tomáš 2:0
Květen Pecuch Jiří 2:1
Květen Peterek Jakub 0:2
Duben Vančura Martin 2:0
Duben Máj Tomáš 0:2
Duben Filipčík Pavel 1:2
Duben Grošaft Jiří 2:1
Březen Filipčík Pavel 0:2
Březen Kvíčala Petr 0:2
Březen Botor Milan 1:2
Březen Procházková Iveta 0:2
Únor Rohovský Petr 0:2
Únor Czepiec Marian 0:2
Únor Blažej Štěpán 0:2
Únor Kříž Petr 0:2
Leden Máj Tomáš 1:2
Leden Chmiel Adam 0:2
Leden Urban František 2:0
Leden Filipčík Pavel 2:Sc
Prosinec Kvíčala Petr 0:2
Prosinec Benada Radek 2:1
Prosinec Meier Vladimir 2:0
Prosinec Šmíd Petr 2:1
Listopad Šulc Zbyněk 2:0
Listopad Kučerová Martina 2:1
Listopad Fójcik Tadeusz 0:2
Listopad Chmiel Adam 0:2
Říjen Kubáček Vojtěch 0:2
Říjen Fójcik Tadeusz 0:2
Říjen Kotásek Mirek 1:2
Říjen Špaňhel Viktor 0:2
Září Hrabec Tomáš 1:2
Září Kubáček Vojtěch 2:1
Září Kučerová Iveta 1:2
Září Lalík David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holeš Jiří 2:0
Červenec / Srpen Záveský Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Velek Martin 0:2
Červenec / Srpen Kučerová Martina 2:Sc
Červen Chrenová Karina 2:0
Červen Malik Petr 0:2
Červen Kučerová Iveta 2:0
Červen Mrajca Jiří 0:2
Květen Kubulus Tomáš 2:Sc
Květen Kučerová Iveta 0:2
Květen Drbal Martin 0:2
Květen Kubáček Vojtěch 0:2
Duben Mlčák Stanislav 1:2
Duben Spáčil Antonín 2:Sc
Duben Kotásek Mirek 2:0
Duben Lalík David 0:2
Březen Kučerová Martina 2:0
Březen Merta Marek 2:Sc
Březen Hrčka Libor 2:0
Březen Havránek Aleš 2:0
Únor Procáková Eva 2:0
Únor Riegel Jiří 2:0
Únor Lalík David 0:2
Únor Otisk Tomáš 1:2
Leden Vojíř Josef 2:1
Leden Vítek Martin 2:0
Leden Bolom Fabio 0:2
Leden Adamec Lukáš 1:2
Prosinec Filipčík Pavel 0:2
Prosinec Vojíř Josef 2:0
Prosinec Kubáček Vojtěch 0:2 2
Prosinec Botor Milan 2:Sc
Listopad Bolom Fabio 0:2
Listopad Fójcik Tadeusz 2:0
Listopad Slíva Radim 0:2
Listopad Lalík David 0:2
Říjen Pavlík Libor 2:Sc
Říjen Borová Petra 2:0
Říjen Šmíd Petr 2:Sc
Říjen Benda Michal 0:2
Září Vokál Daniel 0:2
Září Javůrková Petra 2:Sc
Září Li Fusheng 0:2
Září Šmíd Petr 0:2
Září Szarowski Zbyněk 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Marsín Petr 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Teplan Peter 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Jedlička Petr 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Pilch Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Wanke Kateřina 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Vychodil Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Novák Luboš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Botor Milan 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Machová Magdaléna 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Žywczok Petr 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Peterek Jakub 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Balwar David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Celárek Ondřej 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Fojtášek Radim 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Robert 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašíček Karel 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Skulina Jakub 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Pulcer Pavel 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Libor 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Procák Vladimír 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2