1629e990f15d1be71d5166834404ced59c879e25_small

Franek Pavel


sportu zdar !!!

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 38 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 13 8 5 4 61.54%
2018/2019 42 25 17 4 59.52%
2017/2018 35 25 10 3 71.43%
2016/2017 31 12 18 13 38.71%
2015/2016 22 13 9 0 59.09%
2014/2015 34 9 25 10 26.47%
2013/2014 35 14 20 4 40.00%
2012/2013 15 8 7 0 53.33%
Celkem: 227 114 111 38 50.22%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 12 5 6 0 41.67%
2018/2019 30 16 13 0 53.33%
2017/2018 11 3 7 0 27.27%
2016/2017 19 13 6 0 68.42%
2015/2016 18 7 10 0 38.89%
2014/2015 6 2 4 0 33.33%
2013/2014 14 9 5 0 64.29%
Celkem: 110 55 51 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Procák Vladimír
Prosinec Pustka Jiri
Prosinec Filipčík Pavel
Prosinec Hošek Pavel
Listopad Kaloč Marek Sc:2
Listopad Hanzl Jan Sc:2
Listopad Karas Tomáš 1:2
Listopad Bembenek Pavel Sc:2
Listopad Czepiec Marian Sc:2
Říjen Zeman Marek 2:Sc
Říjen Szarowski Zbyněk 2:1
Říjen Filipčík Pavel 2:1
Říjen Rucký Daniel 2:1 1
Září Hruzík Lukáš 2:0
Září Rucký Daniel 2:0
Září Filipčík Pavel 2:0
Září Pretsch Dalibor 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Padrta Karel 2:0
Červen Bembenek Pavel 2:Sc
Červen Trnka Tomáš 2:0
Červen Juračka Robert 2:Sc
Květen Demel Ondřej 2:0
Květen Kaloč Marek 2:0
Květen Hruzík Lukáš 2:0
Květen Pretsch Dalibor 2:0
Duben Trnka Tomáš 1:2
Duben Procák Vladimír 0:2
Duben Fajmon Jan 1:2
Duben Demel Ondřej 0:2
Březen Maceček Jan 2:0
Březen Padrta Karel 2:0
Březen Krkoška Libor 0:2
Březen Procák Vladimír 0:2
Únor Botor Milan 2:0
Únor Pretsch Dalibor 2:0
Únor Rohovský Petr 2:0
Únor Šimko Jáchym 0:2
Leden Rohovský Petr Sc:2
Leden Fójcik Tadeusz Sc:2
Leden Krejčí Martin 0:2
Leden Třos Milan Sc:2
Prosinec Procák Vladimír 0:2
Prosinec Litschmann Aleš 2:1
Prosinec Fousek Roman 1:2
Prosinec Sabolčák Peter 1:2
Prosinec Filipčík Pavel 2:0
Listopad Maceček Jan 0:2
Listopad Kubíček Michal 2:0
Listopad Stočes Jan 0:2
Listopad Fójcik Tadeusz 2:0 1
Listopad Vašíček Josef 2:0
Říjen Pernica Josef 2:0
Říjen Holman Vít 2:0
Říjen Botor Milan 2:0
Říjen Maceček Jan 2:1 1
Září Minarčík Tomáš 2:1
Září Horáková Tereza 2:0
Září Koval Slávek Sc:2
Září Kalvar Matěj 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Kozelský Martin Sc:2
Duben Horkel Zdeněk Sc:2
Duben Krkoška Libor 0:2
Duben Juračka Robert Sc:2
Březen Chovanec Martin 2:0
Březen Krejčí Martin 0:2
Březen Horkel Petr 2:Sc
Březen Cinkraut Jakub 2:0
Únor Bakeš Radim 2:0
Únor Li Fusheng 2:Sc
Únor Juračka Robert 2:1
Únor Vavruša Martin 2:1
Leden Pecuch Jiří 2:Sc
Leden Hruška Jakub 2:0
Leden Kříž Petr 2:0
Leden Procházková Iveta 2:Sc
Prosinec Kosňovský Radim 2:0
Prosinec Maceček Jan 1:2
Prosinec Horáková Tereza 2:0
Prosinec Kubáček Vojtěch 2:0
Prosinec Filipčík Pavel 2:0
Listopad Koval Jiří 2:0
Listopad Verner Adam 2:0
Listopad Panak Petr 1:2
Listopad Juračka Robert 1:2
Listopad Kvíčala Petr 1:2
Říjen Minařík František 1:2
Říjen Kubíček Michal 2:1
Říjen Kříž Petr 2:0
Říjen Holman Vít 2:0
Říjen Hájek Jiří 2:0
Září Pernica Josef 2:0
Září Riegel Jiří 2:0
Září Marec Ján 2:0
Září Šulc Zbyněk 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Rohovský Petr Sc:2
Duben Krejčí Martin Sc:2
Duben Klečková Stanislava Sc:2
Duben Vavruša Martin Sc:2
Březen Oborný Tomáš 1:2
Březen Horák Martin 2:0
Březen Borski Michal 2:0
Březen Kutěj Honza 2:0 1
Březen Májová Renáta 2:0
Únor Koval Jiří 2:0
Únor Kubíček Michal 2:0
Únor Urban František 2:0
Únor Fójcik Tadeusz 2:0
Leden Horák Martin 2:0
Leden Kňazovčík Jan Sc:2
Leden Kubíček Michal 2:0
Leden Kusin Patrik 0:2
Leden Li Fusheng 2:1
Prosinec Hlavatý Jiří 0:2
Prosinec Maceček Jan 1:2
Prosinec Pustka Jiri 1:2
Prosinec Li Fusheng Sc:Sc
Listopad Stachovič Martin Sc:2
Listopad Špála Tomáš Sc:2
Listopad Spáčil Lukáš Sc:2
Listopad Bonobo Milan Sc:2
Říjen Moravec René 2:Sc
Říjen Mlýnek Roman Sc:2 2
Říjen Spáčil Lukáš Sc:2
Říjen Kostka Zdeněk Sc:2
Říjen Priesol Daniel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Vašíček Karel 2:Sc
Duben Bonobo Milan 1:2
Duben Hála Martin 1:2
Duben Pelikán Aleš 0:2
Březen Oborný Tomáš 2:0
Březen Kňazovčík Jan 0:2
Březen Janoš Petr 2:1 2
Březen Bakeš Radim 2:0
Únor Pretsch Dalibor 2:1
Únor Blažej Štěpán 2:0
Únor Hála Martin 1:2
Únor Porubský Martin 2:1
Leden Mlčák Stanislav 2:0
Leden Kahún Patrik 1:2
Leden Horčičák Tomáš 2:1
Leden Li Fusheng 0:2
Leden Skácel Petr 1:2
Prosinec Vlček Jaroslav 2:1
Prosinec Petruška Kamil 2:Sc
Prosinec Koval Slávek 0:2
Prosinec Maceček Jan 2:1
Prosinec Záveský Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kolondra Vítězslav Sc:2
Červen Petruška Kamil Sc:2
Červen Smékal Petr Sc:2
Červen Vašek Martin Sc:2
Květen Smékal Petr Sc:2
Květen Oborný Tomáš Sc:2
Květen Plachý Martin 0:2
Květen Spáčil Lukáš 0:2
Duben Křižanová Božena 2:0
Duben Vlček Jaroslav 2:1
Duben Plachký Jakub 2:0
Duben Boštík Kamil 2:1 1
Březen Merta Marek 0:2
Březen Mlčák Stanislav 2:0
Březen Horčičák Tomáš 1:2
Březen Kubáček Vojtěch 2:0
Únor Porubský Martin Sc:2
Únor Smékal Petr Sc:2
Únor Kostka Zdeněk Sc:2
Únor Máj Tomáš Sc:2
Leden Litschmann Aleš 0:2
Leden Holain Jan 0:2
Leden Máj Tomáš 2:Sc
Leden Naar Lukáš 2:1
Leden Závada Tomáš 2:Sc
Prosinec Grohman Stanislav 0:2
Prosinec Židek Václav 1:2
Prosinec Petruška Kamil 0:2
Prosinec Kozelský Martin 1:2
Listopad Oswald Petr 0:2
Listopad Černý Martin 0:2
Listopad Holain Jiří 0:2
Listopad Broulík Aleš 1:2
Listopad Šťastný Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Brokeš Jiří Sc:2
Květen Riedl Pavel 0:2
Květen Farago Vojtěch Sc:2
Květen Oswald Petr Sc:2
Duben Mach Vladimír 1:2 6
Duben Plachký Jakub 2:1
Duben Bakeš Radim 2:1
Duben Kňazovčík Jan 2:1 2
Březen Slíva Radim 1:2
Březen Petruška Kamil 1:2 2
Březen Brokeš Jiří 1:2
Březen Tauber Lukáš 2:Sc
Březen Oswald Petr 0:2
Únor Žák Patrik 0:2
Únor Vlnieška Milan 0:2
Únor Židek Václav 2:1
Únor Riedl Pavel 0:2
Únor Kukučka Pavel 0:2
Leden Kahún Patrik 2:Sc
Leden Ščigel Jiří 0:2
Leden Chrenová Karina 2:0
Leden Procák Vladimír 0:2
Prosinec Barabáš Ladislav 2:1 2
Prosinec Minkovič David 2:Sc
Prosinec Kyselý Petr 2:Sc
Prosinec Chreno Petr 2:1
Listopad Mikulecký Oldřich 2:0
Listopad Staš Jiří 2:0
Listopad Klimscha Dominik 2:0 2
Listopad Václavík Marek 0:2
Říjen Bajgar Lukáš Sc:Sc
Říjen Minkovič David 0:2
Říjen Vaníček Dalibor 0:2
Říjen Chreno Petr 1:2
Říjen Židek Václav 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Židek Václav 0:2
Červen Zubáň Jakub 1:2
Červen Farago Vojtěch 0:2
Červen Vlnieška Milan 0:2
Květen Rubeš Pavel 0:2
Květen Bajgar Lukáš 2:1
Květen Kašpar Luděk 2:0
Květen Řehánek Ladislav 0:2
Duben Herejk Zdeněk 2:0
Duben Křižanová Božena 2:0 1
Duben Židek Jan 2:0
Duben Setlová Petra 2:1
Březen Zdvihal Tomáš 1:2
Březen Holub Radek 2:0
Březen Hynčicová Dagmar 2:1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Kříž Martin 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Faruzel Petr 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Holain Jiří 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Harazim David 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Lusczak Pavel 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Bystroň Jan 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Lindovská Zuzana 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Herudek Erik 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Vychodil Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Trojek Igor 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Poštulka Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Vlček Vojtěch 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Marsín Petr 1:1
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Holain Jiří 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Riemel Daniel 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Wanke Kateřina 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Švábek Michal 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Sládeček Martin 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Benda Michal 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Soban David 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bulejko Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Jančík Mikuláš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Herudek Erik 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Blažej Štěpán 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Černoch Petr 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Kaloč Marek 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Fojtík Radim 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Mikušek hynek 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Panak Petr 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Peterek Jakub 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Harazim David 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Papachristodoulou Nikos 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Polášek Jan 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Raszyk Pavel 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2017/18 Trojek Igor 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Adamec Lukáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Merta Marek 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Dvořák Milan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bajger Marcel 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Balwar David 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Duchek Miroslav 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vašíček Karel 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kolek Martin 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Šeliga Petr 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Botor Milan 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Šodek Ondřej 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Peterek Jakub 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Petřík Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Vitásek Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Solanský Petr 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Holain Jiří 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kvíčala Petr 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kolek Martin 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Řeháček Tomáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Czepiec Marian 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Sedláček Petr 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Celárek Ondřej 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vitásek Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Voborník Radim 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Bartl Roman 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Poláček Jan 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubiczek Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Adamec Lukáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Skácel Petr 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hon Luděk 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulková Markéta 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Panak Petr 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Otisk Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Turský Ondřej 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Šlahorek Tomáš 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Čigáš Kamil 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlynář David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jan 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Moják Petr 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Plachý Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kozelský Mirek 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Řeháček Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hamerka Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Bryndač Pavel 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2